BAHAMARAMSKÁ plavba (21.7. - 27.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Plavu si ani nevím jak.... jsem u Myši, cestující přibývají, času dost.
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Napestované by bolo teraz len naháňať pajdátka.Času je ešte dosť.
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Kolo bylo zase lakomé, včera sem byla v práci a samozřejmě zapomněla na začátek, tak že rozpěstování se konalo až v 17 hod :sleepy:
    Je to na prdlačku[​IMG]
     
  4. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Idem si ja tak pozbierat burinky, a zrazu ti mi puffin napise, ze som vycerpala denny limit. Ako wtf? xDxDxDxD
    Som odkazana na chrome, drzte palce, nech mi to nepada kazdych 10 sekund :)
     
  5. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Krásný den přeji, tak já jsem přesně v půlce. Ať se daří.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno by bylo a chybí 7 padátek, dárky v plném počtu, tak si počkám na jednu sklizeň rostlin :sleepy:
     
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásné horké páteční poledne, především gratulace všem hotovsonům na bedně i těm na rozšířeném pódiu a i těm pod pódiem, ke kterým se právě řadím.... včera nebyl čas :cry::pxD
    [​IMG]
    Všem, co ještě akci plní, přeju hodně štěstí a ať to frčí :)
     
  8. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Padol mi Unity v telefone :-(
    Puffin vycerpany limit, chrome padol, opera padla. Idem si hladat novy prehliadac.

    Edit : uz mam edge a uz to ide :) dakujem
     
    Naposledy upraveno: 22/7/22
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

  11. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, i přes to nepřetržité vedro, mám hotovo, všem co ještě hrají, přeji ať to brzo dohraji

    [​IMG]
     
  12. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahoj, boky mám hotové,
    ale pestujem kotvy. Také množstvo nemám šancu, ale aspoň ak by som sa po Myšku cez palubu dostala:inlove:
    Veľmi sa mi páči a do mora som blázon:p
    Všetkým prajem veselú hru a letné schladenie
     
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    CHjo... sklidila jsem ráno kolem 6. hodiny a až po návratu z práce jsem se konečně dostala ke sklizni a novému zasetí... v 18. hodin. Tak tímto tempem fakt akci nedokončím -.-

    Jo, jako boční úkoly jsem udělala, to jo... ale na horní liště ještě nic.
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo.
    [​IMG]
    Jen jsem v souběžné (dlouhodobé) akci (rybolov) byl chtivej a utratil jsem perly za Piccolo bednu místo toho, abych se soustředil na ty dva stonky...
    Ale snad není všem dnům konec a snad ještě nějaké perly vylovím...
    Všem přeji úspěšné dokončení akce.
     
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    já mám jenom 2 dva krůčky a vy tohle - ale jen mě tak napadlo využít vánočku a nevinnost na superhnojvo a ono to funguje - vánočky kupa a nevinnost se nějak získá (proč mě to napadlo až teď),ale jelikož se zejtra dostanu na farmu ráno a možná někdy během dne, tak tomu moc nedávám - ale láká mě to dokončit to tu akci - času je ještě dost, ale stresu taky
     
  16. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Tak si jdu taky,,zamachrovat"ukol splněn.:p
     
  17. elaairena

    elaairena Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Akce jsou pěkné,ale hodně náročné,nechápu proč je nedělají trošku snažší,hodně lidí chodí do práce a je na to málo času.Nějak mě to přestává bavit a peníze asi půjdu cpát někam jinam,kde se mi to vyplatí a budu opravdu postupovat.Tohle začíná být jen hon na to co nejvíc od lidí vytřískat.Tady vlastně jen sázím a vše dlouho trvá a akce stejně nedodělám,no je to na nic.Nechápu když je potřeba hodně těch plodin proč mají takový dlouhý růst.Už ted mě mrzí co jsem do toho nacpala

    Ty odměny teda to je bomba 10x super hnojiva,4 volné zatočení,koše na koupení které obsahují jen zlomek toho co potřebuješ a chtějí hodně peněz za ně.No jsem dnes nějaká nakrklá,Jsou velmi nízké odměny,měli by to nějak příště zvýšit.Hra se mi líbí,ale velké alexDxD

    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/7/22
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    elaairena: Ahoj, no nevím, taky lidí chodí do práce a hlásí hotovo první den akce. Třeba volíš špatnou strategii, vychytávek je na farmě dost, různé bonusy, poho pole atd. Čas na plnění je myslím dostačující. A odměny? V hlavní části např. 40ks SK + 4 je málo?
    Edit:Jsem za párty líst.
     
    Naposledy upraveno: 22/7/22
  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já jsem nahoře v půlce jedna kotva doma tak pokračuji čas je ještě padátek mám 662 zatím na druhou polovinu
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Za chvíli sklízím, 40 SK přibyde do skladu (ne že bych to potřebovala, mám jich relativně dost, 1.871; na šlechtící akce v pohodě, družstvo obcházím uctivým obloukem od počátku věků Farmeramy). No a pak ještě dopěstovat akční kvokátko a pochytat pajdátka. Přes proces asi půjde na pole šlechtěná pohanka na pajdátka, ve volném čase před procesem a na budík v polospaní akční. Snad, doufám, v neděli večer bych mohla mít hotovo. Jestli teda zareaguju na ty budíky ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/7/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.