Soutěž Chrámový kvíz / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    dinoalesi áno a eso sa ťahá nakoniec z rukáva.:p
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem skončila hned na začátku. Přihlašovat se, abych získala další informace, nebudu, tož hodně štěstí ostatním :)
     
    -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O

    Nikam se přihlašovat nemusíš
    Tohle tam máš napsáno

    Screenshot_2.png

    To přihlášení můžeš ignorovat, prostě vyplň nick a id a pokračuješ dál ;)
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - aj ja som to robil bez mailu.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já na to smolím. Stejně bych nic nevyhrála, páč su blbá a ve FAQ se po té malinovici neorientuju. :)
     
    -Jara05-, dinoalesi a Peto121 tohle ocenili.
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - taká malinovica nie je zlá.:p Možno niekedy-raz si aj pripijeme.;)
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jediný rozdíl je ten, že při přihlášení se vám průběžně ukládají odpovědi. Tudíž se můžete ke kvízu před jeho odesláním kdykoliv vrátit a pokračovat tam, kde jste skončili. Nicméně vzhledem k tomu, že máme 10 otázek a u každé je jen 1 správná odpověď, tak si myslím, že se to dá v pohodě zvládnout najednou, případně je možné si poznámky udělat bokem. ;)
     
    -Jara05-, dinoalesi a bačkora85 tohle ocenili.
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Neboj se toho, minimálně 5 odpovědí určitě dáš a můžeš být vylosována.... styl odměňování je v téhle té soutěži moc hezky vymyšlený :)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Přelétl jsem otázky a tady čtu, že u každé je jen jedna odpověď. Já bych u jedné zatrhl všechny možnosti, asi jsem ji špatně pochopil :D, odesláno nemám a ještě popřemýšlím:p.
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek 47 nezapomeň ji pak zmínit u políčka pro zpětnou vazbu, ať víme, co dělalo problém. ;)
     
    -Jara05-, bačkora85 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se nakonec přemluvila, vyplnila, odeslala. Jak se říká: "Papír toho snese..." :)
     
  12. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Někde jsem jen tipovala, ale u jedné otázky bych taky zaškrtla všechny možnosti. Už odesláno. Tak uvidíme, jestli jsem se trefila správně.
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som to pred chvilkou odklikala ale u dost otazoksom tipovala,uvidime ci som sa trafila xD
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Fíha, tak jsem se podívala na správné řešení; jestli si pamatuju dobře, měla bych mít špatně jen dvě odpovědi. S ohledem na můj věk a IQ by to mohl být nejlepší výkon od získání diplomu xD
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Táto otázka je zavádzajúca,alebo teda odpoveď na ňu:

    [​IMG]
    Ja som dal 4 a prečo?Lebo: [​IMG] , [​IMG] , [​IMG] , [​IMG] . To sú podľa mňa 4 miniakcie na zisk farmamincí!o_O

    Keďže nie je možnosť príspevok upraviť,budem mať multipost:

    Chcem len odpoveď na otázku č.6

    [​IMG]
    Ktorá stajňa poskytuje vyšľachtené zvieratá??? (že ju ešte nemám?)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/3/23
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno moderátorem: 20/3/23
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 u 9. otázky se jednalo o pravidelné miniakce. Pokud bys u této otázky počítal veškeré výprodeje, ve kterých šlo získat farmářské mince, bylo by jich bylo mnohem více a správná odpověď by v nabídce vůbec nebyla. U 6. otázky se opravdu jedná o obrovské chlívky, které se původně objevily ve farmářském expresu.
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O ,Dob - nepotěšili ste mně,ani já vás ... ;) Dobre,min 2x som teda pochybil,to neznamená,že nečakám odmeny.8)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :DJsem na tom asi podobně, ale když si pletu Zuzi pilotku s hnojivem a vzdušnými pozdravy, tak není co řešit a po odeslání kvízu jsem si uvědomil, že obr.stáje dávají šlechtěnce (pravěk), na bednu jsem původně cílil. Tak asi 2 chyby, vždyť se z toho nestřílí ;) jsem teď četl test v novinách pro stř.školy, no nazdar, to jsou vylomeniny....
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Moh by sem někdo dát výpočet na mletí krmiva? Stále sem se nedopátral,jak se to počítá.
    Dík
     
    bačkora85, maribeja a dinoalesi tohle ocenili.