Akce Cesty alchymie (3.11. - 9.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hotovo, du spat, o půl jedné vstávám na brigádu; čest práci, farmaříci 8)
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    300 bludičiek prebytok a to ešte nie je koniec,robil som len lážo-plážo,tentokrát to padalo fajn.
     
  3. JanGothig

    JanGothig Pisálek fóra

    • Prosím nepiš více příspěvků pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij volbu Upravit. Také citace OFi oznámení se považuje za spam - Dave Lister

    Často to nedělám, ale tady musím. Hra se mi líbila - nápadité. Člověk si musí pohrát se svou farmou, aby dosáhl konečného výsledku. Není supertěžká, ale tím, že se musí zapojit trošku ten náš " pudink " - palec nahoru.


    ***Odstraněna citace a příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/11/21
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Hotovo mám už několik dní, šlo to dobře, jen to dokončení mi zkazila smrt mého exmanžela. Takže nebyla nálada na nic. Padátek momentálně zbylo 933. Akce se mi moc líbila.
     
  5. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak mě ještě stále chybí 60 padátek, uvidím až sklidím za hoďku dlouhodobky, jinak celé mé snažení bylo k ničemu ;) ale budu věřit, že to napadá
     
  6. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Akci mám také hotovou, ale zůstal mi jeden klíč. Přehlédla jsem něco? Stonek mám, tak by to mělo být všechno......snad.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    všem moc děkuji za padátka, i mě nakonec z dlouhodobek vypadlo dost, takže taka HOTOVO :):p
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lumat85

    Nic jsi nepřehlédla, je to naprosto v pořádku, že ti jeden klíč zůstal. Hráči si vybírali kde začnou a jeden klíč jsi získala při prvním přihlášení. Bedna získaná za ukončení jednotlivé části vždy poskytla klíč k odemčení další části. Takže jeden je navíc ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.