Dárková tombola

Diskuze na fóru 'FAQ - Akce' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  ..:: Dárková tombola ::..

  [​IMG]

  K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

  [​IMG]

  V levé části najdeme tři stránky s nabídkou předmětů, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce devět obyčejných ziskových předmětů, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
  [​IMG]

  Na druhé stránce je v nabídce devět neobyčejných ziskových předmětů, z nichž je třeba vybrat kliknutím dva.
  [​IMG]


  Na třetí stránce je v nabídce sedm vzácných ziskových předmětů, z nichž je třeba vybrat kliknutím jeden.
  [​IMG]


  Výběr lze před zakoupením předmětu upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každého vybraného předmětu, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech předmětů najednou.

  Jakmile máme vybráno všech devět předmětů, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jeden z devíti vybraných předmětů. Jeden předmět stojí 20 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání předmětu, který chcete. Při vyšším počtu zakoupených předmětů se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě


  Po zakoupení vybraného množství předmětů se ukáže vyskakovací okno s informací, jaký předmět/předměty jste získali. Například - jeden zakoupený předmět...
  [​IMG]

  ...a dvacet zakoupených předmětů
  [​IMG]

  Upozornění: obdržíte tolik předmětů, kolik jste jich koupili, není však garantováno, že získáte některý konkrétní, vždy získáte předměty náhodně z výběru devíti, který jste učinili před koupí!

  Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu předmětů při dalších nákupech.

  [​IMG]

  Přejeme vám, ať získáte předměty, po nichž toužíte.