BAHAMARAMSKÁ plavba (21.7. - 27.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Co co, doplujeme tam po řece :D už tu jednou ta koktavá pardón kotvová rostlina byla, žetony potřebujeme.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pezt, ještě by to chtělo k dekoracím doplnit ve FAQ a bylo by to asi v pořádku :) jsem já to ale otrava
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57

    Doplníme ;)

    EDIT: kolegyně již doplnila, ani jsem si nevšiml ;)
     
  4. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Doufám, že se se spuštěním akce zrychlí hra. To neonkové šlechtění to nějak celé rozhodilo, a i když opravili to nejzávažnější, hra je od té doby děsně pomalá (10-18 sekund na načtení plochy), tak doufám, že i tohle upraví, aby se dalo i rybařit :)
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    činčilka12, když mě zlobí hra v prohlížeči, spustím klienta. Teď je to u mne v pohodě. Ani na rybaření jsem zatím nemusela z prohlížeče odcházet, ale delší minihry hraju zásadně v něm...
     
  6. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    tak akcia bude pre mna masaker. nie som doma, ani tak skoro nebudem. vopred sa ospravedlnujem za biedne posielanie darcekov, na telefone je to hroza. dufam, ze sa mi podari dopestovat vsetko, dodavky budem riesit az ku koncu. dlhodobky som zasAdilA uz v pondelok, len musim aj na divu daco dat lebo tam mam zver. nastastie mam posetrene kupony na kombajn, v najborsom pripade obetujem par florenov. keby som nechcela mince, tak na to kaslem. planovala som sa len prihlasovat na denny bonus a vypnut hru, no hra mi zmenila plany :D. snad aspon nieco stihnem :)
     
  7. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Překvápkoooo!!!! Plavčit budeme na baha, ale pěstovat na farmě. No, nakonec, tropy jsou opravdu zde, takže potím se jak v Africe, ale makám jako v ČecháchxDxDxD. Kytička je krátká, což se mi tedy neslučuje s pracovní vytížeností, ale zkusím a .... jako vždy. Kam dojdu, tam dojdu, prostě to nehrotím. Takže ať to roste a nezapomeňte ZALÉVAT!!!
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ach jo.Je vidět,že někdo začal hrát teprve včera.:cry:
    No ,jinak už se těším!8)
     
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Ach jo, nestihla jsem si včera přečíst info (byla jsem ráda, že jsem ráno a večer z rychliku sklidila a zasela)
    No, tak bez přípravy?

    EDIT po rychlém přečtení info:
    Ono se bude pěstovat na Farmě? Zase mě zmátl nadpis -.- ...tak to je dobrý. Vojtěška vykvete kdesi kolem 14:30. Snad se v práci urvu a sklidím a rozpěstuju akční...

    A jasně, že jdu pro žetony pro rybaření u medvědů ;)
     
  10. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    na Baha bych do toho šel, ale na pevnině, no nevím
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Protočil jsem 65 modrejch lupenů.2x100% a jednou +1 na 6 hod.Příprava je dokončena, můžem nato!8)
    Aspoň někde se zadařilo!:wuerg:
    Jinak přemejšlím kam fláknu nový dekorace. Na farmu asi né,bo přísun BZ je žalostný.Takže vítězí bahapark.Někteří kozlíci se podívaj do lišty.:cry:
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na mne už 100% nezbylo :sleepy: jen 3x +1 ale to by také šlo, na vedl. ani ťuk
    Padátek 395 z laskavce a na vedl. z hortenzie 398, hm, zajímavé, to se mi ještě nestalo, abych z kratší rostliny měla víc a ještě o jednoho JC míň
    Obě strany rostlin a plodů doplněny a musela jsem na vedl. nakoupit, tam toho bylo míň
     
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zatím jsem s KŠ netočila. To teprve bude. S první vlnou padátek jsem spokojená - 376 kousků. Jedna plocha pohanka a pár stromů a druhá hortenzie a JC.
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tentokráte padátka padají obzvláště dobře ;) Ze dvou ploch oranžové jiřiny + 7 J.citónů = 401 lodních lístků :D
    Tak to se mi ještě nestalo :music:

    P.S. KŠ stávkuje :cry:
     
    Naposledy upraveno: 21/7/22
  15. burds

    burds Titán fóra

    Jako normálně KŠ nic.Třeba dá zítra
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Levá pravá hotovo, moc pěkný parník snad se s ním nepotopím, grafiku chválím i dodávky ze stodoly.
     
  17. johnyx79

    johnyx79 Pisálek fóra

    Pěkný den farmáři
    Dnes jsem se věnoval přípravě na dožínky, napěstováno něco přes 10 milionů kusů pohanky
    K akci akce splněna kompletně, spotřebováno 35 tisíc superhnojiva, 1300 párty lístků
    Jdu se zchladit k vodě
     
    Naposledy upraveno: 21/7/22
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nálepka je doma a další dvě bubliny u medvěda otevřené, bude se toho hned víc lovit ;)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/22
  20. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Zasazeno kozlík a pohanka a padátka padala se 100% úspěšností
    Gratuluji rychlíkům, to byl zas fofr :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.