Barvonosná past (31.3.-6.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no je to možné že z pole akčního vypadlo 6 udělátek?
    no katastrofa jo
    co dáváte aby vám padala padátka?
    třebas ted mám 2322 akčních a 1 udělátko na skladě takže žádné mletí a to mám 9 JC
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
  2. miska006

    miska006 Pilný autor

    BigClick--to dokázala jednoducho--min.6*100% na 24hod a ďalšie bonusy..tzn.minipole dáva viac ako 40-60ks,použiješ pár krát vrtulky a zapojíš gaštanový riadok na padátka..Proste ak máš šťastie na kolese šťastia na 100% ide to velmi rýchlo..
    Podmienkou je mať to povestné šťastie..potom nepozerať na spotrebu SH ktorá nie je natolko drastická pri tolkých bonusoch a akciu sa hlavne na začiatku rozhodnúť vôbec začať robiť..To je asi v tejto akcií najťažšie rozhodnutie..Pokial bonusy padnú-robiť,pokial miniete 200PL a nepadnú,niekde asi prídete,možno až k stonke,ale bude to nadlho..
    A kto nemá gašt.riadok,tak šlachtiť je nevyhnutnosť..alebo čakať ako povolia kohútiky na padátka..
    Ja akciu robím,proste mať stonku ktorú môžem odkliknúť raz za mesiac,tak to mať vela ludí asi nebude..a preto bude patriť medzi zberatelské relikvie v mojom nebi..Iný dôvod naozaj neexistuje,kvôli pár blbým bedniam Picolo,to určite nerobím,sezonne body kludne oželiem tiež..
     
  3. vladca

    vladca Stará škola

    mne vypadlo z hlavnej 11ks padátok a z divej až 4ks !!! ... +2JC na každej ploche :eek:
    asi si niekto myslí že vyhodím niekoľko stoviek SK pri šľachtení (veď domček je narvatý až po vrch za 1SK/chov),
    ale to sa teda mýli ... KŠ je tiež nejaké skúpe (asi som ho vyčerpal pri naháňačke) ...
    pôjdem štandardne MJS, voda, hnoj a uvidíme ... odohraté 4hry/761b ... priemer 190b -.-
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tak ja mam odohrate 3hry,612bodov a priemer 204 no uvidime ako to pojde dalej lebo padatka chybaju :cry: Ks dnes dalo 100% skoro mi škule spadli z nosa xDxDxD
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Takže farmári na dnes mám padla :)

    [​IMG]

    Padátka som nahnal cez šafrán lebo sa mi šikne ho mať v stodole na protihodnotu a bol by som blbec keby som to nevyužil 14ks na poli 2x2 takže nejaká ta protihodnota na dožínky už je :)

    Ak sa niekto pýta ako to je s tulidomčekom tak je to 103 z 123.
    Padátka idu horko ťažko aj s 21JC takže ešte počkám zopár dní na padátka a možno pribudne ďalších 20 hier.

    Zajtra sa ide na to :)
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Dik.
    3 riadky na skratenie SH - gastanovy, far. byliniek a nar. zelanie
    5 Jack Darcekov, +200% urody z debny s bonusmi, z kolesa stastia (dnes taketo bolo pre mna) +100% a +100% atd. (vytocene cca 150 PL) + vrtulky.
    SH mam zo stromov, vrtulky tiez su vlastnou vyrobou.
    Neviem sa dockat co dostanem z Piccolo, tie pre mna su velke lakadlo, aj ked obcas sklamu, ale nemozem vzdy dostavat pekne vecicky, raz je stastie unavene, raz nie xD.
    Padatka - stromy som mala na zaciatku. Aj pocas zberu celeho casu som mala 20 NC na kazdu plochu, nestahovala som tento krat, nechcelo sa mi.

    P.S. Toto moze byt, sice som si prala postrikovacie umenie ci festival ci melodie, ale aj toto beriem a nepoviem, ze nie som spokojna.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nepamatuji si, kdy jsem naposledy použil tolik bonusů, abych dokončil akci hned v první den, ale zrovna u této akce jsem byl zvědavý, jestli je opravdu reálné splnit celou akci do 100 her i bez vyměňování karet a nákupu druhého okna za floreny. Zde můžete vidět výsledek. Dávám ho sem proto, abyste měli trochu lepší přehled o tom, jakého skóre se dá průměrně dosáhnout. Pořád sice hraje určitou roli náhoda, ale myslím si, že např. oproti kostkám nebo Ingrid hraje mnohem menší roli. ;)

