Děsivá farmářská výuka (13.3. - 19.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    evoku a sopti to je přesně čemu nerozumím. Pokud je postava v levlu 1 a mám dodat 1x setí pak je to v pohodě - 1x 200, následně je postava v levlu 2 a potřebuji 3x setí - buď to znamená 3x500 nebo 2x500 a vy tvrdíte 1x500 a 1x1000. Avšak jak mohu dodávat 1x1000 což je dodávka za třetí level, když je postava ve druhém levlu. Nebo FAQ je velmi nepřesně napsaná a motá se tam dohromady level a level a pokaždé se tím míní úplně něco jiného.
     
    Cascada75 a tydýtková tohle ocenili.
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Skali: Děkuji. I tak zkusím dát celou akci :)
     
  3. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Prodloužená děsivka ve mně vždycky evokuje plnění úkolů v družstvu. Ještě chybí otevřít poslední kus houbolesa, takže to vidím maximálně na nemrtvou ovci;)
     
    bursuk59 a Cascada75 tohle ocenili.
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk, "tečky" - zobrazení již dosaženého výcviku zůstávají, takže můžeš dovést postavu pouze do levelu 4 (ale 5 levelů výcviku)
    level 1 (1 modrá tečka) - 200x kapusta
    level 2 (2 modré tečky) - 500x kapusta
    level 3 (3 modré tečky) - 1 000x kapusta
    level 4 (4 modré tečky) - 2 000x kapusta
    level 5 (5 modrých teček) - 1 600x kapusta
    ------------------------------------podtrženo a sečteno (přesně jak je to v té tabulce)
    5 300x kapusta

    EDIT:
    červený obdélník = level postavy; zelený obdélník = level výcviku
    stažený soubor_1.png
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
  5. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Děkuji, vyznat se v tom je trochu obtížné - level postavy, level činností, level já nevím čeho. Myslím, že se dají volit jiná slova, která to vystihnou lépe.
     
    goldedawn, Cascada75 a tydýtková tohle ocenili.
  6. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Potvrzuji propočty, jen u světlušky máš chybu u rulíku - je ho potřeba 40ks (sklízení je 2x) a celkový součet je tedy 640.
     
  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    bropyk: Přesně - to je myslím důvod, proč jsem při minulé akci neustále někoho zbytečně budila :-D
    Nebo alespoň mám ten dojem, každopádně to už minule bylo takto špatně označené.

    edit: Děkuji, že ses zeptal; a sopti za vysvětlení, ale nelíbí se mi to.
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak tuhle akci si pamatuji a vím že sem z ní byla celá nějaká tumpachová.No tak ted to snad klapne na první dobrou ;).
    Všem co se zúčastní držím pěstičky a zítra na startovní čáře :D .
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Fakt budeme set Strašidelnou kapustu na Farmě ? Není to nějaké divné ? A kde na farmě,na všech třech plochách ?( H-V-M )
     
    bursuk59, Cascada75 a burds tohle ocenili.
  10. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    danielka0000:taky si na něco vzpomínám-vůbec jsem tomu nerozuměla a teď se situace opakuje xD
    Snad si to do zítřka sedne?
     
    danielka0000 a Cascada75 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Baroland - ahoj, na celé farmě. Kdyby to bylo jen na některé z ploch, bude to tam vypsáno detailně ;)
     
    bursuk59, Cascada75 a spuntka tohle ocenili.
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jéé, to jsem překoukla, na jedné ploše hřbitova tudíž napěstuji rulík, na druhé tu tyčinku (aby nebyla tak vysoká potřeba SK... večer hodím na farmu šípek a bér. :), pak budu opět plnit družstvo ...
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To se málo kdy vidí xD všimli jste si, že nemáme hodiny s akcemi? My máme jeden den volna, jupííí
     
  14. Cascada75

    Cascada75 Pisálek fóra

    Krásné odpoledne všem,
    tak obě akce vypadají moc krásně.Pokusím se je splnit i když to možná nedám.Trošku více času by to chtělo.A nebo že bych stávala o hodinu dříve abych si prodloužila den?:)Sice mě šlechtění moc nebaví,ale pokusím se o to a rulíku mám také dost tak tuto akci snad dám.Ani nevím zda se mi vloni povedlo jí udělat.
    Tak všem držím palce aby se úspěšně dostali ke stonku i když někteří machři budou mít akci v pátek hotovou...Aspon si užijte hezký víkend :) :)
     
    bursuk59, danielka0000 a evainfo tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) jsem to teď všechno pročetla i s diskuzí, trošku chaos, ale trochu si akci pamatuji :p určitě jdu do toho a dekorace chci získat, se vymění za slabší, no ta "kosti lámající pás" se mě líbí pro % BZ/TBZ. Ještě si to prolouskám, nasazené budou kratší oranž. macešky kvůli družstvu, v pátek mám 13-tku, ale víkend volný, tak se půjdu bát xD temnou tyčinku pěstovat nebudu, protože SK je dost a myslím, že to určitě půjde ... ještě musím dokoupit zásobu česneku ;)
     
    -Kuteno-, bursuk59 a danielka0000 tohle ocenili.
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mám tuchu, že udělám na vedlejších jen ovci a u sebe se rozhodnu podle toho, jak budou padat konve. Pokud budou drhnout - dám třeba ještě jedno zvíře, kde budou o krapet lepší odměny.
    Dnešek jsem pojal jako den zvěře a tak bude příprava trochu drhnout. Musím se juknout, jestli to padá i z chlévů a hodím když tak na mýtinu chamíky - pořád se jich nějak nedostává.
    A nadšení a elán marně hledám a hledám... Nenašli jste je někdo?
    PS: tak stáje jdou. Ale na noc dám chryzantému a pak budu pěstovat jen na dvou plochách a na mýtině pojedou hezky žlutí chamíci s valentýnem a kuličkami. Hm, a také motýlci by potřebovali nové hráče k snědení - -
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
    Prepperka, evainfo a danielka0000 tohle ocenili.
  17. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    ahoj,
    nechci vám brát iluze, ale jde plnit jen ovena?

    evoku a57 a Skali, díky
    tak to je fajn, i když jak se znám, asi splním i některé další úkoly, ve kterých mně oslní odměna
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    -družstvo- střídat se musela ta mláďata v právě proběhlé akci, ale tuto jsem minule nehrála, tak nevím, možná, že se někdo připojí jestli si to pamatuje :)
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- ahoj, lze plnit jen tu ovci. Ostatní zvířata nemusíš ani aktivovat ;)
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Střídat se sice zvířata nemusí,ale nemůže se dělat více zvířat najednou!:eek:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.