Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Dobré ráno všem. Protože potřebných plodin na získání řádku a pak na dekorace je třeba velké množství, tak jsem se rozhodla, že nejdřív napěstuji a pořídím dekorace do stonku a pak pravděpodobně teprve v některé z dalších děsivek přijde na řadu řádek v nebi. Děsivou svíčku mám ve stonku na nějakém jiném řádku, pavoučí síť mám v liště a pro ostatní jsem musela do Jackova obchodu. Ale tam jsem strávila jakou dobu, možná delší než za dřívějších dob ve frontě na banány, protože najít Čarodějnickou kuchyni byl u mě problém a až po najetí do FAQ-hra a porovnání potřebných plodin jsem zjistila, že je to vlastně Čarodějnický recept na 300 BZ, takže nakonec se podařilo koupit i tuto dekoraci. No a na Kerberos nyní pěstuji, tam jsou potřeba už nově přidané plodiny.
     
    evca190 a Mersi7 tohle ocenili.
  2. disla

    disla Pisálek fóra

  3. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Tassadar11 a melka44,
    nová úloha v hale vyzerá takto
    [​IMG]

    ak ho predsa len nemáte medzi úlohami, skúste najskôr spraviť Všetko pre bezproblémový chod hry a ak to nepomôže, kontaktujte podporu hry - ako na to. Skoré vyriešenie problému prajem a napriek tomu aj peknú hru :)
     
  4. Daluka

    Daluka Pisálek fóra

    zasadila jsem na pidi pole měsíční rosu, použila marmeládu, ale nic se nepřipsalo
     
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Daluka,
    akú marmeládu si použila? a čo sa ti nepripísalo?
     
  6. Daluka

    Daluka Pisálek fóra

    • Necituj prosím príspevok pod ktorý píšeš. Ďakujem
    použila jsem mj a nepřipsali se 4 ks, ale jen 2
     
  7. mousicka

    mousicka Guest

    aaha, takže tu ti s tým bohužiaľ moc nepomôžeme v diskusii. Napíš prosím na hernú podporu-ako kontaktovať podporu, len tam môžu preveriť tvoj účet a zistiť kde je problém. Držím päste a skoré vyriešenie tvojho problému a aj napriek tomu prajem peknú hru.
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak dnes na druhem pocitaci OK, uvidime na tom vcerejsim az se k nemu dostanu, ale melo by to jit - vcera vic lidem neukazovalo ukol, takze spis docasny problem co jsem videl poprvy...
    Stejne toho je potreba tolik, ze je casu spousta :)
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  9. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Kerberos a čarovná kuchyně.. at hledám v Jaskově obchodě tak nevidím, jsem slepá?...
     
  10. .Noriska.

    .Noriska. Pisálek fóra

    tak mě se děsivka líbí jenom je škoda, že se ta Noční můra nedá koupit sms z mobilu ach jo tak to ji zase mít nebudu
     
  11. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Tak jsem se dodrala do 5 ukolu v družstvu,ještě tedy na řádek musím dopěstovat celou šestku,což dneska bude...díky za stromy se SH;)a chybí mi tři dekorky...starých rostlin je dost,nové doplním a v sobotu v noci pojedu s magickou silou stonku zbytek ukolu,aby spadl do dokončených.Noční mura musí počkat do pondělka až se vydám do města:)
     
  12. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Musím přiznat, že se večer na farmě i trošku bojím, ale syn mě upozornil, že ten vzhled nápadně připomíná vánoční výzdobu. No nepotěšil, vánoc se taky bojím.
     
  13. Ria30.

    Ria30. Guest

    Lyzarka tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dododo53: Ahoj, neboj Vánoce budou bílé a doma je zvládneš :)
    Kdo je "slepý" ať kliká na jednotlivé dekorace v J.obchodě, ta se mu zobrazí v rámečku a současně napíše název (čarodějnická kuchyně...)ale musí umět číst :)
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  15. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    volný víkend přede mnou tak snad něco napěstuji :)
    dekorace vypadají dobře, i výzdoba na farmě je hezká
     
    JOKO1313 tohle ocenil(a).
  16. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    v technickych dotazoch takato tema nie je tak sa spytam tu, kedze sa to tyka desivky:
    pouzil som dve mrkvovky + 4 strasidelne kytice + na to jeden pinky pie- vysledok je ze MKZ trva 2x18hod + 30% vsetko ok, ale strasidelne kytice spolu iba 42 hodin co je nejake hausnumero, kedze by to po spravnosti malo byt 52 4x10 +30%, predtym ked som pouzil iba 2 kytice tak sa to chovalo normalne, ....presne ten isty problem ma aj manzelka na jej farme (casy su presne tie iste)...viete mi to nejako vysvetlit, ale bo treba zhavit linky na technicku podporu?
    Dakujem
     
  17. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Pitrýsek
    jenže kdo se bojí klikat jako já, aby náhodou nekoupil něco omylem (jako kdysi dávno já - klik, klik a bylo to), tak třeba hledá a jen myší přejíždí, tak se objevuje trošku jiný název. Taky jsem dneska ráno hledala ....
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Lyzarka
    ale to bylo dávno :) já klikám pořád a ještě jsem nic co jsem nechtěl nekoupil, ale špatná zkušenost je "trauma" to věřím.
    Mě jen udivuje, že pár obrázků a u někoho je velký problém, ale abych jim nekřivdil, třeba jim zrovna obrázek chyběl, chybička se vloudí. Když není dostatek zboží tak koupit nelze (zelená fajfka) a bledý měsíc oznámí (v bublině) název dekorace.
    Pěstuji "děsivky" na stonek i když vím, že neuteče. Svíčku a pavučinu mám z dřívějška.
     
    Naposledy upraveno: 24/10/14
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj hansicek, ak si vhodnú tému nenašiel,mohol si si ju založiť. S týmto ti len ťažko tu pomôžeme,obráť sa prosím na hernú podporu. >Ako kontaktovať hernú podporu<
    Skoré vyriešenie problému a príjemnú hru prajem
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Poslušně hlásím, řádek v nebi aktivován!:) Zbývá ho "jen" osázet dekoracema!:oops:
    Z bedýnek mně vypadlo 1 železo,takže druhá kotlárna je na světě.8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.