Dýňové pilíře (30.10. - 5.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotových 8 pilířů, akční + 639, padátka 9 ks, 1 lebková svíčka.... JC z lavní plochy farmy jsem přesunula na Plantáž. Jsou jen dva, ale snad to k něčemu je...
    9 pilíř 3/5 a 10 pilíř 0/5 dýní... však do akce je daleko.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem minul 23 PL a 85 ZL. Výsledek stojí za starou bačkoru. Bonus ani na dílny, natož na plodiny. Původně jsem si myslel, že počkám až budu mít víc akční, ale už jsem najel - dělám třetí sadu. Dal jsem mlít na svícny a jdu sklízet další farmu. Čus bus.
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, nějak jsem nepochopila jestli to má být aktuální stav nebo obvyklé přebytky.... ovšem že při pohledu do kalendáře jsem citrónům dopřála rekondiční pobyt v liště, aby byli na oslavu farmy ve formě, ale i tak si můžu po ranní sklizni udělat druhé kolečko.

    [​IMG] ;)
    No Astrid, vítej mezi nás patlaly, nic nepotěší víc, než když.... co jsem to zase provedl/a xD:inlove:
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, gratulujem, tak už si sa to naučila hraťxD;), kdeže prebytky u mňa, nasadila som jemné tempo, v noci som už prales zasantalovala, nech je nachystaný aspoň 4-5 dní na autozber s bonusom, zhŕňam totiž PL aj SH na utorok, tam čapnem 2 muchy jednou ranou - recyklomat aj doplním chryzantémy na dožinky
    zatiaľ som tu, ešte som ani nepočítala, koľko mi bude treba tých výhonkov, mala by som už začať vyrezávať
    [​IMG]
    Astridka, stále je to tak ako bývalo, kto sme stihli nastúpiť na expres s obrovskými stromami, stále sa vezieme, počas Tvojej absencie Ti možno unikli dekorky Peň stromu[​IMG], zvyšuje efektivitu UH, obrstromy sa s ním dajú obdeň pozbierať 2xdenne a Jack Darček [​IMG] +2 plodiny/10hod./20 nabití, už bol asi 6x v ponuke za celkom solídnu cenu, tých si šetrím, ešte mám 4 v kondícii, a keď sa k tomu pridá šťastie na kolese tak frčíš;), väčšinou mi treba veľkú hrču PL, ale už ich je dosť v kadejakých bedniach, riadkoch, dekorkách, dajú sa celkom rýchlo nazbierať;)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ano od té doby sklízím mazlíkov ručně, tam nehrozí že bych omylem něco zbourala nebo odbouchla.

    [​IMG] no poprvé trošku doplním recyklomat šafránem a uvidím v praxi jak si užívají majitelé kaštanového řádkuxD
     
  6. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Danka, Gordonček, teda peň aj Jack mi fakt ušli a kopa iných vecí samozrejme. Obrovských stromov, či už na SH, vrtulky aj na turbo hnojivo, mám celkom dosť, cca na 1,5 plochy, ale ten urýchľovací peň by sa šikol veru.
    Počas tých dvoch rokov to nikto nezberal, tak nemám takmer žiadne zásoby. Ale pomaly sa nejak rozbieham. Viem, že to zameškané už nedobehnem, ale neva ...čo bude, to bude. Zatiaľ sa pripojím k tým frflošom, čo nestíhajú, nerozumejú a pod...
    Skali bude mať zo mňa radosť :pxD:inlove:
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Hra je celkem pohodlná, ale já jsem trošku dětinská a tak mě na ní irituje (rozuměj hněte), ten název. Jak slyším pilíř ve spojení s příslušným přídavným jménem, otevírá se ve mně had škrtič a v mém příslušenství kudla v kapse.-.-
     
    matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pechptáče, irituje, hněte a štve a ještě vyvolává asociace k dalším pilířům, tím pádem irituje a hněte dvojnásobně xD

    Mám postavené tři sloupky, ale bude líp, mám volno. Až doplním spánkový deficit, bude to fpoho :)
     
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Sloupek, to je ono Y_n_O ,-)) a jak se to rýmuje, pilíř je taková pevná hráz ,-)))))
    Provedl jsem na mojí farmě věc nevídanou: odstranil vše od vodopádů a pěstuji a pěstuji. I bez bonusu bych měl akci dokončit. Vyrobené sloupky se dají zpětně prohlížet, to je radosti ,-).
    Odehráno 8, 5/7.
     
