Blázni do zvířat (9.11. - 14.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Na tuhle akci se těším. Zrovna předevčírem jsem si říkal, že by to chtělo krapet pošlechtit ty skorocíplé potvory a postavit pro ně nějaký ten neonový chlévek ;).
    Jak to, že mi "utekla" aktualizace dílny? Přibyly možnosti nových barevných chlévků i dílen u spousty zvěře :D. Přišel jsem na to čirou náhodou teď během rychlých výroben.

    Akorát než se dostanu dom, budu mít stěží hodinu do skončení BB. Kdyžtak zkusím počkat na víkend, třeba bude navíc slevová akce a ještě jedna BB :).
     
    Naposledy upraveno: 8/11/23
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odměny fakt slušný! Takže není co řešit!8)
    Je zajímavé,že do jedné akce,která je hotová za 5 minut se narve tolik pěkných odmněn a otravná pěstovací akce s ještě otravnější minihrou je tak očesaná!o_O
    Asi jim to hodně sype za nákup SK!:wuerg:
     
  3. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11
    Myslím, že v penězích za SK to nebude - již několik let nemelu SK a kupovat ho taky nemusím, protože na vše mi stačí přísun SK z beden...
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je pravda tak napůl.Vidím co mi chodí od sousedů a ti jistě také maj přísun z beden! Osobně mám také nějaké přebytky a SK jsem nikdy kupovat nemusel!;)
     
  5. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No to je pravda, taky mi chodí během výhodného nákupu SK od sousedů - asi jde o hráče, kteří usilují o vyčištění úkolů v družstvu.
    Taky bych mohl (a možná i úspěšně), ale nevidím důvod...
    Při šlechtění jsem taková držgrešle - vyšlechtím, co musím a stop!xD
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, mohl by sem někdo dát kolik kterých odznaků je potřeba?;)
    Díky předem:)
    Už jsem to našla.
    A bohužel mám málo nemrtvých ovcí a nejdou koupit ani vyrobit:cry:
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    dasa1143 Veď je to necelých 12 hodín,čo skončila 6 týždňová desivka!Prečo si ich nedochovala?
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Měla jsem málo chlívků a večer mi nešlo sklidit, stejně by přibylo jenom 6 .
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    dasa1143 6 ks za 6 týždňov ??? o_O O chove desivých sa vie už aspoň 2 týždne.Takže..?
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně se zdá,že to jsou jenom výmluvy.Jistě šlo dát do zlatého slotu 100% na zvěř,do diamantu 100% či 200%.Nějakej řádek,nebo dekorace na zvěřinu se také najde a boostery úplňkové sklizně v liště opravdu neučinkují!
    Osobně jsem měl po celou dobu dlouhé děsivky ve zlatě 100% na stromy a přibejvalo to jedna radost!8)
    K akci: už se moc těším!:wuerg:
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ale ne při poslední sklizni by jich ještě 6 přibylo. Mám jich 154
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    dasa1143, se 154 kousky by to pravděpodobně šlo splnit při BB ;). Alespoň, co se týče odznaků, s protihodnotou si nejsem jist. Ale určitě by to šlo spočítat :).

    Nástup akce asi bude zajímavej, zrovna jsem zjistil, že mi blbne "sezona":cry:
    Dodávky jdou udělat, ale při prvním odfajfkování odměny se to zasekne na načítání 100% a konec, farma je zaseknutá :cry::cry::cry:(win 10, klient, net rychlý. Jindy to funguje...)
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Počkám si na víkend, šetřím SK na šlechtění do družstva, nějak jsem s tím zahýbala ;)
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký den vespolek, pěkná to byla akcička ;)
    [​IMG]

    Poslední dvě dodávky u úplňkových odznaků se nedodávají úplňkové, ale 35 odznaků členovců a 40 odznaků ptáků, takže dobrá zpráva pro ty, kdo nemají dost nemrtvých ovcí na šlechtění, protože je potřeba pouze 20 úplňkových odznaků
    ;)
    Ať se vám daří :)
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
  15. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Mám takový problém. U úkolu č.6 to po mne chce místo 35úplňkových odznaků 35odznaků členovců.
    [​IMG]
    Má někdo stejný problém?
     
  16. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Veľká škoda ze nemŕtve ovce sa nedajú kúpiť na trhu. Keďže mam len jednu tak pre mňa je akcia zbytočná. Naposledy som ich v akcii minula úplne všetky a nestihla dopestovať. Nevadí..
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    kutilka70
    Ano je to tak, doplnila jsem příspěvek nad tvým ;)
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte,zase to je dajaké rozbité mám v 112 odznakov zo šľachtenia nemŕtvych oviec a nejdu mi dodať.Kde sa stala chyba?
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    dinoalesi
    Taky jsem si říkala že je to dobrá zpráva pro ty kdo mají málo nemrtvých ovcí :music:
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    kutilka70
    A na druhou stranu blbá pro ty, kdo nemrtvé ovce prošlechtil zbytečně, jako já :cry:xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.