Blázni do zvířat (20.10. - 25.10.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ahoj petz, skusila som edge a tam to normalne funguje. klient mal asi nejaky skrat alebo diskriminuje líšky :D
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová.Prostě rychlovka
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Už aj ja mám hotovo.Musel som trocha vtákov a savcov vyšľachtiť.Asi ešte skúsim členovcov za 1 SK:D;).
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No vida, už známe název vlasatice: Jasnovidecká :D je prostě úchvatná, ty další dvě jsou taky dobré.
    Jsem v půlce, 9 min. šlechtění, nějaký řádek jsem propil, bylo to i méně.
    Dobrá akce.
     
  6. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Tak mám taky hotovo. Skoro všechny ty nemrtvý potvory jsem prošlechtila, ale nevadí dochovám jiné hlavně, že mi na akci stačily.
    Krásnou hru
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    vie sa už čo sa bude diať s tými poslednými šľachtencami tých nemrtvých oviec?
     
  8. alenal

    alenal Stálice fóra

    Dostali jsme jednu jeskyni wendigo, dá se někde sehnat další. Děkuji za odpověď.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    tronaldo55:nech je uležet, budou výživnější. Nu co, zase se bude někdy šlechtit a možná i nový úkol bude...
    alenal: nedá
    Kam spěcháte? jedině do hrobu ;)
    Edit: Hotovo, maskovaná potvora dostala nažrat a už se množí.
     
    Naposledy upraveno: 20/10/22
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, u mne akce také hotová. Skvělá rychlovka ;). Hezké odpoledne :)
     
  11. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Taky hlásím hotovo! :):)
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ještě jedno okýnko a je hotovo :)
    [​IMG]
     
  13. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Za mňa skvelá akcia, išla som do nej s 209 zomb -oviec a podarilo sa mi ju dokončiť celúúúú!
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Kdo nemá dostatek nemrtvých ovcí, nějaké se dají pořídit ve farmářském obchodě za floreny

    Screenshot_1.png

    Fajn hru pezt
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Sice jsem začala až po 16. hod., MUDr. měl přednost, ale vše hotové za pár minut. Jak já tuhle akci mám ráda, zejména když všeho k dodání je nadbytek. Krásné slunečné odpoledne přeji.
     
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tyto akce mám ráda, je to vždy rychlovka. Za vyšlechtěné Jasnovidecké ovce se dá postavit žlutý ovčín pro nemrtvé ovce a víc nic.
    Co s těmi dalšími vyšlechtěnými nemrtvými ( jen do úkolu)?? Očekávala jsem možnost postavit i jiná vylepšení.
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Teď jsem přišla ,ovcí dostatek tak bude brzy hotovo,škoda že nejdou prodávat nejen zvířátka ale i ostatní věci z děsivky.:(
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Taky hlásím hotovo ;)
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mám hotovo na 75 % a tím končím
    Můj hlavní cíl byl - získat quokka a perličky jsou jen bonus, ale dál už šlechtit nebudu
     
  20. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ahoj prosím ťa kde toto konkrétne nájdem, resp ako sa k tomu dostanem ? Ďakujem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.