Chrám dveří (11.4. - 17.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Krakoramaja - Řečnická odpověď: dočkáme! xD

    Miluška - zkus restartovat hru a pak klikni na ty šedivé ve stonku, pokud je máš v inventáři, tak se ti tam natáhnou, poku je nemáš a skutečně jsi je všechny získala, pak nezbude, než e obrátit na podporu
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    že se akce nelíbila jsem již psal. Na druhou stranu, že to bude akce o náhodě se vědělo od začátku a bylo jen na hráčích jakou zvolí taktiku alespoň k určité eliminaci náhody. Pokud si někdo myslel, že prostě akci udělá jako běžnou akci tak je trochu chyba i na straně takového hráče. Dále si myslím, že tato akce je obrovské vítězství RT a ne jak někteří píší jeho prohra - musíte se dívat pohledem RT a ne pohledem hráče. Na závěr si myslím, že někteří nenapsali pravdu. Uvidíme jak bude hra pokračovat
     
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Miluška1975,
    pokud jsi si jistá, že jsi otevřela všechny dveře a dekorky nemáš, tak si nejdříve zrestartuj hru, pokud se neobjeví, kontaktuj podporu: Jak kontaktovat herní podporu
    Edit: ještě mě napadlo, jestli dekorace neskončily náhodou na jiném místě, tj. v jiném stonku, nebo na ploše.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/16
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    krakoramaja
    no v některých příspěvcích se hráči sami přiznávají k double farmě ale myslím, že zrovna u této akce se do diskuze zapojilo více hráčů, i těch, co většinou "v klidu" hrají a moc se na foru nevyjadřují ale tato akce je zvedla ze židle jako žádná jiná a je dobře, že napsali, jak a co nestihli - pokud by to teda bylo reportováno, jaký počet hráčů nezvládlo akci dokončit.. kdyby se tu nikdo neozval, tak by to vypadalo, že všechno je OK a hra běžela bez nejmenších zádrhelů.. :) No taky bych byla zvědavá, jestli se nám dostane nějaké zpětné vazby od RT ale řekla bych, že spíš ne. A taky je to možný, že to byl test, kolik se toho za 7dní dá napěstovat, přece nikdo z farmářů se jen tak nevzdá a RT tak může doufat v nákupech košů, padátek... a tím větším zisku pro ně.. no uvidíme, jaká další akce nás bude čekat :music:
     
  5. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    krakoramaja - přesně jsem ti chtěla napsat to, co napsala výše abc, taky jsem si všimla, že je tu hodně nových jmen a jsem ráda za to, že se ozvali. Jestli jsou některé double-farmy - max.10-15 procent ...? No a? Vždyť si to odpracují, nebo zaplatí... Nemyslím že by mně to nějak poškozovalo, a třeba ano, ale nepřemýšlím nad tím.
    Tato akce byla tak jako tak pokažená-rozbitá-nedomyšlená-špatná.
     
  6. Miluška1975

    Miluška1975 Pisálek fóra

    Děkuji za pomoc,už je vše v pořádku.Dekorky byly v liště,ale do nebíčka se jim nechtělo.Povedlo se po třetím restartu.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Přesně jak zde několikráte zaznělo - vypadá to,jako by RT potřebovalo zjistit, kolik toho jsou hráči schopni vydržet. Při této akci jsem pěkně zatínala zuby a už propadala beznaději. Ve Čt bylo napěstováno, dokonce 2 000 + 1 500 ks navíc, vypadávátek bylo také dost a co myslíte?? Skončila jsem ve 3 místnosti u 2 dveří.Od soboty jsem čekala na poslední kruhový klíč - pěstovala jsem kytky jak o život, sháněla desky kde se dalo a modlila se, aby mi dnes do 14 hod.poslední klíč padl.Naštěstí se zadařilo, ale čekat na náhodu nevím jak dlouho mi přijde poměrně trapné od RT. Již několikráte zde náhoda byla a víme jak to dopadalo! Pokud má být v akci náhoda, nejsem proti,ale ať je taková,aby všichni mohli akci splnit. Každý z nás akci věnuje svůj čas,tak proč bychom měli být byti na tom, že zrovna nemáme šťastný den, nebo na nás "muška jenom zlatá" zrovna nesedla.
    Stále pevně věřím, že RT nezapomene na to, že jsou zde hráči, kteří chodí do školy, práce, zahrádku apod. a nebude nároky na splnění akce neustále zvyšovat.
     
