Blázni do zvířat (20.10. - 25.10.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak taky hotovo.... musela jsem pár zombie ovcí dokoupit, ale čekala jsem to horší :p
    Všem, kdo ještě plní, přeji úspěšné dokončení a krásný večer všem:inlove:
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Při použití Deluxe parfému se přeskokům celkem dařilo ;)
    [​IMG]

    Bude to na věci budoucí stačit [​IMG] :music:
     
    Naposledy upraveno: 20/10/22
  3. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Hotovo. Zítra můžu směle do práce
     
  4. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Tiez hlasim hotovo. Vela zombie ovce som neslachtila, len kolko treba do ukolu Doktor Ziwendigo. A makam, aby rano bol splneny.
    [​IMG] [​IMG]
    Rano vyuzijem aj Bakladzan s netopierom..., aj Jaskynu pre polterdynu. A pocty mi vyjdu, aspon dufam, ze takto to bude.
    Na noc naplnim obe bubu plochy stajnami, aby som lepsie vyuzila tie bonusy, co som obetovala.
    A potom poobeda v klude sa budem moct venovat dalsieho ukolu. (To som uz pisala, ze ked sa clovek musi venovat len 1 ci 2 ukolov je to brnkacka.)
    Dobru noc prajem!
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo, nová zvířátka už se množí.
     
  6. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    hotovo v 21:55... a jak tu někdo psal 35 minut... dřív jsem se k počítači nedostala
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, tak jsem to i v mém momentálním mentálním stupni na úrovni idiocie doklikala, špatně jsem spočítala ptačí odznaky. Nicméně hotovo a těším se na příště, co na nás zase nachystají. Dnes nic nového pořizovat nebudu, nemám na to dostatečnou kapacitu šedé kůry mozkové. Až se někdy zítra v poledne probudím, usadím ovčí Kleopatru do mazlíkárny a časem pořeším, co dál. Ale kupovat nebudu...
     
  8. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Taky hotovo už včera,ale chci se zeptat jestli někdo z vás dostal větší ptákovinu než já z taj.stájí a to žlutou stáj opic!Nevěřila jsem vlastním očím.Ještě že přijede vláček.Hurááá
    Jinak stromy celkem dobrý - 2x borovice štět.,okurkový strom a palma rajkovitá

    LV 234
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) akcia samozrejme splnena vcera
    ;) dnes este dorazim Doktora Ziwendiga :)
    [​IMG] [​IMG]
    brzdia to stromy , ale aj to bude za chvilku :p
    tak nech sa vam dari tiez ;)
     
  10. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte vospolok, vtáky a cicavce hotovo, zombice ešte čakajú na víkend a šľachtenie na BB :) . Nech sa nám darí ;)
     
  11. BigClick

    BigClick Expert fóra

    [​IMG]
    Dobre ranko, u mna je vsetko podla planu, bubu ukol je splneny a tesim sa na dalsi.
     
  12. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Hotovo už včera :) Ale akcí jsem se šlechtěním nekončila, musela jsem toho využít, že máme ke šlechtění úplně vše, co se dá, tak jsem doplnila do některých úkolů v družstvu. Začíná přituhovat, už u všech, snad krom dvou, zbývají pouze úkoly 8 až 10. To budu plnit do konce věků :oops:
    Dnes už se jinak těším na express, mám 57 žlutých stříháren a 41 žlutých mlékáren, tak se pokusím se s co nejvíce rozloučit xD
     
  13. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    alexandrakerulova00 ahoj prosím můžu se zeptat co máš za ty domečky u jednotlivých dodávaných zvířat nebo stromů...., mě se tam nic takového neobjevuje( ikdyž aktivuji bonusy ), je to asi hloupý dotaz, ale prosím dej mi vědět, děkuji
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    hroudov - ty se zobrazí, když plníš úkol v družstvu
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hledám a čtu všude kde se dá ale runu na střihání bubu ovcí nevidím ani o ní nic nemůžu najít :(ví někdo ?
     
    moncicak7070 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hroudov

    Jestli myslíš tyto domečky

    Screenshot_2.png

    Tak to značí stodolu a počet u toho značí kolik toho máš ve stodole, to je snad u všech dodávek v družstvu ne ?

    Fajn hru pezt
     
  17. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    hotovo už včera, všem přeji pevné nervy, hlavně těm co jim ještě pár zvířátek chybí, ať to o víkendu doženete...
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj libakos

    Runu najdeš na stromě moudrosti tak jako ostatní runy se startovacími balíčky

    Screenshot_3.png

    Screenshot_4.png

    Fajn hru pezt
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A proč to děláš? Já mám družstvo na háčku, lezu tam, jen když mi chybí vrtule a kapky. Vložená hodnota se nikdy nerovná odměně...
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    pezt-moc děkuji ale před 12tou tam fakt runa nebyla i sousedka ji tam nemělaxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.