Chrám hadů (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    3 akce najednou, závislé na sobě mi vadí. Přes to jsem dala šlechtit pár hadů - 10. Ani jeden přeskok. Tak to mě otrávilo úplně. Pokračovat hodlám jenom když bude BB. Když ne, mám smůlu, nebudu mít řady na stonku, které mám zatím všechny.
    Všem přeji hezkou hru a at'vám to skáče.
     
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Ahoj sopti, to spojení akcí mi vadí ze všeho nejméně.... mě spíše takový způsob vyhovuje, škoda, že toho není ještě více. Mě spíše vadí jiné věci.
    1.Zkusím to od konce - Vikingská sága - na řádek z této akce budu potřebovat minimálně 40 vývarů.... ze dvou akcí získám 20 ( po opravě), ze třetí, o níž ještě nic nevím, získám dalších 20? A co když někdo akci nedokončí? Nebude mít ani řádek z této akce - anebo bude možnost napěstovat z islandského lišejníku a namlít chybějící vývary do počtu 40 anebo bude dotyčný odkázán jen na nákup za hotové.
    2. nelíbí se mi to, že nebudu moci poslat akční dárky svým sousedům v plném počtu, jak jsem zvyklý - nechápu důvod této změny... i když jeden bych viděl... když chybí jeden druh padátek, musí se koupit,že? Doufám, že to není důvod této náhlé změny.... to bych to spíše chápal u minulé akce - speciální plocha, tak ny se to dalo lépe zdůvodnit, ale tam to šlapalo jak hodinky.
    3. osobně si myslím, že kdo jiný by měl právo se dožadovat odpovědi než uživatelé hry ( tedy hráči) a po kom by měl chtít odpovědi než po těch, co tuto hru moderují, poskytují informace a usměrňují činnost Fóra.... i Vy přeci máte možnost se ptát - mezi komunitami navzájem, od těch, co Vám poskytli informace o akci... atd.... atd.
    4. no a malý BB, o tom si už začínám myslet svoje a věř mi, že nic dobrého to není. Vždycky býval v den vyhlášení akce...... ale pravda, všichni jsme lidé, omylní a ....... ;):)xDxD
    No, třeba se časem nějaké informace objeví a věřím, že se v co nejkratší době dostanou od Vás k nám.... zatím tomu tak vždycky bylo a osobně nevidím důvod proč by se v tom nemělo pokračovat. Jedině, že by se něco změnilo.... a ani nechci domýšlet co by to mohlo být.
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Druide - netuším, proč motáš do Hadího chrámu brčka s kornouty, ale brček potřebuješ
    o víc jak polovinu méně než kornoutů. Myslím, že není třeba dorovnávat.
    :DxD

    S hady a hadicemi já nekamarádím.
    :D
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Druide, ještě má být týdenní děsivka, tož může být i v té deset vývarů, pokud u toho bude akce.:oops:
     
  5. tepui

    tepui Mistr fóra

    Hadů málo šlechtit nebudu :p.
     
    Honzulka05, maribeja a BOHEMKA tohle ocenili.
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Druid.Panoramix,
    chápu co chceš říct. Skali včera psala (omlouvám se, ale nebudu dohledávat kde), že zatím žádné info není. Věř mi, že kdybychom nějaké info měli - nebudeme si jej nechávat pro sebe. Vždy je tady někdo, kdo veškeré informace předá vám hráčům. Ale když není co předat .....
    .... a teď k tvým dotazům:
    1. zatím předpokládáme, že těch 20 se tam bude dát získat. S jistotou víme, že se určitě nebude moci nic dopěstovat (ofi k akci vyšlo včera), takže pokud nedokončí a bude trvat na získání řádku, pak jedinou záchranou jsou koše (od včera se ví, že v koši vývar je)
    2. myslím si, že bych dohledala v minulosti pár akcí, kde se také nedalo padátko poslat (mám fakt hledat?). Jestli se nepletu, tak se dokonce ani padátka nedaly koupit.
    3. Chápu že se ptáte, my se ptáme dál, ale jak již zmiňuji, tak zatím jsou naše a tím pádem i vaše dotazy bez odpovědí.
    4. malý BB - koukni do minulosti - byly jen víkendové BB, takže (a tady zase předpokládám), že bude i tentokrát. Mohl sice někdo zapomenout nás informovat - ale ověřuji i ve hře a ani tam nic není ....
     