  8. Sarryk

    Sarryk Pisálek fóra

    ja to stesti nemela posledni klic nepadl a tudiz ani posledni dekorka do stonku neni:(( misto trojuhelniku stale padaly kolecka..a to jsem koupila jeden maly kosik:(((
     
  9. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    krakoramaja - to, že má někdo více farem by mi až tolik nevadilo .... pokud hráč dodržuje Pravidla a farmy nespolupracují, ono to mnohdy bývá i tak, že začne hrát rodič, pak se chytne i dítko, ale to má jiné zájmy a rodič pak dohrává i za něho. Anebo jsou i tací, kteří zkoušejí různé strategie a taktiky výstavby.... já mám jednu a stačí mi to. Ale určitě jste si všimli, jak nenápadně se šroubují nahoru počty akčních rostlin? Jenže i RT by si mělo uvědomit fakt, že i sebelepší akce by měla být hratelná a pokud možno (a tohle podtrhuji) i splnitelná..... k čemu je skvělá akce s perfektní grafikou a super výhrami, když se nedá splnit. Akorát k vzteku. To pak spoustu lidí odradí a příště do takových akcí prostě nepůjdou - stálo by za to spočítat kolik lidí tady na Fóru napsalo, že hry s náhodou už nikdy více. Já vím, řeči se vedou a voda teče..... Takže milé RT musí začít přemýšlet jak dál a hráčům ten jejich úděl zpříjemnit. K čemu jsou lidem mraky zbytečných rostlin a chlívků v liště? Dříve jednou za čas přijel vláček a stromy se vyměnily za lepší, SH vylepšilo chuť k další hře, stejně tak i stromy s ZH.... ale zisky šly dolů a tak se zrušily koleje, nesmyslně..... dobrá věc z minula a už není. Panečku jak by se lépe šlechtilo, kdyby se v řádcích stonku se objevil i šlechtěnec 1.stupně ( když to jde u oveček a netopýrů, proč by to nemělo jít u ostatních) anebo nějaký ten elixír, nějaký ten floren či zlatý banán ( nejsme nároční stačí jeden týdně). Voláme po náročných a promyšlených úkolech, ale chtějme po RT, aby nám ten farmářský úděl ulehčil... nemusí pršet, stačí když kape... nikdo nechce aby ten Expres jezdil každý týden, stačí 2x do roka. Že si rádi hrajeme, to dokazujeme mnozí už dost dlouho a mnozí pamatujeme věci, které byly ku prospěchu věci a pak najednou zmizely.Proč?? A skutečně to bylo nutné?
    RT by si mělo vzít příklad z Bati a jeho citátem svůj příspěvek ukončím:"Když se Vám něco líbí, řekněte to ostatním a když se Vám něco nelíbí, řekněte to mě."
    Co se mi tady líbí říkám veřejně a říkám i to, co se mi nelíbí.... oni to modíci předají tam, kam mají - já jim věřím a milé RT, ten Baťa to chtěl vědět, aby sjednal nápravu a mohl věci změnit k lepšímu, i jemu šlo o zisk.... a já po Vás nechci nic jiného.
    Děkuji za pozornost.
     
