Benátská sezóna (26.2.2020 - 26.3.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Orliček
    Myšleno tak, že ve všech sezónách kde byl 39 level, tak jsem ho udělal;)
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem také dnes ráno využil žetony na výrobny.Celkem mi to dalo 6 produktů ze základní výrobny! Speciálně pro tenhleten případ jsem zbudoval tlapkové dílny na dvě celé plochy a ani se všema dostupnýma zkracovadlama,jsem se bohužel nedostal s časem pod 2 hodiny.Na zkoušku jsem dal jednu dílnu žlutou a i zde byl čas 2:07 hod. Takže by to chtělo lepší vylepšení.Možná,kdybych neměl ve druhým zlatým slotu 100% bonus na dílny,tak by to vyšlo.Nakonec jsem tedy obětoval SK!
     
    Y_n_O a -migos- tohle ocenili.
  3. vladca

    vladca Stará škola

    položil som na plochu 14ks "skoromodliviek" a hádajte čo sa stalo? ... no predsa prišla jeseň !

    dostal som žlto-oranžovo-červenú zmes stajní a výrobní, ktorých už mám plnú lištu, tak putovali k nim ...
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no... tak jsem tu sezónu otočila třikrát, za těch pár kytek nebyla až tak špatná, jen tak dál :)

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.