Dýňové pilíře (30.10. - 5.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    já bohužel shořím na vážkách, nevšimla jsem si, že potřebuji 50 kousků a nemám a trh vymeten, trubka jsem
    za draho, ale mám to - huráá
     
    Naposledy upraveno: 5/11/19
    Trepifajksl, evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mikeš Pro me za me, at rusi, co hrdlo raci ;) 1) doba me zavislosti na farme je s jeho prichodem minulosti, 2) jeho vliv u nas je vic, nez alarmujici, takze pokud odnekud vycouva dobrovolne, jen dobre.
    Za pomoci SH a ZSH aktivovan 285. radek v rade, zbyle osivo sklidim za 3:20 hod., tak uvidim, kam se jeste ne/dohrabu.
     
    raddre a MatysekKamilek tohle ocenili.
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo... uzařeno. Jdu odvézt chlapa na kontrolu - 130 km do nemocnice. (Pomohlo hodně 2 x 100%, 3 x + 1 na kytky a v neposlední řadě teď jedna plocha s vrtulemi a kompletně všechny akční s SH - ovšem teď to byla lenost, nechce se mi tahat s sebou noťák, puffin malá v tabletu nemá a tahat se s ní taky o něj nebudu - by byl jekot, jak když ji vraždí :cry:)...
     
    raddre a evainfo tohle ocenili.
  4. burds

    burds Titán fóra

    Pitrýsku já kapky na rozpěstování používám pravidelně ale nekupuji je.Padají z beden,z obrstromů,dají se koupit v rama obchodu ,z kola štěstí a prostě nějak je vždycky mám.
     
  5. elen45

    elen45 Expert fóra

    taky mám hotovo od večera, z bedny bylo 6fl, kapky taky nekupuji (používám jako burds na rozpěstování, nebo když mám dost a padne třeba 100%)
     
    burds tohle ocenil(a).
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj burds, to já taky, ale na dokončení jsem musel tající (tlející) výhonky popohnat SH, jinak bych v normálním čase nestihl ,-)))
    Já nekupuji nic, tak v tom mám jasno ,-))
    Stonek mám.
     
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    matlafousku, nemyslím, že vycouvá. Nejdřív nám farmu znechutí, pak zruší,
    no a potom očekávám, že nám nabídne jinou hru, v níž např. budeme s meči nahánět jeho draky.
    :DxD
    Jasně, že zábavy je i mimo počítačové hry dostatek, ale té farmičky, co bývala
    dřív zábavná a přívětivá, je škoda.

    SHáčkem šetřím a používám ho jen, když mi to za něco stojí. Když ne, akci klidně nedodělám.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  8. 3eXtreme3

    3eXtreme3 Rádoby autor

    tak to se stává málokdy, abych měla padátek na rozdávání, ale poslední 3 tykve nedodělám, protože mi chybí akční, nu což, všechno je jednou poprvé :)
    jen mě pořád mate, proč je tahle akce v kalendáři 2x a nebo je mezi nimi nějaký rozdíl, který jsem nepostřehla
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    3eXtreme3 - protože jsem byla moc aktivní a do kalendáře jsem ji navedla 2x ;)
     
    GordonSargent a burds tohle ocenili.
  10. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Z tajemnic klasika - místo úhoře mořský koník a místo manty další červený slon /mám 2 růžové/.Není nad to mít radost ze hry.

    LV 217
     
  11. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Manta se rozhodla,že bydlet u mne nebude.Vyklubaly se mi oranžove koaly.Mám jich už 15.Zebru tu dali regulérně,ale ostatní jsou samé lištovky.
    Skončila jsem u stonku protože o další chlívek do bedny nestojím
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak řádek jsem stihla, ale poslední tři sklizně byly s kapkama a poslední pro jistotu i s vrtulkama. Ramamince, co jsem měla nastřádané na křečka a na plochu na hřišti jsou v čoudu. No, zase napadají.
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Koncim s timto vysledkem aneb za eru meho farmareni je to 1. akce s titulem "tezka", kterou nedodelam. Placenych prvku uz jsem i na tento vysledek uplatnila vic, nez je mi mile (sice nekupuji, ale na zbytecne plytvani taky neni) - proste jsem nestihla dostatecne doblba tocit akcni.
    Jakekoliv hodnoceni akce je vicemene vzdy subjektivni, ale vetsinou se opravdu snazim v kazde najit a vyjmenovat jak zapory, tak i klady. U teto se mi to, krom pohodoveho pajdani, prilis nedari a tak to zkratim: davam za 5 (jako ve skole)
     
  14. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Řádek je,na zbytek pochybělo padátek a nepomohlo ani SH.Akce nic moc na pohodu.Kolo neštěstí se nepřetrhlo,žádný bonus.Detašovaná pracoviště jsem uvedla do klidového režimu,protože není kde brát kupony na pomocníky(z neznámého důvodu se přestaly objevovat v odměnách)a slušné nabídky na pár florenů rovněž odfrčely s tažnými ptáky do neznáma.Ta co pořád prudí bratru za 800kč nezaujala.Tož tak,snad bude lépe a radostněji....:)
     
  15. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Akci jsem udělala celou, chtěla jsem aktivovat stonek a ejhle, chybí dekorace ze třetího pilíře a jsem namydlená. Super radost a nejsem jediná komu chybí.
     
  16. vladca

    vladca Stará škola

    ráno som ukončil komplet ...
    ale z "Tartanu" vyšli oranžové bobry a z "Trojlístka" žlté levy, tieto "bohovské" výsledky sa objavujú v tých bedniach častejšie ako mandragóra/drôt na KŠ
    hlavne že do zákazky tuším Repkovej treba mravca každú chvíľu ...

    akciu hodnotím vzhľadom na výsledky stajní na ... 4- :sleepy:

    na konci sezóny sú ešte 2 "Tartany", keď z nich nebude aspoň jeden mravec, tak akcie s touto TS budem asi bojkotovať
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mňo, já nedodělám hlavici 14 sloupu, to jest nedostanu žlutý UP dráčka - neželím toho ani omylem. Nemám dost akční z toho důvodu, že jsem si včera v práci zasel zázvorovník po všech plochách, v domnění, že už hra končí... Ten můj mozek měl nějaký zkrat, pondělí je v práci vždy docela hektické a já si chvilku(a důležitou chvilku) myslím, že je úterý. Ale nejsem sám, kdo v tom má guláš, kolegyně v tom jedou stejně. Nu, tak jsem večer hodil velká pole a ozelenil sh a druhou otočku jsem dal s půlpoli. A tak jsem mohl získat skoroFerdu. No ještě ho nemám, teprve budu sklízet na poslední tři dýně.
    Witchy - dekorky jsme dostaly odjinud. Prohlédni strašiles. Také jsem tam měl usalašeno na vedlejší farmě.
    A stejně jako Bubák, jsem odhodlán postupně uložit k ledu své dvě farmy vedlejší. Tu jednu teď nahážu do kotle(rozuměj dožínky), uvidíme, kam až se dostanu. Mám tam už jen poskrovnu kuponů...
     
    evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pisni na herní podporu - oni se kouknou kam se dekorace poděla ;)
     
  19. marymary2002

    marymary2002 Pisálek fóra

    jsem na tom podobně , ale mě chybí první dvě dekorace
     
  20. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Tak se mi odtajnily tajemnice ze sedmých pilířů : žlutí čápi, a na baha růžové opice. RT děkuji vám vřele ale takové odměny si můžete nacpat do prodloužených zad.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.