    GordonSargent a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, já budu bourat až zítra. U vodopádů mám gazely, které mají hlad, ale už se mi nechce nic reorganizovat. Až dozraje další várka akčních kytek, tak půjdou do lišty a dám tam pole. Pak to bude přibývat jedna radost xD
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  11. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    akce lehká, nedokončená bohužel ani stonek nebude. nemám otevření delfíny nemám banány na otevření .Bohužel kdo nemá zásoby nebo otevřenou baharamu všechny zvířata stromy a pod nemá šanci. Došel jsem do mise 5/7
     
    Štětináč tohle ocenil(a).
  12. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No zatím to jde zlehka snad se mě po dlouhé době podaří dokončit stonek.
     
    evainfo, GordonSargent a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    9 sloupků komplet, 10 sloupek 3/5. To půjde, kytky by byly, ale ta padátka... no moje chyba. To je poprvé, co jsem zasklila dokonale přípravu a je to fakt vidět.... :cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já nejprve pěstovala a dnes teprve budu dodávat. Takže prozatím vytvořena jen první dvojice sloupků.
    Mmch, není pilíř spíš sloup, který něco podepírá? Chci říct, že pilíř jako samostatný sloup snad ani neexistuje, ne?o_O;)

    A stala se mi divná věc - na Bahamě jsem při první ranní sklizni měla výnos z jednoho pidipole 6 ks. Ve slotu MJS (+2, to by byly 4ks), bonus rostlinných výnosů (nepůsobí na akční) a melounovku (působí jen na běžné farmě, navíc stejně jen +1). Na kole jsem vůbec nebyla, tedy vytočený žádný bonus nemám. Jen jsem odklikla stonek a mazlíčkov, ale žádné stonkový ani mazlíkový bonus na akční nemáme - nebo máme?
    Co mi uniká? o_O
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kiki205 a nemáš dekoraci Jackův dárek (dává +2) na políčko ;)

    EDIT: tak beru zpět - bonus rostlinných výnosů působí i na akční
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    tak mám hotových 10 "pilířů" a teď budu dva dny pěstovat na svíčky, abych měla alespoň ten stonek. KŠ nejenže nepřeplo na růžový mód a při protočení 721 lístků jsem viděla jen jednu růžovou výrobny a ta se mi vyhla, tak už od prázdninového maratonu nechce pustit žádný bonus a pouze MJS to nevytrhne.
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já Jacka vůbec nemám.
    Ten bonus rostlin mě uvádí v úžas. Myslela jsem, že už to tu několikrát bylo probírané, že na akční musí být přímo bonus "akční" a "rostlinný" na ně nefunguje :eek::)
    Díky :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kik2305 myslím si, že si to pleteš s boostrem úplňkové sklizně (ten na akční neúčinkuje) ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Aha, to je možné :oops: Já booster použila, myslím, prvně, kvůli rychlejšímu napěstování květin do úkolu. Netušila jsem, že to bude mít tak příjemný vedlejší účinek :D
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Protočila jsem jen 150 párty a spoustu zelených lístků a viděla 1 bonus na budovy a 2x +1 na pole ,no aspoń jsem si doplnila trochu SK a asi 10 žlutých střižen. Nebourám zvěřince , výrobny, ani novinky i ty minulé a tak moc polí není, snad se ke stonku za pomoci SH doplazím.xDTam,kde byly bonusy, asi po 8 zatočení se mi opakují odměny>:(
     
    Naposledy upraveno: 2/11/19
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.