Cesta tlapek I - VI (30.3. - 5.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Hotovo,padátka jistil laskavec (zůstalo 104 ks).Zítra to vypadá na dvě sklizně a pak se vrhnem na hledání vajíček a na mývaly.
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Hotovo.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121
    Já měl hotovo, ve 14:03, ale toto nestojí za řeč nijak komentovat :p
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - óóó,a to ja zase hotovo nemám,nejeko som to včera flákal,tak ešte jedna otočka....
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já čekám až sedmi za 20 min urodí Laskavec na hlavní, abych měla pajdátka, nějak sem včera sazela pozdě :music:
     
  6. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Včera jsem špatně počítala a tak mi dnes chybělo 50ks akčního kvítí.Dala jsem tedy 2x2 pole na DL +vše na urychení.Na zbytek polí brambory.Na HL mi vypadlo 40 padátek,joj padá to dobře.Mám +98ks.Ostaním přeji ať se daří
     
  7. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak já teď dorazila z práce, zapla rychlovarku na kafe a než se voda uvařila, úkol byl splněn. Pohoda, klídek, tabáček ;)
    A pro rejpala -Kuteno- - včerejší placky jsem pekla, ne rozsazovala :p
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Času dost :p
    Ve 22h sklidím a budu mít taky hotovo :music:
    [​IMG]
     
  9. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    V. úkol hotov, jdu připravit levanduli na zítra. Ráno jdu do práce, tak přes poledne nebude čas na nic. Zítřejší akci začnu s dvou hodinovým spoždením,ale žádný stres, napěstováno bude coby dup. Všem jinak krásný modrý pondělní podvečer.
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Další tlapkový úkol hotov. Zítra poslední, šesté, kolo...
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    moncicak7070 ja nie som rýpak ja som sa ťa o tých škvarkových plackách iba pýtal ako to s nimi bolo.
    Aby som nebol mimo tému tak mám už hotovo od 14:30 hodine,ale ľahol som si a zaspal po dlhej otrasnej ceste som prišiel domov premznutý:(:(.
     
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, protože jsem od pátku nečekaně a neplánovaně nemohla hrát, tak mi budou chybět 2 dekorace do stonku.:cry:
    Našel by se někdo, kdo je má 2x?
    Jde o Cestu tuňáka a V kázni je síla.

    Edit:
    ejitka: Napsala jsem ti a děkuji
    :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 3/4/23
  13. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Apachie1
    Ahoj, dekorky mám obě ale nevím jak bych ti je mohla přeposlat. Jedině asi při akci Obchodování a darování.
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja mam tiez a aj bosorka,tak ak bude niekomu chybat tak nech sa ozve pri OaD ;)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahoj, také mám všechny dostupné dekorace zdvojené, takže se při O&D přihlaste. Snad to nebude jako s kolotoči, ty do obchodování v RT neuvolnili...
     
    Naposledy upraveno: 3/4/23
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Taky mám všechny dekorky, zatím vše splněno. Je poslední den a bude bez padátek. Času je na splnění dost. Tak ať se všem daří.
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak šestý úkol splněn, akce komplet hotová, stoneček stonkuje a jde se připravovat plocha na zítřejší akci ;). Všem kdo finišujete přeji zdárné ukončení akce :). Hezký podvečer všem :)
     
  18. evinana

    evinana Expert fóra

    i já mám hotovo, dám teda přípravu a zítra další akce ;)alespoň máme co dělat
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Stonek stonkuje:) Jdu zasadit na padátka.:p;)
     
  20. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akce dokončena díky 100% z KŠ a příprava na zítra je už na polích. Denní úkoly byly naprosto splnitelné tak to určitě zvládne každý. Až teď jsem zjistila, že dekorky jsou 2x takže klidně pošlu těm, co nějak nemohli úkoly splnit. OaD je od čtrnáctého ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.