Blázni do zvířat (20.10. - 25.10.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Nemrtvých ovcí 337. To tedy není moc. No uvidím, kam se dohrabu, každopádně ve 14.00 se přidávám do řadu na startu. A tulidomek plný slípek. YES!
     
    Naposledy upraveno: 19/10/22
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam 1625 oviec a plny tulidomek, Sk tiez nemam malo takze to bude rychlovka,len na starte budem az okolo 17h. Este ze nezacala akcia dnes ,to som sa doplazila domov o 19h. :wuerg: Bosorka nema tolko oviec ale na akciu jej to co ma vystaci xD Takze zajtra huraaaa na slachtenie za 1sk :music: Pekny vecer prajem a nech sa Vam zajtra dari ;)
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Bála jsem se že budu mít málo ovcí a koukám 2247 tak to mi stačí.Šlechtění mám ráda
     
  4. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Aau, dala jsem skoro všechny nemrtvé ovce do úkolů... Njn, tak snad to doženu, pojedu i noční:p
    Že mě to netrklo, když změnila vizáž....
    Ale do akce jdu. Sice nebudu rychlík, jako ti se železnýma zásobama, ale co, aspoň bude adrenalin;)
    Všem přeji fajn hru a pěkný večer :)
     
  5. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem do akce jdu ,šlechticí akce mám ráda.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Na akci se těším, bude to zase rychlovka, a když se nemusí pěstovat je to jen dobře:)
    Novinky jsou super, už se těším na pokračování ;)

    Fajn hru pezt
     
  7. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Jj, co třeba si přát zrovna těch pár minut dostat se na farmu na splnění té akce? ;):music:. Od pondělního rána su v časově v loji, bezpečně bez jediného zvířete jsem zbytečně "provařil" cca 20 hodin 100% do stodoly, + cca 7x +2 na děsivé předměty, a 12ti hodinový lupen na kombajn:cry::cry: od začátku tohoto pondělka žádná šance ani na jednu děsivou potvoru do stodolyo_O. Jen vyzvednout dárek a odkliknout kalendář :sleepy:. Nicméně těch "skorocíplých potvor", neboli "nechcuouplněcípnoutovca" mám ve stodole 636 kousků. Snad to bude stačit8). Mimochodem, kdo té ovci dal novou vizáž? Silně mi teď připomíná jednoho herce, no trvalo dlouho než jsem si vzpomněl: Chris Tucker ve filmu Pátý element.... xD.
     
  8. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Do akce samozřejmě jdu a už se těším. Tak ať se to dobře množí! :);)
     
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, do akce samozřejmě jdu, jen nevím, jestli dám dohromady těch půl mega protihodnoty na strašivce, jinak dnes dali v kalendáři helou 16 nemrtvých ovcí, tak snad to někomu pomůže, kdo jich má méně, já jich mám 980 kusů a to by mělo na odznaky stačit, přeji fajn hru všem.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - ahoj, lze dodávat všechny předměty z měsíčního světa, tak tam naházím svíci - té mám dost a má velmi slušnou protihodnotu ;)
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já tam zřejmě naházím nějaká šlechěnce (doufám, že tam půjdou dát) co vyšlechtím a jinak mám v plánu hrůzný rajče to má největší protihodnotu
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Určitě jako protihodnotu z měsíčního světa nebudu dávat zvěř ani šlechtěnce. Když půjde vložit hrůzný lilek - tak to bude fajn. Sice nemá super protihodnotu, ale mám ho dost na splnění daného úkolu a když ne, tak svíce to jistí.
     
  13. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    nooo. ovce este nechovam, takze ich mam len z odmien z kalendara.takze nova obluda asi nebude :(
     
  14. mira60

    mira60 Pisálek fóra

    45000-9+něco málo k tomu(hrůzný rajče).,95000-19+...,155000-32+...,205000-42+...,dohromady je to 102ks hrůzný rajče +něco málo k tomu.
     
  15. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    taky se už těším s posouvám očima hodinové ručičky, tak všem pěknou hru, ono to nakonec vyjde... nemrtvých tak nějak asi omylem už 2000 a lilek je dobrá volba do úkolu, tak až se všem daří...
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak hotovo :)

    Screenshot_1.png

    Ani to nebolelo ;)

    Fajn hru pezt
     
  17. evinana

    evinana Expert fóra

    pezt no toto:D já akorát naplnila tulidomek a ty už hotovo;)
     
  18. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    mam technicky problem.. pozbierala som chovnu ohradu a reku idem tie odznaky dat do akcie... no a mne akosi nezobrazuje nikde akciu. na ziadnom poli nemam ikonu, v casomiere nemam ikonu, na stranke s novinkami nemam akciu. hra restartovana niekolko krat, pozbierane odznaky mam normalne v stodole. no ta akcia nikde. hram cez klienta.
    mam jedina takyto problem, ci nas je viac?
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj PampusikLenusik

    Teď jsem klienta zkoušel a akce se normálně objevila.
    Můžeš vyzkoušet nějaký prohlížeč, jestli ti to v něm funguje ?
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tyto akce mám ráda, jsou to opravdu rychlovky. SK i parfémů mám hafo, tak jdu na to.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.