Dýňové pilíře (30.10. - 5.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pilíř 11 = 2/5 a 12 = 2/5... došla opět padátka (že mě to nepřekvapuje xD) a začíná být i tristní počet kytek ... trošku přituhuje, se mi zdá :oops:-.-:p
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Šmankote, ta akční kytka roste tak dlouho... Když jsem byla v práci, tak mi to nepřišlo, ale dnes se to příšerně vleče xD Mám rozpracovaný sloupek č.9, potřebuju sedm strašidelných svíček. To z jedné sklizně stejně nenamelu, takže další čekání...
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    4/7 skoro hotová jdu na 5 nějak mě to nebere a propo nemůžu koupit kombajn koš nic prostě ztmavne obrazovka a šlus nehlásil někdo problem?
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    petaM2001 - žádný globální problém není. Teď jsem kupovala pomocníky a vše v pohodě. Zkus udělat něco pro bezproblémový chod hry, nebo vyzkoušet jiný prohlížeč. Nebo se můžeš obrátit na kolegy do technických dotazů.
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pokud se nestane zázrak, tak akci nedokončím, protože to prostě nemám jak udělat ty dýňotemy. Nemám akční kytku a nemám ani padátka.
    Mám hotovo 8 kousků. Na ty další 4 už těžko seženu tolik padátek.
     
    burds, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný, na Baha na padátka používám pokrácený čajot - základní délka růstu patnáct hodin. S tiki totemem, léčebnou mastí a esencí moudrosti se dá sklidit třikrát za den... a padá to a padá :) Já váznu na kytce.

    EDIT: zapomněla jsem dopsat, že samozřejmě s vodou a bobkama...
     
    Naposledy upraveno: 2/11/19
  7. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Tak tohle se povedlo super;)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    368 padátek, akční roste opravdu pomalu a dýňových nesmyslů je ve mlýně potřeba dost. Pěstuji jen akční, stromy jsou stálé.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož sem sklidila, zasela, dala pomlet tři stašisvíčky z potřebných sedmi. Na další sloupek budu potřebovat sedm dýňových. Mno, budu spokojená farmářka, když zařadím řádek, nevidím to moc růžově ;)
     
  10. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já jsem se zasekla na 12. sloupu. Padátek mam dost, jak průběžně sklízím, ale nějak mě mizí ta akční kytkao_O Ve 13. a 14. sloupku už toho není tolik třeba, tak to sfouknu zítra:) Jen si nemůžu vybrat, který vynechám. Nemám brabence ani úhoře, ale ta bedýnka s florenama mě také láká:p Nevíte kolik florenů dává?
     
    Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... krásný večer všem :) tak já si už všechny Jacky a podobné pomocníky vyplýtvala a na tuto akci mě zbyl jen ten bonusek na vše a hodně ze začátku pomohl alespoň doma točit s SH, když nemůžu v práci na mobil a už jsem si ty pilíře teď konečně hezky poskládala :p no koukám na další skládačku a je tam jakože Ferda a taky ta žížala jakože úhoř a chtějí toho dost :sleepy: tak ještě pojedu dál, ať to nevypadá, že je nechci mít a brblat budu opět potichu, že jsem se zase nechala napálit a lišta to snad ještě vydrží xD Na baha mám opět oblíbený lablab, který se dá hezky zkrátit léčebnou mastí, esencí a maskou Tiki a dal mi na plochu kolem 90-ti padátek. Delší saguáro se nedá tak zkrátit a dalo něco přes stovku padátek, alespoň mě připadne lablab lepší a sklízím ráno i večer :p no akční opět nějak došla, tak držím palečky ať to odsejpá ;)


    [​IMG] ... [​IMG]




     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja už plním tekvicové stĺpy sedmičky.Zajtra budem mať na obed hotovo.Penicierov čiže nožíkov už mám navyše,len tá zelina nejako pomaly rastie;););).
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Padátek mám víc než dost, stále chybí akční. Ty svíčky ho neustále spotřebovávají a i přes občasný bonus +1 přibývá moc pomalu. Stojím na 12 pilíři, do stonku ale chybí jen 3 lebkové svíčky. Snad pak stihnu i poslední dva pilíře.
     
    naruto2002, burds a evainfo tohle ocenili.
  14. sandra8053

    sandra8053 Pisálek fóra

    nevím zda jen u mě v dodávkách,ale u ukolu č.5 to po mně chtělo 15x létající koberec ne 5x jak je v popisu akce v tabulce U oranžové dyne
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nechápu jak můžete stíhat. Jsem u 5 a určitě ke stonku nedojedu a na BAHA nemůžu pěstovat nic jiného než akční kytku.:(:p;)
     
    burds a evainfo tohle ocenili.
  16. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak ještě začnu pestovat akční aspon získam zebru když jí nemám ješte jedná sklize. pak konec nemám banany na tuleně
     
    evainfo, burds a MatysekKamilek tohle ocenili.
  17. burds

    burds Titán fóra

    Stonek už stonkuje.Tedˇdodělávám poslední pilíř.Baha už je v původním stavu.Chybí mi jen cca 50 padátek do těch 225.Tentokrát jsem měla štěstí.Vytočila jsem si dva dny po sobě 100% na 24 hodin tak to rychle narůstalo.
     
    GordonSargent, Milka66 a evainfo tohle ocenili.
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak hotových 11 totemů, 12 5/3 - 1 svíčka z 10... Hodně pomáhá, že malá straší v 6 ráno a večer většinou zapadnu po 22 hod.
    párkrát se povedl bonus, tak to také přibývalo mnohem rychleji. Jacka jsem původně chtěla použít po rozpěstování druhý den, ale kolo dalo 100%, tak jsem ztrátu času rychle dohnala...
    Kytek 359 , padátek 25.
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo 14/14...
    Pomohlo mi, že jsem v době rozpěstování (souběžně s minulou akci, kde jsem nakonec dokončil 83 pexes) využil místo MJS diamantový bonus +200% do stodoly a zlatý bonus +100% z rostlin...
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sandra8053

    Není to jen u tebe, mají to tak všichni :), bohužel se ztratila 1 ve FAQ, už jsem to opravil ;)
    Děkujeme za upozornění.

    Fajn hru pezt
     
    Skali, MatysekKamilek a burds tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.