Benátská sezóna (26.2.2020 - 26.3.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Xenie6161
    To nemohla být bedna co dostaneš i ze sezóny.Bedna se stromy a výběhy je ve hře už nějakej ten pátek,tudíž kapradí si zní nemohla získat!
    Nyní sem dvě otevřel a lištovky jak vyšitý!http://prntscr.com/rgaj09
    Myslím si, že ve 40 LV by jsme si zasloužili krapet novější bednu a ne takovou vykopávku!:cry:o_O
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  2. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    kaolín11: nebyla ze sezóny, 40. levl jsem ještě nedokončila. Dostala jsem jí v odměnách v nějaké předešlé akci, už nevím přesně v které ale byla to některá z posledních. A hodně mě to překvapilo, čekala jsem kraby nebo tučňáky. Ale vím naprosto jistě, že z Bedny se stromy a výběhy mi kapradí vypadlo.
    Ale máš pravdu, že podle FAQ by tam být nemělo, tak doufám, že mi ho nevemou, protože to byl nějaký omyl.
     
    Naposledy upraveno: 14/3/20
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Xenie, nevím proč ale... jak jsem přišla při otevíraní této bedny k mravencům?o_O
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Než jsem bedny otevřel schválně sem mrknul i na info a vše sedí.Proto Tulipánovník a Gazela jsou v pořádku.:wuerg: Mravence lze získat z bedny s havětí a kapradí z bedny se zábavou na sadě!;)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    děkuji, ale kdo si má ty bedny pamatovat, když je bere podle Tvé rady entrem xD
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  7. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    No stálo mě to dost, ale havýše jsem získal a dokonce už druhého.... Teď už jen to mraveniště a to mám slíbené od dobré duše při OaD.. a samozřejmě ještě nějaké nové stromy atd. Opičí pomeranč, sladký mombín a tak... Prostě věčný boj...
     
  8. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Skali: tohle všechno jsem si ve FAQ dohledala ale stále trvám na tom, že mi kapradí vypadlo z Bedny se stromy a výběhy. Často prostě bedny odkliknu a pořádně nečtu ale tentokrát mě překvapilo, že v inventáři tuhle bednu mám. Tak si myslím, že si to pamatuji dobře. No ale je pravda, že bez brýlí už dost špatně vidím. Že bych ten název přece jen špatně přečetla? Nicméně mám kapradí z nějaké bedny.
    Z bedny ze sezóny medúzová vrba - tedy žádné překvapení.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 a Xenie6161 tohle ocenili.
  10. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ahojky, tak mám sezonu hotovou, škoda že nejde opakovat i předposlední řádek. Nebo jde?

    Aha, pro mě je tahle sezona první. Ani nevím proč jsem přestala hrát.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/20
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Orliček - ahoj, jde opakovat jen ten poslední level :)
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Orliček
    Já mám 39 řádek splněný celkem 3x :p
     
    Peto121, kaolín11 a evainfo tohle ocenili.
  13. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    pezt: děkuji za upozornění, že už bych ty brýle měla fakt na čtení nosit. Sice se mi podle obrázku bedny nezdá, že by to tak měla být ta, kterou jsem otvírala, ale asi máte pravdu a já už si jen domýšlím to, co bych měla vidět.
     
    GordonSargent, evainfo a pezt tohle ocenili.
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Opakovala jsem 5x kvůli skorokudlance ale vše lišta.Akce mám hotové a mrzí mě že ty bonusy za sez.žetony musím vyplýtvat na běžné sklízení.:(
     
    danielka0000 a evainfo tohle ocenili.
  15. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Skorokudlanku jsem také zkoušela už sedmkrát, kromě jedné manty nic zajímavého a do lišty. Dám jí ještě jednu šanci a sezónu uzavřu :)
     
    danielka0000 a evainfo tohle ocenili.
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno v sezóně :) tak jsem na tom podobně a ze 6-ti pokusů navíc kudlanka žádná, mám rozdělané poslední dodávky na sedmou skoro kudlanku a taky tam už po dodání sedmé nevlezu xD
     
    Naposledy upraveno: 22/3/20
    jindrasofr a danielka0000 tohle ocenili.
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem teď odtajnila 10 alias kudlanek, ale skutečná mezi nima nebyla ani jedna. Když čtu příspěvky nade mnou, tak jestli nám náhodou samičky všechny samečky nesežraly a samy nešly odpočívat do houští.
     
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Poslední doplnění a usmálo se na mě štěstí a mám ji:music:
     
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, ještě jednou stihnu dokončit poslední lvl. Celkově 6x. Dnes jsem využil žetony ze sezóny a to na +1 z výroben, páč času už moc nezbývá a nechtěl sem to dělat v poslední den, co kdyby něco kleklo. Protočeno 50 párty lístků z beden + co dá stonek a vytočeno 1x100% do stodoly a ve zlatém slotu 100% na produkty a zapnutá králičí dekorka. Z jedné výrobny sem měl 7ks, takže za mě žetony dobrý. Výrobny jsem měl všude i na Baha. Suma sumárum jedna sklizeň hodila kolem 1700 produktů ;).


    [​IMG]
    a velkokapicaťák
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  20. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Petz - jak jsi udělala abys mohla plnit 39 řádek víckrát?
    Já ho udělala a potom jsem opakovala 40. řádek. Ale odměny nic moc, tak už jen jednou
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.