Cesta k lásce (3.2. - 9.2.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    U mě takto ;) Pár bonusů napadalo a v práci byl klid tak jsem jela velká pole se SH a vrtulemi
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    duna.duna1, věř tomu, že budou, poslední dobou je v akcích akční výprodej, inflace přišla i sem... xD No a co, kdybychom nechtěli, tak nehrajem :inlove:

    EDIT: 14087, máš dvakrát post. Něco s tím udělej xD
     
    -Jara05-, sovicka64 a duna.duna1 tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, někdo už je v polovině a já teprve začínám rozpěstovávat :cry:
    Padátek vypadlo i s dárky od sousedů:[​IMG]
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - najeď si na tu odměnu ve výhrách kola štěstí (popřípadě v liště s bonusy) a pokud je to opravdu +1 ke sklizni z pole kontaktuj herní podporu.
     
    -Jara05- a marketka47 tohle ocenili.
  7. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Sopti omlouvám se je to na chlévy,ale pod kolem to vidět není,až v liště,smažu tu zprávu
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, celkem jsem přepálil start, tak hlavně vydržet a sehnat dostatek padátek 8). Použiju pokrácenou pažitku a snad to dopadá . Odměny jsou libový, tak krmte co můžete :D

    [​IMG]
    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ty nejsi troškař :D
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No co se dá dělat když jsem začala chodit domů až za tmy? Do Večerníčku bylo sotva rozpěstováno, ale noční zprávy to jistí xD
    [​IMG]

    edit:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/2/22
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, já teď taky nikdy nevím, kdy se sem dostanu, páč kolegyně a kolegové padají jak muchy do té harantény, jak psala k.vitek, a su furt ve střehu a na telefonu xD Ale tato akce se jeví lépe jak to léto a mělo by to klapenzi 8)
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak pěstuji pomalu, ale jistě. Teď si sklidím první celou plochu a jdu spát. Ráno je moudřejší večera. Ale rozhodně to nebudu nahánět SH. To si zase musím nasyslit maximálně na konec akce. Tak ať se všem daří.
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja si musim este najst daku cinnost na polhodku inak budem zbierat urodu az rano :cry:xD
     
  15. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Na dnes takto:
    [​IMG]
    Ked neviem pocitat... Snad dokazem dokoncit xD, skor snad najdem cas dokoncit.
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) zatial takto
    [​IMG]
    pokracovanie zajtra , ked sa vratim z nemocnice ;) , dufam, ze ma poobede pustia domov :)
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,teraz som dorazil domov a rozpestoval som,ráno pozbieram! Podaktorí tu hlásia hotovo,tak na to sa nechytám! 8);)
     
  18. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    první stonek už je zaplněný, hurá na druhý, zatím 48/75
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Těší mě, že jsem v takové vzácné citované společnosti...:D
    Sice "spěchám" (100 % v diamantu, 100 % do stodoly z Kola štěstí, pohodlná pole + SH, ZH, voda, hnůj, Vánočka, Bílá nevinnost = 51 ks akční za 4:20), brzdí mě ale padátka, která ovšem doženu časem, až dojdou bonusy do stodoly a až budu mít napěstováno dostatek akční... takže o pódium neusiluji... :)
    Mimochodem - dosud obdarovaní čuníci mi dali asi 10 beden s bonusy (ve kterých bývá i 200 % do stodoly v diamantu) a to není vůbec špatné. Rázem totiž roste naděje, že někdy v budoucnu těch 200 % do stodoly v diamantu skutečně dostanu (momentálně jich mám 3 kusy, ale šetřím si je na nějakou potřebnější situaci ;)).
     
  20. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Dobré ráno, tak místo rozpěstování a alespoň první sklizně jsem...usnula xDxDxD a teď hurá fo práce.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.