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Ahoj MatysekKamilek..... to je docela možné.Děkuji za upozornění, ale nemyslíš, že by to bylo napsáno v ofi, že se dají vývary získat i tam, stejně jako je to zmíněno u té třetí akce, o které nevíme zatím zhola nic. Každopádně možnost to je..... ale není to berná mince.;)
    Nazdar Mikeši, vzhledem k tomu, že se jedná o propletec akcí, tak je trošku jedno, kde svůj příspěvek o brčcích a kornoutech zveřejním. V konečném důsledku všechny akce směřují k akci Vikingská sága. Njn, stejně jako zající se počítají po honu, tak i brčka a kornouty se budou počítat aý po ukončené akci, nemyslíš? Počkáme a uvidíme.
    Sopti, díky za odpověď. I já chápu, co chceš napsat. Je těžké vzít chlup z dlaně, když tam prostě není. Hledat nic nemusíš, ofi taky čtu ( i když přiznám se, že od doby změny ve fóru nějak méně pozorně). A jak to bude s tou týdenní děsivkou, jak tu bylo naznačeno....bude to klasika anebo k tomu bude nějaká akcička s případným ziskem vývarů? Předpokládám, že teď hned nevíš, ale snad časem.....
    Ještě jednou děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 16/1/19
  8. gabča1977

    gabča1977 Rádoby autor

    Ahojky, nevím jeslti už to tu bylo, co je akce narozeninový poprask prosím? Děkuji
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    gabča1977 - bylo, ale nevíme. K této akci zatím nevyšlo žádné oficiální oznámení. Podle kalendáře je předběžně začátek akce okolo 23.1.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak tedy hotovo ale měl sem u toho zavřený oči tak že nevím!

    [​IMG]
     
  11. monča81

    monča81 Pilný autor

    Jsem ještě nák nepochopila, chrám hady jsem jednu sochu odemkla , musím odemknout všechny sochy hady ? Stáj takovou hadí mám mnoho. děkuji za odpověď .
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    monča81 - abys mohla tulit anakondy, stačí ti aktivovat toto

    chov anakond.png
     
    Jonsdorf a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. monča81

    monča81 Pilný autor

    Děkuji a bez toho by nešlo šlechtit.
     
    monsaf a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nastal idealni cas na test "jak to preskakuje" v situaci mimo BB... nekterym pry lip nez kdyz je...
    Nevim s cim to srovnat : 132 slechteni, 122 albinu a 20 kobrovek...
    Dalsi vlna bude az bude BB... ale teda tohle je fakt bida...
     
    DANKA722 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    monča81 - bez toho by nešlo šlechtit. Vlez do chovné ohrady a vyzkoušej to, pokud jsi chov ještě neaktivovala.
    Buď 30 ZB nebo 200 fl.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali já na to také kápl a našel jsem to také v šesté místnosti opičího chrámu,ale anakondy nešlechtím nemám moc banánů na těch 20 anakond což je málo,mám jich 49 a v zásobě také žádné což je problém
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  17. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    BB asi jak to vypadá nebude,zatím v kalendáři akcí ani slovo a vždy je tam zmíněna.
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    immortal, nejspíš vyjde ofi zítra po 10h dopol. To by odpovídalo na víkendový BB, 90% ofi vychází cca 28h předem ;)
     
    kiki2305 a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    nevím zda jsem to někde přehlédl, ale nevíte od kdy budou stálé úkoly pro anakondy a keramiku?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    bropryk: zrejmě jako pokaždé, po skončení akce šlechtění hadů. ;)
     
    karbar, Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.