Bonbonová horečka! (22.2. - 28.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké bonbónové ráno všem :) taky jsem se dnes ráno do toho pustila, ale původně jsem chtěla napěstovat jenom tolik rostlinek, abych mohla koupit dekorku Vítěz stláská vše :p Na baha taky není místo pro pěstování kvůli bonusovým dekorkám, ale kolo bylo štědré, napěstování kytičky šlo rychle a tak zkusím na bahamce na jedné ploše zabojovat na obalech:p lablab má asi nejvíce dotací, tak mu věřím a doufám, že nezklame xD dekorace dám taky na plochu a držím všem pěstíky ;)


    [​IMG]
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Napěstováno skoro je (padlo 100 % do stodoly - jo, zázraky se dějí), padátka na Baha taky můžu odfajfknout. Chybí mi kromě trochy akční dva tisíce sirupů. Daň za pohopole - klasika. Jakmile dopěstuji, tak pofičí kytky na padátka, Snad to půjde i bez mýtiny. Tam mám zvěř a nechci měnit.
    Krásnou sobotu.
     
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    • evainfo - ahoj, já jsem měla na baha papričku habanero a vypadlo z každého políčka s použitím 7 JC. Již mám z baha všechny padátka. Všem farmářům i farmářkám přeji příjemnou hru a hodně padátek a velice štědré KŠ. Já jedu jenom s vodou a hnojem.
     
  4. mys5

    mys5 Zelenáč fóra

    jo to by se to nemělo sekat pořád restard a nejde farma
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    davidson00 já odevzdávám žanky poctivě do vzducholodi xD takže to musí jít i bez nich :p od rána dvě otočky lablab a už je 957 kousků, to teď půjde i bez SH, je čas ;)
     
  6. alka

    alka Rádoby autor

    Nějak jsem nepochopila kam mám dodat medový bombon,začala jsem až teď.
    Díky moc
    lacrima,moc děkuji tam se asi nedohrabu.
     
    Naposledy upraveno: 24/2/24
  7. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Vážení, sdělím vám osobní zkušenost s padátky na Baha v této akci...
    1) Opravdu je optimální jet zelenina + tiki maska + voda + hnůj + esence moudrosti + léčebná mast
    2) Otázka zní - jakou zeleninu použít pro maximální zisk? Nabízí se sice lablab, tam je jistota, ale...
    3) Spolu s 5 Johny citróny (ale kupodivu i s jedním ve stromě moudrosti) jsem postupně snižoval délku oseté plodiny a zjistil, že lablab je zbytečně dlouhý, protože stejného zisku padátek (v této akci, univerzálně to nemusí platit) dosáhnu i s papričkou habaněro (základní čas 14 hodin).
    4) Osobně se mi osvědčila kombinace tiki masky + dva alchymistické výrobky prodloužené nejrůžovějším koláčem (bývalý pinky pie) a dvakrát osít s vodou a hnojem papriku (6:00) a jednou papričku habaněro (14:00) - počítejme 2 x 3:07 + 7:16 = 13:30 a na noc lablab pokrácený stejně (novou várkou tiki masky a alchymistických výrobků)... kdo chce, může použít místo papričky habaněro třeba čajot (15:00), celá tato várka vyjde časově <24 hodin.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Je pravda, že u každého jsou padátka jiné a před lablabem jsem měla nasazený zázvorovník pro krmivo 14:30 a dalo to 167 padátek.

    Lablab dal 189 ks a že mi jedou stonky na SH tak s tiki maskou a dva sloty na zeleninu to otočilo za asi 1:40 a zhruba těch 180 padátek bylo. Papričky i čajot jsem už dříve párkrát zkoušela a lablab co do padátek vždy vítězil :p no ne u každé akci je to stejné. Půjdu teď bez SH a vyzkouším ty kratší a uvidím, co vypadne ;)
     
  9. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    tentokrát to na baha hojně padá i ze stromů, akorát se nedají tolikrát za den otočit jako rostliny.
     
