Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Jo, Lyžařko, zlatý časy, kdy se kdysi poprvé RT spletl a dal děsivku na obě tehdy existující pole!:D
    Dnes už si to netroufne. Varune - to je výzva, rozumíš?!
     
    k.vitek a Lyzarka tohle ocenili.
  2. andy232

    andy232 Zelenáč fóra

    prosím poraďte mi, kde je jackov obchod, vždy sa mi objavil na hlavnej ploche a dnes nič, chcem si pestovať strašidelné plodiny a nemám aké, dík za radu
     
  3. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,neměla děsivka začít až zítra?
     
  4. mituli

    mituli Polobůh fóra

    andy,obchod je porad na stejnem miste,dej f5 a pak se koukni at se dari
     
  5. krroir

    krroir Stálice fóra

  6. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    • Prosím, nevkládej více příspěvků pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu "upravit". Přečti si a dodržuj pravidla fóra. Děkuji.
    naruto: Měla - a proto se vyplatí sledovat Kalendář.
    Andy: Možná tě plete, že ačkoli je na hlavní děsivé osvětlení, musíš přepnout v listě na úplněk jako vždycky. Pak se obchod objeví.
    ------------------------------
    Krroir: Ale já ji mám v kalendáři zapsanou už jak dlouho od zítřka - jen poznámka spoluhráče mě upozornila.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/10/14
  7. krroir

    krroir Stálice fóra

    dododo53, ještě jsem něco doplňoval, to ti bohužel ušlo.
    Termíny jsou orientační, tzn. nejsou závazné.
     
    Naposledy upraveno: 25/10/14
  8. andy232

    andy232 Zelenáč fóra

    díky moc za rady už som aj nasadila
     
  9. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Hm,taky jsem měla za to,že se děsivka koná až zítra(možná by se měl i ten kalendář aktualizovat).Takže rozpěstovávám bohužel až teď,ale akce vypadá moc pěkně :)asi budu dnes do ránaaaa vzhůruuu :)Jdu si prohlídnout Jackův obchod
     
  10. nena60

    nena60 Pisálek fóra

    Prosím jde ta tma vypnout?Jinak 3 dny na farmu budu muset zapomenout protože tam skoro nic nevidím.Né každý hraje děsivku.
     
  11. krroir

    krroir Stálice fóra

  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    To samý tady řešila hráčka při Helloweenu 2011. Nezbyde ti nic jinýho než hrát na ostatních plochách, tam je světla až až :)
     
    k.vitek a zemanka01 tohle ocenili.
  13. tucika16

    tucika16 Rádoby autor

    Ahoj, ja najprv napestujem a potom dodám do úlohy.

    V hale sa nachádza nová úloha: "Nákup hrncov cez prekážky". To odkiaľ mám zobrať tie hrnce?
     
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    tucika16, ja-pe
    nevidím souvislost hrnce - děsivka. Ale hrnec se získává v kotlárně a kotlárnu vyrobíš ve městě. A k výrobě je třeba nedostatkové "staré železo", které vypadává ze sklizní a nebo je lze získat z beden.

    Jinak tedy k děsivce nebo k současné akci. Rozpěstovávat 3 plodiny s různou dobou růstu je tedy úděsné, zvláště když doba růstu se krátí pomocí různých zkracovadel a doba mezi sklizněmi je poměrně pak krátká, ale zas dost dlouhá na to, aby se sedělo u počítače. Ale naštěstí na noc už bude na celou plochu ta nejdelší z nových - zářící plíseň a pak už to bude lepší.
     
    Naposledy upraveno: 23/10/14
    Mersi7 a danda-vnovis tohle ocenili.
  15. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    No.on by se dal, ale každej se bojí vyhodit sumu, za kterou by prodal.
     
  16. leonora200

    leonora200 Zelenáč fóra

    :mad:Ta tma je opravdu šílená,taky nic nevidím,proč to neudělají aby jsi to člověk mohl vypnout?Ne každý má zdravé oči
     
  17. ReyaHana

    ReyaHana Pisálek fóra

    Ahoj, prosím vás, v družstvu by měly být nové úkoly pod názvem : Strašidelné nákupy. Odpoledne to bylo zařazeno jako třetí úkol hned vedle oslů s hrnci. Nyní to v družstvu už nemám... stala se nějaká změna a úkol byl z družstva vyřazen??? Díky za odpověď, jestli má někdo stejný problém.
     
  18. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj ReyaHana,
    Úkol z družstva nebol vyradený, ja ho tam mám . Ak sa ti stále nezobrazuje, napíš prosím na hernú podporu- Ako kontaktovať hernú podporu., len tam ti môžu preveriť účet. Prajem skoré vyriešenie problému a peknú hru :)
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dobry je ze je par dni, ale prvni rozpestovani fakt nesnasim, ani jsem nedal strasidelnou kytku... no ale SH to urychlilo, jak bude 200 kusu, uz to pujde "samo"... jen jsem jeste nespocital, kolik je nutny mit surovin na stonek bez vseho ostatniho - to pujde prvni... pak se bude setrit na kerbera, ostatni v pohode dam mezi tim...
    celkova doba na novy ukol je 4 dny a 20 hodin... na stonek dalsi 3 dny jen na cast dekorek, takze to snad pujde driv diky zkracovani a snad se trefim i do spravny sestavy co pestovat...
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  20. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    ReyaHana úkol : ,,Strašidelné nákupy" by měl být v Družstvu vedle : ,,To je ,ale oslovina",aspoň já tak mám
    [​IMG]

    Nové děsivé plodiny jsou docela náročný na čas,tak se snažím urychlit SH a Zuzkou,aspoň část...když už mám ten skluz :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.