Barvonosná past (31.3.-6.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Asi stárnu, nebo mi přijdou poslední dobou akce dosti náročné. Sice jsem je zvládla, ale s kouřící koudelí u zádele. Tak jako tuto akci, fuj ta byla ale pěkně drahá, no nic vytáhnu obr stromy a zelené kapky doplníme.
    109 her průměr je jedno, počítat se mi to nechce ;) ale řadu mám, co dá picolo je asi taky jedno, protože florenovník to zřejmě nebude :D :D

    Krásné Vánoce přeji :) promiňte Velikonoce, ale těch 15 čísel nového sněhu mi ladí do Vánočního období :D

    PS: jinak minihra byla fajná, něco jiného :)
     
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Mě zase po 2 kartách přestaly chodit karty a po restartu počítače byl celý pokus pryč a utřela jsem.Tak místo 2 her mě zbyla jedna.Paráda!
     
    burds, -Jara05- a tony13257 tohle ocenili.
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak se podařiloooooooo :p :D

    [​IMG]

    Jinak takhle zítra ráno něco ještě přibude ale pak už jedu v 13:00 na plasmu takže tu nebudu :D

    [​IMG] [​IMG]
     
  4. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Krásné ráno všem. Tak tuto akci s velkým minusem neudělám, ale což nic s tím nenadělám a hroutit se nebudu. Všem co zvládli moc gratuluji a těm co akci nedodělají, tak jako já posílám slova útěchy jde se dál.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/21
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    sovicka64, tenista99 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Z beden Tečkovaný deštník a Festival světla :cry::cry::cry:. Nejdražší zbytečnosti jsem snad na farmu nepořídila. SH, SK, PL - vše téměř na nule. Tak doufám, že jsem poučená a další Piccolo bedny mě lákat nebudou! :cry:
     
  7. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    ojfp.

    ***odstraněna citace předchozího příspěvku

    Tečkovaný deštník s Tebou klidně za něco vyměním při OaD - případně napiš do pošty (Festival světla bohužel nejde)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/4/21
  8. mamasp1957

    mamasp1957 Pisálek fóra

    Všem co zvládli GRATULUJI u mě je to poprvé nedokončené. Přesně v hesle " co udělám, to udělám - nehrotím". Taky to podle toho dopadlo :). Hra je hra...
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Akci určitě nezvládnu.No svět se nezboří.Co mi padá to mi padá kartu co tam mám neovlivním.Když mám samé barvy a žádná vejce tak asi moc bodů neudělám.Je to přece jen hra
     
  10. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Na stonek nedosáhnu. Akce typu "Něco náhodně vypadne a ty s tím dělej zázraky" nemám ráda. Spotřebována fůra zelených a vrtulek.
    A to jsem chytla několikrát kolo štěstí a plodiny navíc...
     
  11. papulice

    papulice Veterán fóra

    tedy pěkně vypečená akce,řadím se k těm co nedodělají a jsem pěkně naštvaná,člověk se honí,vstává a výsledek žádnej,no je to o tom:vyplácej super hnojivo a my hned dáme akci na jeho prodej!!To by v tom byl čert abychom nevydělali :D,jen do nás...
     
  12. limetka

    limetka Zelenáč fóra

    Bohužel, velké zklamání. Minihra zajímavá, ale celá hra obrovské zklamání. Co mně přinášelo radost o Velikonocích, tak to na závěr zklamalo. Jako když vezmeš na konci děcku bonbon. prostě a zkrátka na co jsou hráči v ve větším levelu obrázky, když neměl žádnou šanci bez totálního zruinování konta dosáhnout na stonek? Tentokrát fakt vztek. Nejen že hra chodí o mnoho hůř než předtím, ale navíc RT dělá hráčům naschvály, že dá stonek k nedosáhnutí? Děs!
     
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, se 107 hrou jsem včera dosáhla stonku, jen jsem musela počkat až mi dozrají dekorky, protože jsem je umístila k majáku abych zjistila co bude výhodnější a nyní si počkám 718hod., abych je ze stonku zbourala, protože jednotlivě mi za měsíc dají přece jen víc BZ a 2PL klidně oželím. Miniakce se mi velmi líbila, na začátku jsem zkusila párkrát udělat výměnu, zjistila jsem, že jsem si nepomohla, takže pak už jsem jen kombinovala z toho co přišlo, nejvíc jsem měla 253, žádný zázrak, celá akce byla náročná na bonusy, SH a ZSH, ale stačily mi vlastní zásoby z KŠ(když už nedáva bonusy), beden a dekorek. Z piccola mám plácni červa a kytici, když už nic jiného, nezarmoutí.
    [​IMG]
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Akci hodnotím za 5 tak neštastnou minihru nepamatuji:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg: 65 her průměr(spíš podprúměr) 182,5:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:na stonek bych potřeboval ještě aspon 50 her což je 22500 akční celkově přes 40000 nejsem blázen ani letadlo :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:a beztak z picola bych dostal zase květinovku :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg: a proto 5x fuj a nazdar:cry:
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jedu bez prodlev, padatek dost, ale kyteky malo - netocim dost kolem, nahoda taky nepomaha, stonek nebude... ani nejaka skvela intuice při skladani, takze vyteznost je hluboce pod beznym průměrem... mam ještě jednu sklizen, pak budu vedet kolik her dam, ted je toho 82 ale ještě část není odehrana...
    Poslední dobou je to nejak pravidlem, ze se bez investic (SH, kolo) a stesti (nikoliv snahy) neda doject do konce...
     
  16. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Bropyk klidně daruji, mám dva ...
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Končím s průměrem 186,6 bodů za hru. Takže skóre mělo sestupnou tendenci. Pravdou je, že mě tato minihra nezaujala. Třeba kostky jsou taky o náhodě, ale ty mě baví. Zde jsem karty odklikávala bez nějakého většího zájmu. Mé maximální skóre bylo (pro mě) neuvěřitelných 236 bodíků. Prosím příště zajímavější minihru. 8)
     
    tenista99 a kutilka70 tohle ocenili.
  18. RomyF

    RomyF Pisálek fóra

    Tak můj průměr 192 a na stonek stejně nedosáhnu, ach jo. Bylo to fakt těžký.:cry:
     
    tenista99 a kutilka70 tohle ocenili.
  19. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Přidávám se k hráčům, kteří nedojeli ke stonku. Hodně vypečená hra. Čím dál horší. Hra je o hraní a ne o nákupech. Nakupovat chodím do krámu. Hezký podvečer.
     
    papulice a dasa1143 tohle ocenili.
  20. hubas1

    hubas1 Pisálek fóra

    co mi přináší GENIÁLNÍ MULTITASKING kromě bodů zkušeností, děkuji za odpově´d
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.