Bukanýrská sezóna (7.7. - 4.8.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Asi vynechám, ačkoliv plním vždy. Za to množství dodávek mě ty odměny nenadchly.....
     
    -Jara05- a Prepperka tohle ocenili.
  2. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Pokud někdo vynechá bude mu scházet dekorace do stonku, příští rok, tak nevím jestli to stojí za to.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Ano, také myslím, že by byla chyba neplnit, alespoň pro ten suvenýr.
    Jinak samozřejmě plním i s permicí, jako každou sezónu ;)
     
  4. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné odpoledne všem. Tak Jaruš už ví, že máme nový výběh a hned chtěla racka, nic jsem ji nedala! A goliáše už taky po mně několikrát chtěla.
     
  5. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Bukanýrská sezóna hotová, 2 pikolky, suvenýr, tupelo a asi devátý pelikán jsou doma.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já budu hotová zítra, dnes jen upg ocenění a zítra 39 :p na vedlejší jedu pomaleji
     
  7. Katerinka

    Katerinka Pisálek fóra

    Můžete mi říct někdo k čemu ,kde a jak použiji ten synchronizovač plodin a co je ta sladká výměna...nebo spíš k čemu...nikde tu nic tomu na vysvětlení nevidím.
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05-, bačkora85 a lacrima tohle ocenili.
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :eek: mi prostě chybělo 5 min, abych mohla před koncem Bukanýrské sezóny uplatnit +1 na stromy za 5 mincí... chjo.
    Ani jsem tentokrát nekupovala permanentku.
    No, co už...
     
    -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Někde jsem četl že suvenýr dává +1,místo 100%. Teď jsem to zkoušel a je to pravda!
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - dle podkladů měl suvenýr dávat + 100%. Bohužel RT se asi rozhodlo jinak a ani se nenamáhali nám dát vědět. Zatím je to ve stádiu poptávání co a jak. :oops:

    Přeji hezký den
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dobrá zpráva Bukanýrský suvenýr byl opraven a nyní dává skutečně 100% pro dílny na 1 hod

    upload_2024-8-5_13-17-6.png

    Přeji hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.