Cesty alchymie (8.7. - 14.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Cesty alchymie ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 8.7.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 14.7.2020 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Další požadavky: Bahamarama, Měsíční svět
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Video k akci

     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Opět jsem z toho jelen, jako vždycky. Jdu se podívat na video.;)
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    V rychlosti jsem to jenom projela ani studovat se mi to nechce, taky kouknu na video a uvidím.
     
    ღSisinkaღ, evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak snad to mám dobře,do akce jdu a snad to pujde jen jestli dobře chápu video musí se jen po jedné akční dělat nejde zasadit všechny 3 akční najednou :)

    Zelený jetel-3440

    Žlutý jetel-2680
    Purpurový jetel-3440
    Bludička-1850
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Za mě trochu zbytečně krkolomný zisk akčních rostlin, už vidím těch příspěvků po zahájení akce typu, "nemám akční rostliny" :D

    Edit: kaolín11, taky to tak chápu
     
    Naposledy upraveno: 7/7/20
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pochopil jsem dobře,že Květinovou cibulku nikde nepěstujeme?!?:music:
    Chocholoušek by se zaradoval!:cry:
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nejsem Dr. Chocholoušek, ale raduju se taky, protože netuším, co čtu. Snad někdy později, až budou oči spolupracovat s pamatovákem xD
     
  9. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    To je zase maglajz,při mém turnusu,v týdnu dvanáctky,o víkendu doháním a dospávám,nevím,nevím,ale jak se znám,tak určitě začnu a uvidím,kam se dostanu ;)
     
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    také jsem z toho jelen...:oops:
     
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Chcel by som sa opýtať ku tým dekoráciam čo dávajú tie bedne. Budú ich dávať konštantne?
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 dekorace nemají omezený počet použití, takže budou bedny poskytovat pořád.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, taktak, jarní cibulku nepěstujeme, tu dostaneme na začátku 5/10 ks a poté při spotřebovávání bude doplňována systémem vždy do pěti hodin.
    Takže spotřebovávat ve mlýně průběžně aby se doplňovala, řekla bych ? (a taky je v akčních koších) ;)


    Edit: ještě na to znovu raději koukám - potřebuju cibulku jen na vyrobení akční pro rozpěstování.
     
    Naposledy upraveno: 7/7/20
    maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sice je možnost 1:3 že dostanu body sezonních odměn, ale akci dodělám i bez nich, tak se na tuto vyflajznu ;) je fakt na chocholouška
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Nechápem prečo RT robí takýto zložitý systém na akcie keď odmeny sú aj tak o ničom. Vyplatí sa iba baha časť + desivka bude dlho trvať :D :D
     
    Naposledy upraveno: 7/7/20
    Veselka, goldedawn a maminka78 tohle ocenili.
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 z Beden s věděním dostaneš všechny položky, které obsahují, není to o náhodě.
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Po precteni je mi jasna pouze jedna jedina vec: nekdo v RT si namichal a naredil krevni obeh fakt extra hustym elixirem xD
    Jdu do toho - takovou chocholouskovinu, kdy se nejdriv kytky semlou a pak oseji si nemuzu nechat ujit 8)
     
  18. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Zkusím to,ale nevím,zdá se mi to dost divně namíchané,tak snad udělám aspoň něco.
     
    Veselka a jirinasinova198 tohle ocenili.
  19. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tak do toho nejdu v žádném případě.Zbytečně bych si blokovala mlýn.;)melu neustále,jak na Baha,tak na farmě.Krmivo na trhu je drahé.:p
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    tak nevím jestli jsem u toho CHocholouška neměla zůstat, po téhle akci se tam stejně vrátím:D, nic jsem nepochopila
    goldedawn vteřinovým mletím nic neblokuješ, tak si budeš do mlýna dávat po jednom druhu krmení, stejně jako tomu bylo dřív
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.