Barvonosná past (31.3.-6.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Ahoj, tak jsem lehce zaskočená. Schválně jsem dokončila pohár, protože když jsem někdy byla nešťastná z mála padátek, co mi padaly, hlavní rada byla "dokončit pohár". Na hlavní i na louce mám JC. Zasazen čtyřlístek, v mém Lv plodina s nejdelší dobou růstu (20h) a teď se podržte. Na hlavní mi vypadlo 25 padátek. Tak to jsem nečekala. Minulá akce bylo tak 60 - 80 padátek ze čtyřlístku na jedné ploše. No, zkrátím to. Ze dvou ploch mám celkem 54 padátek. Trochu jsem ztratila chuť do akce, ale nevzdávám to. Zkusím. Co bude, to bude. Nejde o florenovník, tak co...
     
    tenista99 a sovicka64 tohle ocenili.
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dave Lister
    Moc díky, už jsem si myslela, že dělám něco blbě. Ono než se do toho vnořím vždy chvíli trvá!
     
    tenista99 a Dave Lister tohle ocenili.
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, protože jsem vůbec nepochopila chod této hry, tak ji vynechám, nebudu se honit pro něco, čemu nerozumím, kdo akci dělá, přeji hodně štěstí.
     
    pompo68, tenista99 a hroudov tohle ocenili.
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anvan, taky jsem si to hned ověřoval, jestli to nefixluje :). Není zač ;)



    Co se týká padátek tak jich je potřeba 10 ks na umletí ve mlýně oproti minulé akci kde jich bylo potřeba 32ks. Zatím bych to tedy tak dramaticky neviděl. Uvidíme jak to bude padat dál. Taky určitě pomůžou dárky od sousedů ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    anvan, tenista99 a sovicka64 tohle ocenili.
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Je zvláštní,že pole bez 7 JC mi dalo celých 12 kousku udělátek a se 7 na druhé louce také, tak tam dám raději pole.Nikam nespěchám ,vím že s vodou a hnojem se do konce akce jako kdysi nedostanu ale nakupovat víc než mi nabídnou bedny a kolo nebudu.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Došla padátka, docela brzy, rostliny by byly a padátka chybí, tak po příští sklizni musím nějaké namamonit ;)
     
    tenista99, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. ilonastefkova66

    ilonastefkova66 Pisálek fóra

    ted jsem zase sklidila a zase z hlavní farmy z akčních rostlin 2 padátka mám všeho všudy 24padátek a to jsem měla na začátku obě plochy hortenzie
     
    tenista99, davidson00 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Na 1. mé farmě - 2 plochy hortenzie, po obvodu 26 stromů + 14 JC - 126 padátek a na 2. zaseto to samé + 9 JC = 129 padátek.
    Docela zajímavé, uvidím až budu sklízet z malých políček s JC a bez a podle toho se zařídím.
    RT sice dalo možnost změnu karty za udělátka, ale bylo by lepší abychom používali floreny. No a padátka padají přesně podle toho, je možné, že zítra to bude úplně jinak. Co říkáte???
    Přeji všem ať to padá a hlavně ať jsou super kombinace obarvených vajíček.
     
    tenista99 a sovicka64 tohle ocenili.
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Padátek padá méně než v přechozí akci, protože jich je potřeba a něco míň a to 10ks na umletí mlýnského produktu. Ale to co píšeš je opravdu málo. Prosím kontaktuj herní podporu a tam účet prověří.
    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    EDIT: Je potřeba po začátku akce restartovat hru pokud jsi přihlášená před 14h, aby se akce načetla. Je možné že jsi tedy sklízela hortenzii aniž by byla u tebe akce aktivní.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
    tenista99, davidson00 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Ze dvou ploch rákosí 73 padátek. Tak uvidíme ...
     
