Benátská sezóna (26.2.2020 - 26.3.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    To mi chybí ten jeden den co jsem na benátky zapomněl :(.
    [​IMG]
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    -migos- to asi nebude jen jeden den... zakázky plním, mám plný počet zákazníků a permanentku:

    [​IMG]
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  4. -migos-

    -migos- Veterán fóra


    No je pravda, že u posledního borce zakázky skoro neplním a baha produkty taky moc ne i když dneska jsem splnil všechny produktové. U Jarušky taky jak kdy, ale těch 1000 bodíku je ten lvl co mi chybí o proti hráčům nahoře. Permici mám. Tož asi tak ;).
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Docela to jde, i když jsem asi zapomněl jednou nebo možná i dvakrát odkliknout body za permicio_O

    Screenshot_1.png
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No koukám, že Pezt má ten teploměr o pár stupňů víc, kde jsem udělala chybu ? Při současné hysterii ...možná bylo dobřexD
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    31.png :p
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Skali
    Hele hele jak si to představuješ :p
    Tak koukám že jsem toho zaspal asi víc xD
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nojono, nelelkuju. Makám jako ďas xD
    Ale musím se prásknout, že už jsem dvakrát dodávky málem prošvihla a vzpomněla si na poslední chvíli. Ještě, že sleduju to fórum :D
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    mno, dokončuju 29, tak na tom nejsem tak špatně jak koukám xD
     
    kaolín11, modro.ocko22 a Skali tohle ocenili.
  11. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Nevíte v kolikáté úrovni bych asi tak cca měla dnes být, abych došla dokonce? Minule jsem plnila vše a je docela náročné pak doplňovat stodolu o rostlinky s delší dobou růstu. Došla jsem dokonce týden před koncem sezony. Tak tentokrát neplním vše, ale zase mám obavu, abych to dokončilao_ONejraději dávám ze zásob Robinsonovi, nářadí vůbec nemizí:DŠkoda, že takových není víc. modro.ocko22 - tak to jsme šneci dva;)
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já mám úroveň 26 jedu pomalu,zatím hodně toho vynechávám,ale přesto věřím, že to dodělám, přinejhorším až mě poteče do ***, tak tam budu házet všechno




    EDIT
    . nevím proč mám místo jednoho slova hvězdičky, spravit to nejde​
     
    Naposledy upraveno: 5/3/20
    modro.ocko22, tykadlo a raddre tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .macca. - ahoj, kdybys napsala, že ti teče do obuvi, tak by to robot ponechal bez povšimnutí ;)
     
    -pechfógl-, modro.ocko22 a .macca. tohle ocenili.
  14. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Skali Teď si mě rozesmála, nevím co se mu na tom slově nelíbí.
     
    Veselka a modro.ocko22 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .macca. - nelíbí se mu, ptž význam toho slova je nejenom obuv, ale také zakázaný prográmek usnadňující hru (maká za tebe). A robot si neumí vyhodnotit správný význam toho slova (s ohledem na kontext). Takže když takové slovo detekuje, rovnou ho vyhvězdičkuje.
    ;)
     
    modro.ocko22, .macca. a dasa1143 tohle ocenili.
  16. .ivca197070

    .ivca197070 Pisálek fóra

    • Nevkládej citaci příspěvku bez vlastního obsahu, je to považováno za spam. Děkuji Skali
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    mám teprve 25lvl a zatím mně to nechává v poklidu, spočítala jsem si že i bez bodů z akcí mi stačí dát denně cca 1200 bodů,tak je dávám a protože plním i akce, tak to musí vyjít
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .ivca197070 - ahoj, pokud sem vložíš citaci nějakého příspěvku a nenapíšeš k té citaci cokoli svého, je to považováno za spam. Příště k tomu buď připiš něco svého, nebo nepoužívej tlačítko "odpovědět". Pokud chceš nějaký příspěvek jen ocenit, tak použij tlačítko "ocenit".
    Děkuji
    Jinak můžeš mrknout zde na toto téma: Příspěvek: vložení, úprava, odstranění (klik)
    PS: pokud něčemu neporozumíš, klidně se ptej ;)
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  19. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    tak ted sem zustala uplne paf,chybi mi 3 zakaznici,ara,liska a tygr a ja si rikam,proc mi ty body nepribyvaji.jak je to mozne,poradi nekdo?diky
     
  20. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    pepino1972 - A máš je otevřené na Stromě moudrosti a v Opičím chrámu (1. místnost)?
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.