Dýňové pilíře (30.10. - 5.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Tak těch jsem taky měla hafo,možná ještě nějaký v liště bude,někteří sousedé je chtěli posílat ;) EDIT:mám jich 8
     
    evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  2. vladca

    vladca Stará škola

    ... pozor ...
    oranžový a zelený pilier .... rovnaké odmeny skupina č.1 a skupina č.7 ... to bude asi chyba v skupine č.1


    ... asi tam bude iba jedna bedna s FL
     
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vladca díky za potřeh, jdu to rychle ověřit

    EDIT: opraveno. Všem se moc omlouvám za kopírovacího šotka.
    Dobrá zpráva - díky opravě to chce mnohem méně akční rostliny a padátek, ale také odměny jsou slabší :oops::sleepy:
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bahamka plná různejch stromů dala 513 nožů.:)
    Provětráno kolo štěstí a na přilepšenou 1x 100% , 3x +1 do stodoly a pár skluzavek do sbírky!8)
    Takže pustím i pár kapek,ať to odsejpá!
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vybourala jsem dekorky, do pralesa sla hoja, na plantaz vodni hyacint a u vodopadu zustavaji papousci brka a santalovniky: 435 pajdatek. Odmeny komentovat radsi nebudu, akci jedu jen kvuli radku, howgh.
     
  6. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Padátka nula. Akci jsem totálně zazdila a sklidila těsně před druhou. :eek:
     
  7. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    O odměnách bych se vyjádřila asi jak Péťa Bajza: Musil jsem se hlasitě poděkovat, ale v duchu jsem pravil, no to jste se nepředali!
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    V odměnách jsou dva sezonní žetony. Dva už máme, tak budeme mít čtyři a odměny ke koupi jsou jenom tři (a i ty za moc nestojí). Nebylo by logičtější více odměn než žetonů?
    Dvě sady pilířů hotovy díky 100% do stodoly.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ašada01 - ahoj, ty odměny jdou koupit opakovaně. Ale že by to chtělo větší výběr, s tím souhlasím ;)
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jeden pilíř postavený, pěkně se zubí, nálepka je doma ,-)
    Tedy já nevím co na Slovensku porcují, dýně, ovce? DANKA kde jsi?
    Na vysvětlení: píšu si do notesu jednoduché schema ke každé akci (co roste, padá, mele se..) a mám napsáno řezbářský nůž a porcovací nůž. Hledám ve stodole porcovací a ono je to slovensky. Dobře to začíná ,-)))) nůž je jenom jeden (tedy napadalo jich víc).
    Tající výhonky, budiž asi je vyndali z mrazáku a staly se z nich zapálené svíčky ,-)).
     
    Naposledy upraveno: 30/10/19
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Pitrýsek47, nič neporcujeme, tiež vyrezávame tekvice, no vidíš a dali nám porcovací nôž, vám rezbársky, a to tu stále niekto volá po rovných podmienkach, ináč, ja by som to vyrezala aj nožíkom Rybkou 8);)

    padajú dobre, bez prípravy mám[​IMG], o hoďku zbieram výhonky z celej Baha, okrem 9 ks zverincov a výrobní som to tam zrovnala všetko;)
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    DANKA722 no vidíš susedia majú výnimku od nás.Aj ja by som tie tekvice vyrezal takým nožíkom ako ty ani rezbársky alebo porcovací nôž nemusí byť.A ešte porcovací nôž sa používa na rozporcovanie peknej guľatučkej 180-200 kg švinkyxDxDxD.Dnes jeden krát pozbieram a zajtra budem pokračovať.
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kocourku můj, kam se honit? Co budu potřebovat si přečtu až někdy pozítří, ale co mně dostalo, když už jsem se do akce pustila, tak že jsem měla mrkev na osetí dvou ploch :

    [​IMG] [​IMG] no zase bude na rok pokoj xD
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Ako to tu citam tak mam co dohanat uff,,,,Mam teraz perno v robote lebo je v piatok volno a tak som to musela zmrsknut do 4 dni :((((Ani som si nevsimla ze zacla nova akcia az ked som dosla z roboty,takze este len idem zbierat 1 rozpestovanie noono sa to dako utrasie do konca akcie :D Pekny vecer prajem :)
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Netopierik máš peknú zásobu mrkvy a čo ostatná zeleninka hm?Zima je dlhá.Ja neponáhľam nikam ešte nemám ani akciu prebudenie hotovú;);).
     
    astrid888, vilm4 a GordonSargent tohle ocenili.
  16. elen45

    elen45 Expert fóra

    taky jsem si všimla, že 1. a 7. dodávka je stejná a celkem mě překvapilo, že to po mě nechce 1400 výhonků a žádné svíčky - potřeba se mi snížila o 6200 výhonků a 500 nožů (O a Z), ale zase ubyla bedna s floreny
    jinak netopýrek Gordon moc dobrý !!!
     
    astrid888 a vilm4 tohle ocenili.
  17. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, tak akci jsem rozjel, první dvě řady dýňových sloupů mám hotové... nic to nechce, jen hrát lehce. ;):)xDxD A vidím, že bude tuhá zima, protože netopýři si dělají velké zásoby mrkve, tak to abych si navařil více posilujícího lektvaru. :)
    Njn, nožík rybička, to se to někdo má, mě vrazili do ruky zlatý srp a honem do koruny na jmelí. ;)
    Tak ať to ubývá a můžeme se pustit do další akce.... je to jakési zrychlené všechno. :mad: Chtělo by to zase nějakou pořádně promyšlenou akci na všech plochách, včetně speciální.. hodně mletí a hodně komplexní směsi.... kdyby Asterix a Obelix věděli, co všechno v tom posilujícím lekvaru je, tak by raději přešli na mléko. ;):)xDxD
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Trochu jsem se zasekl u 5 a 6 dýňotemu, protože zvažuju co pro moji farmu postiženou "nepuštivým postižením" bude lepší mlet ve mlejně.
    Asi zvolím cestu Dýňové a Lebkové svíčky (bez ohledu na odměny) protože těch padátek to chce méně, než Strašidelná svíčka.
    Akční bych měl napěstovat v klidu o to strach nemám, ale ty padátka mi dělají vrásky na čele.

    Momentálně mám padátek tak málo že bych mohl splnit právě jen ten 5 a 6 totem a jsem na suchu. mě to prostě nepadá a nepadá.
     
    matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  19. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Původně jsem do akce jít nechtěla,ale kdo má pořád mlít krmení na Baha,tak jsem chlívky a výrobny zrušila a ono mě to baví,ty totemy,mám 100 pro do stodoly,tak to přibývá :)
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Včera jsem akci zazdila, nicméně stihla rozpěstovat a 1 otočku na noc. Ovšem ráno jsem sklidila a na rozjezd byla třtina a hrozno... No co už, snad to napadá.
     
    astrid888, Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.