    -Jara05- a tenista99 tohle ocenili.
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tak som odohrala 1 darovanu a mam to za 203 bodov na mna slusne ;) :music:xD Samozrejme ze som si najskor vyskusala u mladsej farmy a tam to hodilo 195 :oops::music:xD
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Máte prosím nějaký fígl? pokládám na sebe ty, co mají barvu ;) a stále se mi nedaří, asi dělám někde chybu a nevím kde
     
    -Jara05- a tenista99 tohle ocenili.
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Průměrné barevné skóre - elegantních 199,2 bodů za karton malovaných vajíček.
    Tímhle tempem (cca 200 bodů) by to chtělo pro splnění úkolu vpravo namalovat 105 kartonů, tj. napěstovat 47775 ks Ozubenky (na dvou plochách!) a 1050 padátek (pokud tedy člověk nehodlá spekulovat a měnit jak dědeček - ten taky měnil, až vyměnil)...
    Ono to tedy asi půjde (když má člověk bonusy a mraky SH), ale jen s MJS to představuje cca 40 sklizní (přičemž s vodou a hnojem to trvá 4:41 (i při maximálně 5 sklizních to dá 192 h > 152 h = doba trvání akce).
    Takže bez vychytávek (bonusy s kola štěstí, Jackův dárek (+), SH či ZH) to asi nepůjde...

    Poznámka:
    Jediný záchytný bod vidím v tom, že v momentě, kdy bude mít člověk odehráno 25 her, bude mít k dispozici větší výběr kombinací, takže by se mohl mírně zvětšit přísun bodů za jeden karton malovaných vajec. (EDIT: Po odehrání dalších her s oběma přístupnými sloty zjišťuji, že je to ještě horší - aktuální průměr činí 196,3 bodů).
    A je to čím dál tím horší - 193,9 bodů... :sleepy:

    evoku57:
    Chce to ideálně docílit stavu, kdy současně domaluješ více vajec najednou v jednom tahu (a nemusí jít o stav vejce+modrá+žlutá+červená, i když to je samozřejmě nejlepší).
    Podstatné je, že barvy se ti přičtou jen tehdy, jsou-li na vajíčku (na závěr i bílé vajíčko nebo vajíčko částečně nabarvené cosi přidá, zatímco pole byť se třemi barvami bez vajíčka nepřinese nic)...
    Jo a není podstatné, zda dosáhneš nabarvení vajíčka postupným nabarvením nebo zda dodáš v určitém kroku bílé vajíčko na pole obdařené třemi barvami. Jen ten druhý způsob je poněkud riskantnější, pokud se ti nepodaří usadit vajíčko na pole s barvami.

    BigClick:
    Gratuluji ti. Jak jsi to dokázal?
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Díky svatku, ale i tak mi to po poradě nejde ;):p:eek:, uhraji hodně málo, stonek nebude, budu ráda, že vyberu body sezonních odměn a končím, ani mne to nebaví, bo mám stále málo, asi z 18 her jsem měla jen jednou přes 200 jinak se pohybuji kolem 130-160 bodů. Tím, že jsem přidala bílé vejce mezi barevné se to trošku zlepšilo, ale žádná sláva to tedy není
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tentokráte jsem žádnou přípravu nedělala, jelikož jsem si myslela že tu akci plnit nebudu kvůli nedostatku času :( První darovaná hra 203bodů to jde :p Ví někdo jaké je maximum při jedné hře :eek: Rozpěstovávám až teď. Stonek mi nezajímá. Koukám, že na 24hře je Velikonoční králík. Tak to si v tuto chvíli dám jako cíl a pak uvidím. Třeba padne bonus na KŠ a pak se rozšoupnu xD
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
  16. Janiine

    Janiine Rádoby autor

  17. BigClick

    BigClick Expert fóra

    [​IMG]

    Dokazala som maximalne 247, a minimalne - 152.
    Prajem vsetkym uspech s akciou a uzijte si Velku noc (nakolko v terajsej situacie sa da)!
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
  18. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Jsem z toho celá tumpachová. FAQ jsem si přečetla až teď, včera jsem se jen koukla, odkud a z čeho to bude padat. Jelikož z minulé akce mi 3 picollo bedny daly zase hezké dekorky (jedna s FL, druhá s PL a třetí Nemrtvý poklad), mám motivaci tuhle akci dělat, ale na tu minihru se zatím necítím, počkám si, až to tady pořádně proberete :D
     
  19. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    zatiaľ 29 500 akčnej, do večera času dosť akurát tie padátka. no nerad obetujem SH na ne...
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak namleto celkem na 52 her a tím asi skončím, už se loučím s Piccolo bednami i řádkem :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.