Dárková tombola

Diskuze na fóru 'FAQ - Akce' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  ..:: Dárková tombola ::..

  [​IMG]

  K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

  [​IMG]

  V levé části najdeme tři stránky s nabídkou předmětů, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce devět obyčejných ziskových předmětů, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
  [​IMG]

  Na druhé stránce je v nabídce devět neobyčejných ziskových předmětů, z nichž je třeba vybrat kliknutím dva.
  [​IMG]


  Na třetí stránce je v nabídce sedm vzácných ziskových předmětů, z nichž je třeba vybrat kliknutím jeden.
  [​IMG]


  Výběr lze před zakoupením předmětu upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každého vybraného předmětu, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech předmětů najednou.

  Jakmile máme vybráno všech devět předmětů, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jeden z devíti vybraných předmětů. Jeden předmět stojí 20 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání předmětu, který chcete. Při vyšším počtu zakoupených předmětů se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě


  Po zakoupení vybraného množství předmětů se ukáže vyskakovací okno s informací, jaký předmět/předměty jste získali. Například - jeden zakoupený předmět...
  [​IMG]

  ...a dvacet zakoupených předmětů
  [​IMG]

  Upozornění: obdržíte tolik předmětů, kolik jste jich koupili, není však garantováno, že získáte některý konkrétní, vždy získáte předměty náhodně z výběru devíti, který jste učinili před koupí!

  Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu předmětů při dalších nákupech.

  [​IMG]

  Přejeme vám, ať získáte předměty, po nichž toužíte.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.