Dýňové pilíře (30.10. - 5.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marymary2002 - tak taky napiš na podporu - jen oni mohou prověřit kam se dekorace zatoulaly.
     
  2. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Zbývalo posledních 105 políček. Bohužel nesklizeno, neboť jsem v práci do 14.00. Kdyby tak všechny akce posunuli do 15.00 hod.
    Myslím, že by nás bylo více, kterým by to přišlo vhod . :p
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem stihla i ty poslední (beru je jako bonusové) sloupky. Obtížnost celé akce ale byla fakt vysoká, zbylo mi 30 akčních a 1 padátko jsem musela dokoupit. Sice mi to rvalo útroby, ale už jsem to nechtěla vzdát ;) V bedně pak bylo 15 Fl, takže nakonec nelituji :p
    Kladně hodnotím, že se hrálo na Bahamě, tam se většinou nic moc neděje. Za sebe ale vím, že příště se do akce s avizovanou vysokou obtížností už pouštět nejspíš nebudu.
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Málem jsem to stihla, ale jenom málem. místo abych sklidila poslední úrodu, jsem čekala na blbou sanitku v bezmocnici. Omlouvám se všem čestným saniťákům, ale tohle byl nefalšovaný blb.
     
    Katule008, kiki2305 a matlafous123 tohle ocenili.
  5. rcico

    rcico Zelenáč fóra

    Kedze vcera poobede nefungovala hra akcia nesplnena
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Komar31 - napiš na podporu znovu a text doplň tečkama. Pravděpodobně tvá zpráva neobsahuje 140 znaků.
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Chybeli mi 3svicky do splneni :(((( No mnela jsem v realu dulezitejsi akce,jinak bych to dala :) snad priste zase :D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    sovička64 jo,jo,člověk si musí rozmyslet kdy a komu dává.:)
     
    matlafous123 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    No že to zas nesplním jsem čekala, ale že nesklidím ani všechny pole na nějaký ten dáreček na bahamě kvůli tomu, že si na poslední den naplánují údržbu...na to už nemám ani slov.Kašlu na vaše akce, nejsem otrok...
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Brumík, no to nejsi otrok, ale medvídek ,-))))
    Údržba ti podle plánu (viz Údržba) nemohla výrazně zasáhnout do sklizně. Akce končila ve 14h a odpol.údržba měla začít 14,30h. Dopoledne jsem bez problému hrál.
     
    evainfo, GordonSargent a Y_n_O tohle ocenili.
  11. raddre

    raddre Vévoda fóra

    tak jsem si konečně vzpoměla, že jsem si někam ráno dala tajemné a konečně jsem odtajnila, na místo manty mám oranžovou vážku a obyč.dráčka a ze stromu jsem byla i překvapená byl tam totiž 1x dvouslivák ježatý, ten druhý strom šel do lišty(muškátovník nebo mýdelník) a na tajemné pro farmu jsem si ani nevzdechla
     
    kiki2305, matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  12. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    Tajemná stáj opět nevyšla, místo mravence oranž, páv a i další TS jdou do lišty -.-:cry::wuerg:, škoda SK a vrtulek.
    Hezký večer všem.
     
    evainfo a naruto2002 tohle ocenili.
  13. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Ano z Tajemných místo natěšeného mravence něco podobně užitečného a zbytečného jako žlutý kurník, nebo co se to vlastně vylíhlo. No v 215 co by člověk chtěl. No kruci ty mravence přeci!
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Z bedny vypadly 3 Fl jako vetsine, z TS santalovnik (zbytek bedna), z TCH cosi oranzoveho (bedna), ale udelala mi radost oranzova sberna papousciho peri - jeste jsem ji nevidela... a ne, ze bych ji vyuzila (nekde mam i ruzovou a ta je priserna), ale tahle se vazne povedla - moooc pekna ;)
    [​IMG]
     
    Xenie6161, kiki2305 a raddre tohle ocenili.
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já jsem vlastně šťastný kocour, že jsem se za tajemnem nepachtil.
    Kdoví, jestli bych se samou radostí nad jeho výsledky nezbláznil.
    :D
    Jsem rád, že se ze mě konečně stal zkušený optimista.
     
    Pitrýsek47, raddre a matlafous123 tohle ocenili.
  16. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky:inlove:
    Mám mraveniště :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.