Blázni do zvířat (9.11. - 14.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    či je Baby Boom alebo nie,nevidím v tom žiadny rozdiel
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Škoda zombíovcí, tak to poctivě odchovávám, abych měla na těch 95 odznaků a tůdlenůdle... Chjo. No nic, jdu se podívat, co mám do tulipaneláku znova nacpat...
     
  3. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    No super :mad: ... takže včera jsem naplnila tulidomek nemrtvejma vovcema a teď můžu odznaky akorát tak vyhodit z okna a vyplácat další SK :wuerg: na ptáky a spol. ... fakt bezva :mad: .
    Už jsem to mohla mít hotový a při plnění zjistím, že to chce něco jinýho :eek:. To se teda moc nepovedlo ... "opět" ...
     
    Helena1313 a kutilka70 tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ještě že čekám na víkend, nic jsem do tulidomku nedávala, snad bude sleva na SK :)
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, ano stala se chyba při sestavování akce. Jen je třeba si uvědomit, že podklady k akcím bývají často změněny před začátkem nebo někdy i v den akce. Takže se stalo že několik změn bylo přehlédnuto. Samozřejmě nás to mrzí, není naším cílem vás uvádět v omyl.
    Nejsme stroje a chybovat je lidské. Pracujeme v úzkém týmu a děláme to ve volném čase. Také máme rodiny a starosti jako vy.
    A jsme rádi že jsou zde hráči, kteří si chyb všimnou, když už nějaká "proklouzne" a sdělí je zde na fóru. Děkujeme.
    Ještě jednou se omlouváme.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dave Lister , pokud nejde o život.....
    Hra je hra - jednou jsi dole jednou nahoře.
    Díky za vše co pro nás děláte. Někdy to tady vypadá, že chyby mohou dělat jiní jenom vy ne.
    Tulidomek jsem naplnila při slevové akci, ale proč jsem tam dávala ryby, čert ví. Tak jdu aktivovat řádky ať už to mám za sebou.
    Přeji všem pěkný večer.

    Dobrá věc se podařila a akce je hotová;):D;)
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Dave Lister,
    vůbec se nic neděje. Kdo si počká, ten se dočká správných podkladů. Jsme rádi, že Vás tu máme. Je to hra.


     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dave Lister
    To je jasný, vždyť se nic hrozného neděje, jede se dál, ba naopak mnohé hráče ta změna jistě potěšila ;)
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, výhoda Baby Boomu spočívá pouze v tom, že se ti při šlechtění vrací do stoly více základních zvířat nebo získáš více šlechtěnců
    - jedno z mláďat se narodí podle farmářské nauky o dědičnosti, druhé zcela podle náhody....
    Mimo BB je tato šance pouze 20% ( pokud máš aktivovanou runu Babyboom na stromě moudrosti ) ;)
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jediné na co by se dalo stěžovat tak snad jen na zbytečně vyplýtvané krmivo. A to jen u těch, kteří mají nedostatek. Nemrtvé ovce jsou ve hře již dlouho, šlechtili se vícekrát a občas po nás chtějí i šlechtěnce. Takže ty "zbytečně" všlechtěné ovce nepříjdou na zmar. Navíc děsivka trvala déle než měsíc. Čas doplnit stavy a navíc byl nový úkol na stromy a zvíře. Na totéž přibyl i úkol na Baha.. Vyplatilo se dát dát diamantu 100%, do zlata chovný a stromový. Navíc na hřitově i nějaký booster. A pak i nového zvířete po tak dlouhé děsivce jsou přebytky.
    [​IMG]
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Díky za opravu. Ještě jedno malé šlechtění a dokončím.xD:p;)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já si třeba nestěžuju, jen jsem konstatovala ;) Ovce uplatním jako protihodnotu nebo v akcích, neb úkoly neplním. Superka je dost, padá to ze všech stran...
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký bláznivý den všem :D jsem se do toho pustila a je hotovo, i když těch oveček to chtělo nějak moc. Teď čtu, že byl problém, ale co tam chybělo v odznacích, jsem šla rychle bez přemýšlení šlechtit, protože SK je dost :p :p
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím. Jdu sondovat co se děje, šlechtím členovce a odznaky z tulidomku se mi nezobrazují...tak jdu pročíst co se vlastně děje.
    Tak jsem z toho jelenice...odznaky členovců bych měla z tulidomku mít(screen mám), do úkolu je to po mě chce a údajně je nemám, přestože jsem členovce v tulidomku šlechtila a odznaky jsem u nich měla. Mě snad vrzne....
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
    -Jara05- a modro.ocko22 tohle ocenili.
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    :DHotovo! Zase jednou pěkný maglajz! Vyšlechtěné potvory se ještě budou hodit. Zítra musím najít na mýtině místečko pro sýkořici. A nebo se jdu hned mrknout, která stáj by se dala popohnat díky SK.
     
    -Jara05-, sovicka64 a bačkora85 tohle ocenili.
  16. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Daruju 148 úplňkových odznaků Zn. zadarmo :D to je tak,když nečtu změny ve FAQ a není mi divné,že pářím ovce do vysílení a odznaky do úkolu nemám ...tak si holky alespoň užily chvíle radosti ;)
     
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Noooo, furt jsem se divila, že nemůžu ve třetí části dodat, přestože jak zjednaná chovám Bubu-zvíře :D příště budu muset líp číst.
    Ale už hotovo... za cca 30 minut?

    Časomíra do konce akce 122 hod.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable - zdravím,
    zavři komplet hru (klient/prohlížeč) a zkus se znovu nalogovat. Pokud to nepomůže, požádej herní podporu o pomoc.

    U mě vše proběhlo bez problémů
    členovci01.png

    A i ve stodole ze odznaky členovců zobrazují.
    členovci02.png

    Dodat šly bez problémů :)
     
    -Jara05-, sovicka64 a bačkora85 tohle ocenili.
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Sice se to řeší,tohle mě fakt mrzí.Nemám dostatek krmiva:cry:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Tak jsem odtajnila všechny stromy z akce a opět klasika - javor cukrový,bramborový strom,tekoma,zakřivený,atd i na baha,novinky v nedohlednu
     
    goro19 a polacka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.