    upload_2021-3-31_23-11-27.png
     
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Dob cením :) ale kostky a hádzanie na terč si spomínať nemusel. to je taká mizéria, že je to až smutné :D preto tie akcie už vôbec nerobím odvtedy čo to pomenili. Ja som 3/4 roka nič poriadneho nerobil tak som sa vybláznil na tejto.
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronadlo55 každému se líbí něco jiného. Osobně také kostky nebo Ingrid nemusím, ale jsou i hráči, kteří je mají rádi. Momentálně je tato nová minihra mou nejoblíbenější, takže jsem zvědavý, jak dlouho se na této příčce udrží. A hlavně jsem zvědavý, jak si s ní poradíte v soutěži. ;)
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Osobně je mi to celkem jedno kolik nato padne SH a dalších frajeřin,ale pro mladší hráče poslední dvě akce musí být hodně demotivující! Včem pro ně spočívá vysoká obtížnost?!? Kolik kdo do toho narve prachů?!? Je to pak ještě vůbec zábava? V minulosti si vzpomínám snad pouze na jednu akci,která nešla dokončit kompletně, byl to tuším nějakej fotbal.Teď je to každá druhá!:p Osobně vysokou obtížnost vidím tak,že budu sázet téměř bez prostojů s vodou a hnojem a skončím třeba v poslední den akce. Tohleto musí časem otrávit snad každýho.:wuerg:
     
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak zatím jsem na tom takhle oproti některým částečně pozadu :D Ale teď vážně nebylo moc PL jen asi 160 a SH taky ne. Přeci jenom jsem se ale dostal skoro do půlky tak doufám že to dojedu. Zatím počítám že 100-105 her bude stačit.
    Každopádně gratuluju těm co už dokončili a ti co jedou tak hodně štěstí :)
    Z kola padlo asi 6x plus jedna a jednou 100% plus použit 2x jack a 100% výnosů z pole.


    [​IMG]

    Tahle minihra se mi ovšem moc líbí a baví :)
    [​IMG]

    Her - 40
    Průměr na hru - 196
    Akční - 18.587
    Padátka - 406

    [​IMG]

    Nejlepší skóre zatím tohle :)
    [​IMG]



    A tenhle pták se mi dneska objevoval na farmě ten je ze sezóny? :D

    [​IMG]
     
  12. kája53

    kája53 Expert fóra

    To je přeci ptáček APRÍLÁČEK!

    [​IMG]
     
  13. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Ptáček Apríláček je fain, díky!

    [​IMG]
     
    sovicka64 a tenista99 tohle ocenili.
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Kolo štěstí mi dalo jen 1x +1 z polí, tak jsem aktivovala 2 Jacky a jela na pidipolích s SH.
    Kombinovat mě baví, tak zatím mimo jednu hru vše přes 200 bodů, rekord 272, průměr za 23 her 225 bodů.
    Až do pondělka se na PC dostanu až večer, ale podařil se mi konečně zprovoznit nový telefon a sklízím a sázím v pohodě.
    Minihry budu dělat jak mi únava dovolí, zbytek v úterý dopoledne.

    [​IMG]
     
  15. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Akci jedu na pohodu, žádnej stresíček, SH moc nemám a ani Párty lístky většinou nic pořádnýho nehodí. Jo a klikněte na ptáčka Apríláčka :D, bude malý dáreček :p.

    [​IMG]
     
  16. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Dob,
    můžeš sem dát i tvoje maximum (jestli si ho pamatuješ), případně alespoň info zda jsi dosáhl přes 300 či nikoliv? Jinak zatím odehráno 14 her, průměr 201, ale prvních 6 her jsem hrál úplně špatně. Takže zatím počítám 95 her, ale třeba se to s druhým oknem na karty zlepší

    [​IMG]
     
    sovicka64, dinoalesi a tenista99 tohle ocenili.
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 50 her a na pravé straně 25, tak to vypadá na nejméně 100 her a to neudělám :p průměr 169

    [​IMG]
     
  18. evinana

    evinana Znalec fóra

    Idivacka, opravdu malý. Jeden kus nářadíxDxDxD
    jinak zatím pěstuji a ještě neskládám, uvidím jak mi to půjde

    edit: aha, po pěti kliků byl ten jeden kus nářadí, teď se kliká dál až do 11. To jsem zvědavá co bude pak

    [​IMG]
     
  19. AKOALAA

    AKOALAA Zelenáč fóra

    Vráťa Vlaštovák je boží, hned po ránu potěšil:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:;):)

    [​IMG]
     
  20. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    jsou jablka a pak se kliká na 18 bedna s krmivem, 26 superhnojivo,36 ?

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/4/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.