Blázen do rybaření na dírkách (15.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Ahojte,také mi při šlechtění nic nevypadlo,a jakmile jsem tady zveřejnil radu kde chytat tak jsem nachytal samé šunty.Tak nevím co si o tom všem mám myslet.

    Nástraha z peří bude vyskakovat pouze při sklizni stájí, výroben a při šlechtění zvířat! Pravděpodobnost vyskočení při šlechtění zvířat je nastavena na 75 %. Tak jsem to zkopíroval z ofi.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/17
    Helena1313 a mariejosefa tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kolomajzník a GordonSargent tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zkus zrestartovat hru (odhlásit a znovu přihlásit) - jako první pomoc ;)
    Jestli se ti odečetla potřebná vypadávátka při "mletí" asi nevíš,viď ? Zkus restart, pak znovu umel nástahu a mrkni, jestli je to v pořádku.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak sklizen byla dobra, ale 187+35+9 je teda zase ten problem s nevyvazenosti kdyz je vic vypadavatek... k cemu jsou mi ty hacky, kdyz ostatni mi je znemoznuji vyuzit?
    A diky druhe akci nemuzu nepestovat kytky, ze?
    Snad na konci akce zalesnim a dopada z toho aspon neco, no vytrhavat plochy a davat stromy kazdy rano a vecer neni uplne to pravy, i kdyz mozny to je...
     
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak stonek vybrán, ještě dekorku tj. 250mincí ( - 26, ty už mám). Pak vybrat obchod. S různým zbožím.
     
    evainfo, Trepifajksl a ivetakuc tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mé oko je znaveno modrým jasem obrazovky z práce, tady už nic neuhraju. Něco namelu, nasyslím, hrát budu o velkém pátku (ne o jako tom velikonočním Velkém xD), ale kvůli státnímu, historicky zdůvodněnému, svátku připadajícímu letos na pátek volném pátku 8)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra


    Psala jsi u nejmenšího kroužku a to by bylo chybně, už teď víš, a jde to, kdyby ještě někdo nevěděl, je to na první stránce, jak se to má přesně zastavit ;)
     
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    GordonSargent to máš aké návnady z pierok(zachytovač pierok)?Až teraz som si toho všimol,tak ich tým rybám uhoď možno tie mečiare ti na ne zaberú nemusíš ani na háčiky chytať.Iba skočíš pre ne do vody a máš postaranéxDxDxD.
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak teď jsem měla 5x deluxe nástrahu, 4x trefa a 1x úplně mimo. A výsledek? Ve všech 5 pokusech jsem vytáhla 3 čtverzubce. Takže tolik ke snaze o co nejlepší trefu -.- Včera to byl podobný úspěch, přičemž na tu první darovanou návnadu jsem chytla mečouna. Z toho mi vyplývá, že celá zde probíraná strategie je chybná - nejlepší kusy se asi chytají na nejhorší návnadu:sleepy:
     
  10. hlahol

    hlahol Zelenáč fóra

    tak pruty do ruky a hurá na ryby :)
     
    ivetakuc a Lyzarka tohle ocenili.
  11. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    stonek z rybářství stonkuje jako 209. v pořadí
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky všem tak stonek mám hotový ještě bych chtěla i ten druhý minule jsem ho nedodělala tak uvidím jaj mi to bude padat :p všem přeji krásnou hru.
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kiki2305 taky jsem chytla na darovanou návnadu mečouna, to je proto, aby nás nalákali a pak se můžu trefovat jak chci a zopákla jsem to jen jednou, takže to fakt neovlivníme xD ale chci jen stonek a tu jednu dekorku do stonku a budu spokojená, co pak bude navíc, to bude bonus
     
    evainfo, kiki2305 a matlafous123 tohle ocenili.
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři,
    nesu informaci, že ze šlechtění už pírka padají:
    [​IMG] [​IMG]
    Ti, co šlechtili včera a neměli ani pírko, jej dostanou připsány opravným skriptem.
     
  15. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Tak třetí stonek už stonkuje a ted´už jen lážo plážo.
     
    evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Čekám na večerní sklizeň .... na dekorku mi chybí 39mincí.... pak už co bude, bude .... :) Tajemno jim s díky nechám.
     
    mituli a -Kuteno- tohle ocenili.
  17. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    tak za včerejší šlechtění mi pírka byla připsána, ale jejich nějak moc, ne, že by mi to vadilo, ale pokud došlo k chybě , tak by asi nebylo fér si je nechat
     
    Prepperka a MatysekKamilek tohle ocenili.
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Stonka už je aktivovaná a vypľula mi jeden rebrík.Čo som chcel som vybral,ešte tam zostali tajné tie nechám tam trajláky nemusím.Aj tak s tej sorty mám v lište neúrekom a ku šťastiu mi ich netreba.Radšej zoberiem dekorky ktoré mám po jednej;);).
     
  19. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Tak buď neumím počítat nebo za rybaření se nepřipisují všechny získané mince. 2*25 + 2*10 + 2*8 mincí přece nedělá celkem 50. Takže to budu brát tentokrát lážo plážo, nehodlám se strhat ani investovat do něčeho, co mě okrádá. Přátelé a sousedi, nebojte, pokud nezapomenu jako včera, tak vám dojdou i dárky ;)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  20. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Krasomila333 také jsem se chtěl na to zeptat,mám celkem1043 pírek a teď nevím zda mlít či nemlít.(nebo se nám tímto RT omlouvá a dopřálo nám)? No a teď babo raď,umelu,nachytám a bude mi to uznáno nebo o nějakou rybku přijdu?(tím i o mince,potažmo o zakoupenou věc)?
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.