  10. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, měla jsem to štěstí, že mně se zadařilo, klíče, které nepadaly, nakonec padly. Má sousedka ale takové štěstí neměla....čekala na vlnovku a padlo jí 17 kulatých a asi 15 nebo 16 trojúhelníků.....a to pěstovala do poslední chvíle. Je to první soutěž po tolika letech, kterou nedodělala a velmi jí to mrzí, o soutěži na náhodu nechce slyšet a je velmi zklamaná.
     
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    akci jsem nedokončila,
    chyběly 3 stejné desky a to už byl problém,začaly chybět i rostlinky,Už jsem nestíhala.Nemám poslední dekorku.Snad ji někdy v "budoucnu" seženu(darování atd: )
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Mrzí mě, že to vyznělo tak, jako kdyby mi vyšší počet farem u jednoho hráče vadil. Naopak, spíš jsem si myslela, zda to nevadí jemu. Omezený čas (někdy i finance) drobí na více míst, kdežto kdyby veškerou píli soustředil na tu jednu a využíval ji na maximum, možná by výsledky byly lepší. Opravdu si neumím představit, že bych obhospodařovala ještě jednu. Třeba po ranní sklizni dám všude mrkev a třtinu a jdu mrknout na trh, jaké jsou požadavky a co se vyplatí koupit či prodat. Podle toho po těch 10 minutách teprve zasadím. Pokud bych měla více farem na různých trzích, pak takto sledovat trh by bylo časově náročné, navíc požadavky na různé rostliny či zvířata by se rozcházely v časech sklizní. A sázet všude všechno stejné? Ceny na různých trzích jsou velmi odlišné, jak to tady občas někteří píšou.
    Takže pokud to lidi baví, ať mají farem kolik zvládnou. A pokud nezvládají...

    Edit - pokud nezvládají bylo myšleno na ty, kteří těch farem mají víc, zda by nestálo za to počet trochu zkorigovat. Samozřejmě že pracující či studující a maminky na mateřské nemohou farmě věnovat tolik času. A takto rozsáhlá hra je na čas opravdu žrout.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/16
  13. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Zdravím všechny na fóru :D,,,,,,,,já tuto akci stihla, ale kolik jsem čeho na pěstovala a dala opravdu nevím. Tato akce mě moc neoslovila jelikož byla náročná časově. Venku hezky a práce haba kuk a nelze sedět u PC celý den ,abych pěstovala nesmyslné množství plodin které nakonec stejně zůstalo a bylo nevyužito a zmizelo v nedohlednu ,vím jsou za to krejcary, ale kolik nás po tom touží.........asi nás moc nebude, ale je také možné že se mýlím. Taky mi po vnoučatech zbyli farmy a je mi líto je rušit tak pokud to jde a mám čas tak se o ně starám na tom není nic špatného. Příjemný nadcházející týden a u další akce na fóru ;)
     
    modro.ocko22, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jak jsem jiz psal v prvnim prispevku na zacatku - obtiznost akce neni stredni, ale zcela nahodna... mel jsem kliku, takze to slo dodelat, ale od zacatku jsem jel maximum pestovani a nahodny klice, abych vcas vedel zda to teda dam... mel jsem i zalozni plan jit jen po dekorkach a stonku, na to stacilo o neco mene nahodnych (vyuzilo se pak ctvercovych pro jeden pruchod) ale i tak je to jasny nezvladnuti RT - dokonce ani nedavali moznost zakoupeni jako v nekolika predchozich akcich, tedy 5FL za klic by dal kazdy = zisk pro obe strany...
     
