Blázni do zvířat (11.7. - 16.7.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    aha, dík moc za info teď asi vypadám jako id... čili i ta slepice , kůň,..a kdovíco ještě, čemuž jsem se vyhýbala, patří na farmu :) tak to je vtipný, dík moc :) doufám, že takových ... nemáte moc, krásný víkend
     
    moncicak7070, INČUČUNA1959 a Skali tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - za málo, aspoň už máš jasno ;)
    Hezký víkend i tobě
     
  3. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    šľachtenie som nezačala, čakala som na superkrmivo za 1sk, ale nezaregistrovala som, či bude na to akcia, asi nie.... teda, nevidela som

    nakoniec som spravila iba stredný rad kvôli čajke, 2sk je na mňa moc :) zvykla som si za 1sk šľachtiť :D
     
    Naposledy upraveno: 13/7/24
    INČUČUNA1959, moncicak7070 a lacrima tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dala jsem šlechtit první várku a v 10 jdu na to :) bohužel šťastný a veselý den slev se nekoná
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce mi trvala přesně půl hodiny ;)
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Rychlá akce. To se mi líbí. Teď už jen dekorky šoupnout na plochu...
     
  8. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Ahoj, Skali Ti odpověděla :). Jen přidám maličkou poznámku, bo mám zkušenost z mé druhé farmy, která je v nízkém levelu, a nevím v jakém LV jsi Ty :)
    Shirský kůň, Paduánka (slepice) a další zvěř které jsou k nákupu až ve vyšších levelech, se Ti nezobrazí ani v liště k nákupu ;). Přiznám se že nevím, zda se Ti zobrazí krmivo ve mlýně, pokud jsi v nížším levelu, než jsou tato zvířata k mání, njn, su sklerotik. Nicméně nižší level stejně asi nenamele krmivo, bo su třeba z těch vyšších levelů i rostliny.
    Nicméně, vše co získáš v této akci, se Ti připíše do farmy, takže až dosáhneš do patřičného LV, tak jako když je najdeš ;):)
     
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    škoda akce sleva se nekonala tak jsem to musel sfouknout za 2 ks ale hotovo:p
     
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Je trochu chaos v popiscích.
    Třeba, když jsem vyráběla v Dílně výrobny, u Prasete je napsáno, že na výrobu Prasečího chlívku V. Neonového je potřeba 1 ks Porcelánové prasátko (a je tam obrázek Spořícího prasátka), pak třeba na výrobu Lanýžové farmy IV. Růžová je potřeba 2 ks Porcelánového prasátka (a je tam obrázek Spořícího prasátka)...
    Narazila jsem na to ještě někde... jen si teď nevybavím kde. Taky mě to zmátlo.
     
    radyn.m, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek - při tvorbě updatu došlo k duplicitě názvu, kterou jsme žádali odstranit. Bohužel došlo k záměně a nyní čekáme na opravu. Podle dostupných informací by měla oprava proběhnout v další synchronizaci. Až proběhne oprava, tak faq by mělo souhlasit se hrou

    Přeji hezký den
     
  13. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    Zdravím.Akciu mám splnenú,ale hniezdo pre čajku nemám.Neviete poradiť?
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jarka112 - ahoj, hledáš hniezdo pre čajky na plochách farmy ? Použila jsi v inventáři vyhledávací okýnko ?
    Pokud nemůžeš hniezdo nalézt a opravdu máš splněno, zkus zavřít hru a nalogovat se znovu. Pokud by ani to nepomohlo, pak kontaktuj herní podporu.
    Hezký večer
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Skali
    ***
    Ďakujem....asi po 5 reštartoch hry,hniezdo pre čajky sa objavilo.

    ***odstraněna zbytečná citace
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/24
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jarka112 - tak to je dobře :)
    Příště prosím necituj příspěvek, pod který píšeš. Začni psát do nového a jen napiš, komu je určen.
    Děkuji a dobrou noc
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.