Blázni do zvířat (9.11. - 14.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Blázni do zvířat ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 9.11.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 14.11.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 21
    Obtížnost akce:
    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.



    Tak hurá na bláznivá zvířata a šlechtění...
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hurá na to ;) snad bude i den slev
     
  3. evinana

    evinana Znalec fóra

    počet odznaků:
    ptáci - 132
    členovci - 120
    nemrtvá ovce - 95
    snad jsem se nespletla. To bude zase rychlá akce, ty já ráda;)
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ani u jedné z nových akcí není větev do stonku, že by nějaký útlum?
    Tulidomek mám plný, pak ještě 2x otočit a bude hotovo. Zvěře na protihodnotu mám hafo.
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som dal do tulidomčeka za 1SK s každého trocha vtákov,členovcov,plazov.Bude mi to dlhšie trvať,ale nevadí;);).
     
    Naposledy upraveno: 8/11/23
  6. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, má oblíbená akce :inlove:. Už se těším na novou sýkorku ;). Tulidomek naplněný z minula za 1 SK, tak pak už jen párkrát otočit a bude hotovo :). Zvířátka na protihodnotu mám plný sklad, tak ho trošičku proberu ;).
    Všem, kdo budete šlechtit, přeji fajn hru a ať se daří ;). Ahoj a pěknou středu :)
     
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Mám také tulidomek plný. SK mám hafo, odměny jsou super. S chutí do toho .....
     
  8. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím,už se těším na šlechtění.Tulidomek až na mloky mám plný ovcí a papoušků.Tak zítra hurá na to.;););)
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Šlechtící akce jsou vždy super, takže už se těším :) Možnost získat Jeskyni wendiga vítám :inlove:
     
  10. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Zdravím, to se mi líbí místo 3 pikolek rovnou dekorky +) a z toho 2 dobrýý, paráda a jeskyně wendiga. No u toho nemůžu chybět. Přeji všem, ať se daří při šlechtění.
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, šlechtění mám taky ráda, akorát mi vadí, že jsou tam nemrtvé ovce a přitom už bude děsivka zavřená, jinak by ještě mohla nějaká ta ovce vyskočit z chlívku, nevím, jak tohle mohli udělat, mohli tu děsivku ještě přeci nechat pár dní otevřenou.
     
  12. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky! Šlechtění mám ráda,zvířat mám v sásobě dost,tak to půjde.Odměny jsou super,tak už se těším! :)
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    fany2020: Vždyť je otevřená už dost dlouho. Každý si mohl v houbovém lese vychovat ovce podle libosti, šlechtěním se rozmnoží a není potřeba tolik odznaků.
    Já mám dojem, že se z nemrtvých už stávají polomrtvé, jak se tlačí ve stodole ;).
     
  14. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Tyhle akce taky můžu.....:D
     
  15. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    do akcie idem, wendig? toho nemám a musím mať :-D už len dúfam, že bude aj šľachtenie za 1 SK
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tyto akce jsou fajn a mám pocit, že tentokrát jsou mnohem lepší odměny :p i když přijdu zítra později, měla bych to s BB stihnout do těch 20 hodin ;)
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Uz bolo na case,kdo ma pocuvat to bekanie z tulidomkov xD Zajtra odkliknem a asi pockam ci nedaju slachtenie za 1 sk ;):p
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Šlechtění mám mráda.Už nse na to těším
     
  19. cesilko1710

    cesilko1710 Rádoby autor

    Šlechtění mám ráda , tak hurá do toho, všem přeji ať se daří :D:D:D
     
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Jo tuhle akci mám ráda.Jdem na to.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.