BAHAMARAMSKÁ plavba (21.7. - 27.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, jak druhý? ... důkaz chybí:
    [​IMG] já jsem naopak nalezla řádky na superhnojivo zamknuté, takže ještě jedna otočka. [​IMG] ;)

    johnyx79, proč nechávat na zimu něco co můžeš udělat už v létě. Mě i jako nechovatele a přitom majitele více postřikovačů zaujal chov vážek, zvlášť když nedostatkem plodů do krmiva netrpím. Nevím, ale jestli to stačí ještě do zimy mlýn zpracovat:)

    [​IMG]
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj GordonSargent
    Už jsem mu odkaz opravil a funguje ;)
    Za 10 min sklidím poslední várku akční a budu mít hotovo ;)

    Tak hotovo, dneska teda 3, ale pořád na bedně :p

    upload_2022-7-21_17-30-47.png
     
    Naposledy upraveno: 21/7/22
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pezt, takže můžu zpochybnit pouze Johnyx, abych se na bednu vešla?xD

    [​IMG]
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    To jo, bez screenu je to neprůkazné :pxD
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Taky přeji hezkou platbu :) domů na počítač jsem se dostala až teď, doplnila kytí a taky hlásím hotovo :p


    [​IMG]

     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Hlavně nezapomeňte na Tropickou tombolu. Byla by škoda tam ty odměny nechávat, když už máte hotovo. ;)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vehikl jsem asik dobře promazala, pustil 100% a párkrát +1. Na rozpěstování fajn, možná mi to vyjde i na první sklizeň na pohopolích, doplnila jsem nádrž na vodu do řádku Faraonových bylinek, tak aj kapky makají o něco rychleji, než jen s vánočkou a nevinností ve slotech. Kapky mám, vrtule mám. Naštěstí jdu zítra do práce až na odpolední, tak budu ponocovat, abych využila ten bonus. Netuchám, jestli mi vystačí ještě v práci o pauze, ale kdyby ne, se z toho neosypu :) Aj tak budu mít hotovo dřív, než kdybych se loudala jen s marmeládou, vodou a hnojem 8)

    Gratuluji hotovsonům a ostatním přeji hodně štěstí na kole neštěstí, aby měli také hotovo dřív a nemuseli stresovat ;)
     
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také hotovo, na hlavni i divoké vysázeny stromy a teď jen nezapomínat na bublinyxD
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jste opravdu rychlíci, mě došla padátka, tak budu čekat, plýtvat se SH se mi nechce, stačí, že s ním dnes pěstuju :) ale vypadá to, že zítra bude hotovo
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Teda jak vy to děláte - já ještě ani pořádně nerozpěstoval a vy už máte hotovo :)
    Kolo dalo +1 na pole, ale se sklizní jsem to nevychytal - takže ještě 27 minut než mi to na pohopolích vyroste
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja budem mať zajtra napestované koleso bolo dnes štedré 3 x 6 hod a 2 x 100% do stodoly na 24 hodín.Potom budem sadiť čo mi treba do úloh a do krmív.Čosi mi tie rastliny stále žerie:D:D;).
     
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) meskaaam , ale nevadi
    [​IMG]
    dnes som potrapila aj koleso a bolo ku mne stedre :p . len ten Apartmán pre čarodejnícku mačku . nie a nie vytocit :cry:, nemam ani jednu a to je v hre uz druhy mesiac
    tak vam drzim silno prsteky , nech sa vam tiez dari ;)
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Makám jako ďas - už mám rozpěstováno :D
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    alexandrakerulova00
    Bonus jsem vytočila pouze +1/6h a to jsem protočila cca 100PL :sleepy: zato kočku hnedle 2x :music:
    O víkendu nebude čas a tak jsem k MJS povolala i 3x Jacka, Zuzku, pokropila SH a také hlásím hotovo :p
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/7/22
  15. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Gratuluji hotovcúm, no a mi ostatní to taky dáme. Krásnou hru.
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..síce bez medaily, ale tiež som v cieli, nech sa vám darí;)

    [​IMG]
     
  17. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Skoro 22000 kytek po 5,5 hodině za 6 dní? To se snad zbláznili, ne?
    Na divoké louce mám chlívky a nechce se mi je bourat a stavět jinde. To je zas akce teda. No kvůli žetonu musím, no. Ale aspoň odměny jsou slušné.

    DANKA722
    Nene! Vždyť to odpoledne začalo. Jaks to dokázala?

    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/7/22
    moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  18. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    ..teda jak to děláte, já začala po 14h a ještě ani nemám těch 1660 pro první úkol:(
    Teď jdu teda trochu zredukovat stromy na obou loukách, ať mám další políčka na sazení.
    Jaká políčka dáváte 2X1 nebo 2x2. SH už dochází a Zuzino taktéž, ještě mám MJ.
    Někdo tady psal, že použil Jacka - kdo to je, a jaké výhody dává?
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [Rosomák] jedná se o dekoraci Jackův dárek. Pokud hnojiva již docházejí, tak bych uvolnil celé plochy, dal na ně políčka 1x1, do slotu Mrkvovo-jablečnou směs a pokračoval v klidu s vodou a hnojem. Času je ještě spousta. Také zatím nemám hotovo. ;)
     
  20. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Dob, děkuji, teď už mám nasazeno, zítra teda dám ty políčka 1x1.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.