Cirkus iluzí (9.6. - 15.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Cirkus iluzí ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 9.6.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 15.6.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    [​IMG]
     
    INČUČUNA1959 a moncicak7070 tohle ocenili.
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Zdravím.
    Tak doba aktivace stonku opět nezklamala.xDxDxD
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Uvažuji, že dám pauzu :sleepy:
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja pauzovat nebudem :):pVecer hodim na polia Hortenziu (este potrebujem 12000 aby som dokoncila lenocha co ide cez cestu ;) Stonek neriesim aj tak to nesledujem,odklikavam kazdy den,bud sa trafim alebo nie xD
     
  5. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    To jako fakt, že aktivace řádku jednou za 333 hodin?
     
  6. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Aktivace řádku to rozhodla.Dávám pauzu.
     
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak, zklamání. Tuto akci nebudu plnit. Aktivace řádku, odměny :sleepy:.
     
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak kdyby jednu trojku vymazali, tak bych do toho šla, ale takto néé.
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně půjdu, jakkoli se dosud ukazuje, že většinou padátka během akcí nejsou významný problém (pro hráče s tak letitými zkušenostmi)... Koneckonců naposledy jsem akci nejel, ani nepamatuji (pravděpodobně v začátcích hraní) - od okamžiku, kdy jsem se začal snažit dohnat a předehnat mou milovanou Kristýnku, jsem se o každou akci alespoň pokusil a nedokončil do naprostého finále asi tak dvě...
    Jen je škoda, že příprava bude opět na Hlavní a Vedlejší louce, nakolik jsem měl původně v úmyslu vybrat co nejvíce odměn z dosud plynoucí akce Farmerama na ledě...
     
  10. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Snažím se odehrát všechny akce, bez ohledu na odměny, i když motivace je určo vyšší u lepších odměn, hraju prostě pro radost ze hry, ale doba do další aktivace stonku opět pobavila :)
     
  11. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Kromě aktivace i odměny jsou ehmm.... samé podivnosti a bedny, tedy vlastně nic konkrétního
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    333 stříbrných stříkaček.... jdeme na to, zítra na značkách ;) já aktivaci nesleduji, padne využiju, nepadne nic se neděje...
     
  13. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak ani tuto akci nevynechám. Těším se, a jak již bylo o pár příspěvků nade mnou zmíněno .... hraju pro radost a z toho, že mě hra baví. Aktivace 333 na řádku, pravda je to nářez, ale no tak bóóóže ... já tu akci odehraju i tak ;).
    Těm, kdo se do akce pustíte s jakýmkoliv cílem, přeji skvělou cirkusovou zábavu a úspěšné farmaření. Pěkný den :)
     
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Sice jsem trošku zaskočena odměnami, ale i tak jdu do toho. Třeba se zase vzbouří spousta hráčů a aktivaci řádku trochu upraví, uvidíme a necháme se překvapit ;). Laskavec je už zasetý a pokud budou padátka cajk jako poslední dvě akce, není co řešit. Zítra ahoj na startu.
     
  15. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ten 333 hodinovy riadok je top :D :D
    neviem ci mam dobre poratane (ja a matika, fuj fuj :D :D :D ) :

    na riadok 19202 kvetin, 916 rukaviciek
    na komplet 24032 kvetin, 1029 rukaviciek
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak půjdu i na tuto akci, když chci všechny upgrady té "unikátní dekorky", no aspoň mohla být menší, že jo :p a ještě nevím, kam ji nacpu ..
     
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Cirkus mám v hlavě po přečtení FAQ a iluze jsem ztratila po shlédnutí doby aktivace stonku :D tak jen abych nevypadla z formy,jdu do teho
     
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akci jsem zatím moc nestudovala, jen jsem udělala přípravu. Do akce jdu. Délka aktivace je masakrózní.
     
  19. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Tak já pořád dekorku ke které mám získávat upgrady hledám.
    Někomu se zdá veliká, a někdo ji nevidí vůbec. Fakt ji nemůžu najít už jsem to celé prohlédla 2x.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- ahoj, dnes ji nenajdeš, vyčkej do zítra ;)

    "od 9.6.2022 ve 14:00 hod. do 1.7.2022 ve 22:00 hod. hráči od levelu 3 po přihlášení do hry získají dekoraci Sídlo ďábelského psa 1 (Dom pekelného psa 1)"
    Viz OFI zde
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.