  10. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Ahojky alka ,
    medový bonbón se dodává až do skupiny 6 a 7 .
    Podívej se zde : Dodávky
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Napěstováno by bylo, ale sirupu mám žalostně málo, chybí skoro 2000, to je tím, že jsem jela na poho pale s těch to moc nepadá teď půjdou dlouhodobky sh se mě nechce zatím plýtvat na laskovec to se mě zdá zbytečné času je dost.
     
  12. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zdá se, že nezbývá než namlít a dodat...
    upload_2024-2-24_14-56-6.png
     
  13. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Přeji pěkné odpoledne ,
    gratuluji rychlíkům a k jejich pendolinu připojuji i svůj vagónek ....:music: ehm, ehm , no spíše "vagón":p
    Napěstováno, sklízeno , nemleto , dodáno i nakoupeno ....komplet hotovo.:inlove:

    Přeji všem , kdo se ještě dřou na polích , bezproblémové pěstování a hodně padátek a rychlé dodávky .
     
  14. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Taky hotovo, už čekám na posledních 360 ovocných sirupů z farmy, a bude úplně komplet.
    Všem přeji hezký víkend a vám co ještě pokračujete, nechť to hezky padá ;). (padátka, ne farma :D)

    edit: Peto121, jejda, máš pravdu, omlouvám se, nějak jsem se párkrát přehlídl bez pomocné optiky o_OxD.
    A ani nevnímám zda čtu čestinu nebo slovenštinu :D. Su z generace poněkud starší :D, tož mi to ani nějak nepřijde ;):)
     
    Naposledy upraveno: 24/2/24
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ale to som predsa nebol ja. Ja píšem slovensky. :p No aj tak vďaka za odpoveď. :D;)
     
    Naposledy upraveno: 24/2/24
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja budem mat hotovo rano, sirup dosiel ;) Vcera som nakoniec rozbehla aj bosorku (skoda padatiek ktore jej napadaly) Konecne som sa dopracovala k toceniu Ks bez toho aby som u toho sedela (vdaka pezt :inlove: ) tak jej kolo zajtra aj zavarim xDxDxD Pekny vecer prajem :)
     
  18. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Pitrýsku, Pitrýsku , ty jsi mi dal .... prý reklama na zubní protézu xD Málem mi z toho vypadla z úst ta moje ... a co myslíš ,
    nejen, že jsem se šla nejprve na tu "obludu " podívat do hry , ale také na sebe do zrcadla , jestli ty moje zuby
    nevypadají taky tak blbě
    :D
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Uf, ještě že tak daleko nejsem xD Takže dodat a nedívat :)

    lacrima, máš mé symfonie xD Málokdo si umí sám ze sebe dělat legraci.

    Musím vyčkat do další sklizně, ještě hodina a dvacetpět minut. Pak padnu za vlast, o půl čtvrté budíček. Zítra jen krátká ranní, žádná dvanáctka jako dnes, pak teda zkusím poškádlit ten Vehikl, stav akčního plevele je už ve třetím pokračování nulový a totemy čekají na postavení :)

    EDIT: lacrima, správně by mělo být, že s Tebou sympatizuji, ale ty symfonie nějak víc souzní ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/2/24
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo, ten myšák mě také dostal! A děsně mu závidím - má ty chroupáky o mnoho lepší než já. ;)
    Čekám na 71 padadel, bych mohl dokončit desátý sloup a vrhnout se na šestku( nikoliv tu na vpravo nahoře, ta už je v luftě). To bych mohl už vlastně semlít těch 12 či kolik bombosů. Na baha mám o šestset padátek víc, a to už dneska odpoledne točím třtinu a ananas.
    V pralese jsem zasel maracuju, dříve než jsem si uvědomil, že jsou to pohopole po třtině. Tak budu sklízet za hodinu nebo až zítra, jak bude nálada
    Tak jsem zdárně postoupil, semlel ty bonbony a zasekl jsem se na nedostatku 440 padadel, chjó. Zasel jsem oříšky a doufám, že ráno bude stopro výnos:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.