Blázni do zvířat (11.5. - 16.5.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Blázni do zvířat ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 11.5.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 16.5.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 21
    Obtížnost akce:
    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Zároveň s akcí je do hry zaveden nový stálý úkol v družstvu.

    Úkol:

    Novinky:
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.


    Tak hurá na bláznivá zvířata a šlechtění...
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Asik vyzvednu novinky a ostatní nechám plavat ;)
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Akci určitě plnit budu ;)
     
  4. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Hezká akce.Jdu do ní.;)
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, šlechtící akce já ráda ;). Jdu do toho. Všem hodně štěstí při šlechtění a fajn hru, ahoj :)
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, jsem trochu zklamaná, neb těch měsíčních produktů je na odevzdání dost, nemttvých ovcí mám 900, choboťáka mám, jinak asi udělám ty kohouty růžové, ať se daří všem, kdo do akce půjdou.
     
  7. maribeja

    maribeja Stará škola

    do akce jdu jako do každé jiné a šlechtící mám ráda
     
  8. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahojte, odmeny jedna báseň. Idem do toho! Zverov dosť, SK tiež...
     
  9. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    nemrtvych oviec mam 30 takže neviem neviem...
     
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, již jsem si toho tiskaře Necro..... vyrobila v dílně ve městě pod choboťákem
     
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Proč něco tak zbytečného plnit? Vždyť ani v odměnách nic není :sleepy::oops:. Dodám, co mám v tulidomku a šlus.
     
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    stěby - v prvním a druhém úkolu v diamantu ve stálem úkolu ve družstvu je možnost získání chlívku pro choboťáka a nemrtvou ovci.
    Někdo kdo nemá dostatek těchto chlívků to určitě ocení. Teda, jestli jsem dobře pochopila tvoji odpověď.0
    Je pravda, že u Jacka v obchodě se dají sehnat levněji.

    stěby - ahoj, neumím polemizovat, raději ustoupím. Chce to klid a říkej si, jsou to omalovánky. Tato hra je pro mě relax. Nic ve zlým. S úsměvem jde všechno líp.
     
    Naposledy upraveno: 10/5/23
  13. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    davidson00 - Jasně, ale když obojí máš, proč se pinožit? Za růžovým kohoutem? o_O Ani tak mi nejde o stálý úkol, ty už delší dobu nedělám. Ale odměny v tomhle šlechtění mi přijdou plytké. S SK nemám problém, šlechtění většinou do hodiny mám, ale tady nevidím nic, co by mě aspoň trochu... nechci napsat vyloženě nadchlo, ale aspoň donutilo se do toho vrhnout.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Omlouvám se za pozdní oznámení, ale samozřejmě bude k akci také otevřený měsíční svět.
    [​IMG]
     
  15. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Někdo z tvůrců této akce se zřejmě zamiloval do choboťáka, když ho znovu dává do odměn.
    Už tam byl mnohokrát a jednou byl, myslím, v odměnách pro nespokojenost hráčů vyměněn.
    Toho růžového darmožrouta = otesánka také nepotřebuji.
    Akce Blázni do zvířat jsem měl rád. Už nemám.
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Mňa mrzí,keď je v hre nové zviera,alebo jeho upgrade a ja ho nemám,takže pre kohúta v ružovom habite si idem.Tú dielňu na nekro... niečo,kebyže nemám,nič sa nedeje,ale aj tú už mám z mesta,takže nemŕtve ovečky vynechám a ušetrím si ich spolu s SK. Picolku oželiem.
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jak mám šlechtící akce ráda, tak tuto s velkou pravděpodobností nedokončím. Budou mi chybět nemrtvé ovce. Skladem cca 166 kousků + nějací šlechtěnci. Takže nejspíš udělám jen dvě třetiny této akce. Blbý je, že tak nezískám novou výrobnu, což může v budoucnu chybět.


    EDIT: stěby - jejda, díky za upozornění. To jsem nějak přehlédla. Takže za mě děsivá část půjde mimo. Choboťátka mám, takže pohoda. Růžovoučký kohout a komodský drak jsou mým cílem...

    EDIT 2: Výrobna už je doma.
     
    Naposledy upraveno: 11/5/23
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ciri13 - Vlez ve městě do dílny a máš výrobnu hned. Právě jsem tak učinil a Blázni se můžou jít klouzat :music:.

    [​IMG]
     
  19. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, Ciri13 já mám stavem přesně 4 nemrtvé ovcexD. Nějaké jsou ještě v tulidomku ale také si je budu muset přes pátek a sobotu dochovat. Zapneme pár boosterů úplňkové sklizně a pěstitelů a ovce budou raz dva. Pikolku jim nenechám;).
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Akci samozřejmě plnit budu, zvířátek dostatek, takže není důvod vynechat ;)
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.