Blázni do zvířat (4.12. - 10.12.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    [QUOTE="polacka"QUOTE]
    polacka: hledej mezi výrobnama na Baharámě.
     
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Hledám a bohužel nemám. Budu psát na podporu. Děkuji

    Jééé jsem osel, vidím dráčka no to mi fakt neseplo. Lépe číst, což?
     
    Y_n_O a Skali tohle ocenili.
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak já akci nemám hotovou vůbec, BB bylo v pracovním režimu, ale počkám si na víkend a pokud nebude, to tam nahážu i tak a bude to hotový i bez skákání xD no někdy se musí trpělivě čekat :p
     
  5. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Krunýřovce mám a o víc mi nešlo.... ten oblíbený akvarijní čistič je jeho brácha Ancistrus Dolichopterus česky krunýřovec modrý. Je to velice oblíbená akvarijní rybka, taky jich pár mám, mezi nimi i jednoho albína, kterému říkají Ancistrus zlatý. A taky mám jejich většího bráchu krunýřovce širokoploutvého a to je fakt všech krunýřovců král.... mám ho asi deset let a měří skoro 40 centimetrů.... A kdybych měl větší akvárium byl by ještě větší....
     
  6. nasehobby

    nasehobby Zelenáč fóra

    Šlechtím zvířata, ale namísto 100 % odznaků se mi objeví tak 1 ze šesti šlechtěných. Není to nějaká technická chyba?
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    nasehobby - ahoj, a jakápak zvířata šlechtíš ? 100% vpadávání je pouze při šlechtění těchto tří kategorií :)

    šlechtění zv.png
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Dejme tomu že mám půl akce splněno a nevím jestli budu pokračovat,došlo mi superkrmivo :oops::oops:

    můj stav = 3 okénka ptáci,5 okének obojživelníci,ryby celé kolo
     
    MatysekKamilek a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak bublinkovou výrobnu mít nebudu. Zjistila jsem při sobotní ranní kávě, že mám ve stodole 52 obyčejných žab[​IMG][​IMG][​IMG]
    Z toho moc tulidomků nenadělám. Leda že bych dala šlechtit ještě 138 šípových a 83 akvamarínových, co se mně také tak nějak krčí zimou ve stodole. Ale kupovat na trhu žábu za 110 000 krejcarů rozhodně nebudu.
    No dám teď všady žáby a něco ještě vypěstuju a třeba se s tím nějak poperu. A když ne, nevadí, výrobny jdou stejně tak nějak mimo mě.
     
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  10. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    prosím Vás, ať neplýtvám SK a šlechtím ty správné tvory... už se mi to v minulosti totiž několikrát stalo.
    Ptáci - ti mi jdou.
    Obojživelníci jsou co?
    Ryby - jsou jasné ;)
     
  11. Lorraine81

    Lorraine81 Pisálek fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    k.vitek

    *** odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    obojživelník je žába .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/12/19
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Opravdu jenom Žába?
    A Chameleon a Anakonda nedává při šlechtění odznaky?

    EDIT:
    Jonsdorfe, drahý, já se naposledy učila biologii na základní škole... od střední už jenom čísla, účtování atd. Absolvovala jsem SEŠ a VŠE... Starší syn biologií proplouvá (světe div se, je na víceletém gymnáziu), tak nějak přirozeně, a mladší syn je ve 2. třídě.
    A navíc, Farmerama je bláznivá a FAQ už hodně dlouhý xD


    EDI2:
    Tak dobře, jdu šlechtit Žáby :music: zelené odznaky jsou poslední, co mi chybí
     
    Naposledy upraveno: 7/12/19
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek - jenom žáby ;)
    (hadi a chamíci jsou plazi - mohou z nich vypadnout sice odznaky, ale šance je nízká - viz můj příspěvek kousek nad tebou - č.87)
     
    evainfo, davidson00 a k.vitek tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Obojživelníci jsou studenokrevní obratlovci, nejprimitivnější známí čtyřnožci.
    Jejich končetiny mají rozlišené zápěstí na jednotlivé prsty, což je odděluje od ryb.
    (Ambhibia) neboli obojživelníci, jak už název napovídá žijí a rozmnožují se ve vodě ale dokáží žít na suchu, neb mají plíce, které před dospíváním dokáží dýchat kyslík z vody (jednoduše řečeno)
    Bylo dobré ve škole dávat pozor!
    A nemuset se to učit pak, jako já!
    :D
    Když umí někdo plavat jako anakonda a nebo já neznamená to že jsem ryba.
    :D
     
    k.vitek a jindrasofr tohle ocenili.
  15. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    akce hotová na 85 procent
    [​IMG]
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak poslední vrh 22 tulidomků... a já si spletu Ryby a Žáby... no co já budu dělat s tolika fialovými kokardami?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Založ Řád fialové kokardy a dekoruj jím své vyvolené, když už mi je nemůžeš poslat.....:p
     
  18. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Akce splněná. Sice se zásoby SK hodně ztenčily, ale krunýřovec i výrobna bublinek za to stála :music:
     
    Pitrýsek47 a zahradnice4 tohle ocenili.
  19. Lorraine81

    Lorraine81 Pisálek fóra

    Akce splněná na stoprocent :_) Krunýřovec doma a bublinkujeme také :_)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dníček s blázny do zvířátek a to jsem celá já :D jsem se teď konečně do toho pustila, že je prý to BB a někde je opět chyba. Ptáci a rybičky šli rychle, ale ty žáby se nechtějí ani geneticky množit ... asi jim je zima a mrznou jim žabí stehýnka, to bude asi něco navíc SK ... no jó :p tak zítra se uvidí, až sklidím množírny žabiček. Kupovat předražené taky moc nechci ;)


    .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.