  15. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    Zdravím všetkých. Rád by som vyjadril moju skúsenosť. Názor som menil viackrát počas tejto akcie, ale na záver musím skonštatovať, že RT mi touto akciou umožnilo kopu zážitkov, upevniť vzťahy s farmármi susedmi, skúsenosti i adrenalín, ......... čo mnohí potvrdzujete a hráte už roky. Nevzdal som to. S pomocou a podporou ostatných farmárov o 13:55 padli dosky a z poslednej výmeny-vytúžený trojuholníkový kľúč-ĎAKUJEM všetkým. Hrdo som vystavil túto dekorku. Nechcel som sa hneď chváliť, lebo som sa nechcel dotknúť Vás, čo ste tvrdo pracovali a nemali to šťastie. Ani teraz sa nechcem nikoho dotknúť a ani nemôžem odborne posúdiť, ale podniká niekto, aby iba potešil iných? My našťastie máme možnosť výberu. Myslím, že sa ponúkla prežiť skutočná realita a hry sú o zážitku, veď kto ste si vychutnali praženicu na raňajky z vlastnej farmy? Alebo, ...ja som na začiatku predával všetky dopestované plodiny, prvý šalát, lebo som si myslel, že sa pokazí v stodole, hehe.....no ľahko sa mi píše, keď mám ukončenú akciu, viem........ja som chcel iba motivovať ostatných, a povedať, že stálo za to vydržať dokonca.........no a to najhlavnejšie, chcem sa verejne podakovať farmárom, muskalina, zlatulka, matulafox, marublaha, Dela76, ktorý boli štedrý voči mne a darovali mi výrobne a stromy, ani ma nepoznali a vždy si nájdu minútku na mňa. Dali mi veľkú lekciu. A hlavne veľmi veľké ďakujem mojej mentorke lienke7, ktorá ma stále učí, pomáha a podporuje, motivuje, daruje to čo treba,.... Chcel by som sa spýtať moderátorov, či existuje nejaké ocenenie pre statočných farmárov, ak nie prosím... chcel by som ich navrhnúť, jasné, že túto ich šľachetnosť si musím vybaviť ja osobne, ale chcem poukázať, /keď už aj o biznise hovorím/, že títo ľudia dokázali to, že hráči neopúšťajú hru na začiatku, pri neúspechu, a pod....veď vidíme, že nie vždy je všetko ružové.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/16
  16. Wentyll

    Wentyll Zelenáč fóra

    tak do konce nepadly další tři trojúhelníky i když jsem dokupoval desky jak trubka za floreny tak potom došly plodiny ... zbylo mi 19 jiných klíčů navíc super práce RT nejlepší způsob jak znechutit hru
     
    cemm1996 a PomíkTimi tohle ocenili.
  17. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Sarryk: přesně moje slova...jeden poslední klíč a na poslední chvíli jsem také koupila malý košík...ze zoufalství.
    K prdu... dekorka je v tahu, tudíž celá řada o ničem. Ať jdou do háje. A člověk je aspoň poučený do budoucna. Že já blbec radši nepěstovala kukuřici...
     
  18. Norquis

    Norquis Perspektivní autor

    Tak a teď ať mi RT poradí jak to mám vysvětlit třeba tady tomu chudákovi.
    A tak se snažil !!!
    [​IMG]
    -------------------

    V brzké době očekávám velmi výhodnou akci na pořízení chybějících stonků a dekorací za "lidové" ceny.

    Neřekl bych půl slova kdyby se dalo v místnostech jít kamkoliv bych chtěl Já. Odemkl bych si stonek a dekorky a pak by mě nesejřilo že jsem nestihl všechno, ale takhle je to na pytel.
     
  19. Smile909

    Smile909 Zelenáč fóra

    Mám všechno kromě řady na magickém stonku. Sakra to je pech :(
     
  20. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Taj. stromy: na Baha hrozen može XXL, Pandánová palma XXL, rohovník XL, 2x rohovník XXL, no, nekupte to :)...Na farmě mě potěšil dřín, ten jsem neměla, a radost mám i z jalovce či vrby černé - i když to nejsou úplné novinky, na mé smolné farmě sbírám tyto tajemné věci pomalu a zvolna, ostatní šlo do lišty (sakury, jeřáb, olivy....).Nevím, co bylo z akce a co z Tiki kalendáře, všechno to bylo Ural, ale výsledek je tento.
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.