Barvonosná past (31.3.-6.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Barvonosná past ::..
    Prostor pro vaši diskusi
    [​IMG]

    Začátek akce: 31.3.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 6.4.2021 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Video k akci




    [​IMG]
    Více informací o soutěži najdete zde.

     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    to akoze naozaj stonka nas obdari raz do mesiaca? 720:24=30
    to si niekto robi z hracov srandu
     
  4. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akci dělat budu, jsou v ní sezoní body. Snad se dohrabu dokonce, abych měla ten senzační stonek:D:p
     
  5. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Akci jsem pochopila a co jiného dělat na Velikonoce než barvit vajíčka ... to zas bude " výživná diskuze " ;)
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak takto dlouhodobý stonek jsme tu ještě neměli, příště už bude roční xD že by se mi do akce 2x chtělo, tak to se mi nechce, ale jsou tam body sezonních odměn a bedny Piccolo, tak se zvolna do akce pustím. Kolik pak toho budeme muset napěstovat a odehrát her, jen 50 to nebude, vidím to tak na nejméně 70
     
    Naposledy upraveno: 30/3/21
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslel jsem si ,že Kaktusovou svíci na krchově nemůže nikdy nic překonat! Je vidět,že v RT maj smysl pro černý humor! xD:wuerg:
    Jinak tomu moc nerozumím.Počkám zejtra na Tenistu a uvidíme! 8)
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolíne čekal jsem připomínku, že řádek nemá 719 hodin. :p
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Konečne po dlhej dobe dobrý stonok ale ta doba dozretia ma naozaj pobavila :D
     
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak do akce samozřejmě jdu :p Připraveno cca 200 PL, 2x jack a bonusové výnosy z polí :)
    Jen teda SH není tak uvidíme jak to půjde :D Každopádně stonek je super ale ta aktivace už tak moc super není :D
    No a piccolo bedny mám stále rád tak uvidíme jak to půjde jdu se kouknout na video od @doben ať to lépe pochopím :D
     
  11. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Skouknul jsem video, není to nijak složité. Uvidíme, jak to půjde. Stonek je fajn, ale aktivace po měsíci ho sráží na celkem postradatelný. Myslím, že dobrá strategie bude hrát na padátka. Bohužel SH není moc, pl skoro žádný, tak to pojmu asi rekreačně a nebudu se nikam hnát. :):)
     
  12. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym...no akcie jedna lepsia ako druha...za 2 piccola sa trhat nebudem a za sezonne body hafo tak isto,,takze predoslu akciu som nerobila a tuto duplom robit nebudem..Uz aby sme si florenami platili akciu,,aby sme si ju sami vylepsili,,to je fakt povzbudzujuce.
    Vsetkym vam prajem krasne malovanie vajec a nech vam body pribudaju na tu fantasticku stonku 720h za tie dva party listky a 500x BS sa to oplatixDxDA dobenovi dik za video..Krasne Velkonocne sviatky:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 30/3/21
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Tak fajn idem do toho teda ale hlavne kvôli súťaži lebo je lákavá. Stonok také malé + k zisku párty lístkov nič viac a to piccolo, no... ak padne postříkovací umění tak úspech inak ma to nezaujíma.

    Rozpočet na akciu: 137 - 237 PL, 1000 vrtuliek, 2600SH, Jack a 200%

    Za mňa mohlo RT dať do akcie lepšie odmeny, kebyže niet súťaže ani ma nehne.

    Edit: najviac ma pobavila v odmenách vrtačka xDxD
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci rozjedu a uvidím kam se dohrabu.
    Přeji všem - ať to padá a aby si užívali sváteční dny nejen u počítače. Snad se počasí umoudří a jaro nebude jen dnes a zítra.
    Mějte se!!
     
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    krásný slunečný den, po dlouhé době jsem pochopila princip akce, tak zkusím něco uhrát, sice mám ještě stále víc než dost jak PL tak SH, ZSH( likviduji bedny), PL je mi k ničemu pokud RT nedoplní do mého kola aspoň obrázky se stodolou aneb 100%-200%, takhle ani nemůžu mít pocit, že mi nepřeje štěstí, ledaže by si někdo z nich myslel, že těch 337 oslích stájí je kouzelných a sídlí v nich "oslíčku otřes se". Na odměny jsem se tentokrát raději nekoukala, stačil mi pohled na "měsíční" stonek.
    Všem co se do akce pustí přeji, co nejméně sekaní hry, zamrzání a jiných problémů, hojnost padátek a ať vám hra konečně udělá radost
    [​IMG]
     
  16. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    tronaldo55: Tak třeba já budu za vrtačku vděčná a šťastná. Už několik měsíců chci rozšířit bahazvěřinec, chybí mi 6 vrtaček a ne a ne mi vypadnout. Jen bych jich potřebovala v těch odměnách mnohem více;)
     
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    mám dotaz k velikosti karet. Ve videu jsou i jiné velikosti než v popisu? Jaké tedy budou velikosti karet?
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk ve videu jsou stejné velikosti karet jako ve FAQ. Velikost karty je dána počtem objektů, které obsahuje. (Ve FAQ byla trochu upravena formulace.) Tudíž např. karta 2x2 může vypadat jako karta 1x1, pokud bude obsahovat jen jedno vajíčko.
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Uvidíme, jak mi bude přát náhoda. Jsem zvědavá, zda bude reálně se dohrabat až ke konci. Body do sezóny se rozhodně hodí. Hlavně aby minihra šlapala bez potíží.
     
  20. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Díky.
    Ještě mám dotaz týkající se bonusů - jak se to bude zaokrouhlovat? A nejlépe bude příklad - kolik bodů bude za dokončení 3 vajíček najednou, přičemž dvě budou mít 2 druhy barev a jedno bude mít 3 druhy barev.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.