Báječné květiny (27.3. - 2.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Báječné květiny ::..
    Prostor pro vaši diskusi

    [​IMG]

    Začátek akce: 27.3. ve 14:00 hod.
    Konec akce: 2.4. ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ klikněte na odkaz: padátka, mlýnský produkt, mince, koše, speciální nabídka. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ lze kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    hynlen a jirinasinova198 tohle ocenili.
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Už zodpovězené dotazy
     
    sylvuška777 tohle ocenil(a).
  3. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Konečně se to povedlo a jsem první. Do akce jdu a už se těším. Odměny jsou tentokráte pevné, takže se bude dát udělat tabulka s informacemi pro ostatní.
    Udělám 1234, 1235, 1243, 1245, 1253, 1254.

    1- žlutá
    2- růžová
    3- modrá
    4- červená
    5- bílá
     
    Naposledy upraveno: 27/3/19
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Co víc si přát :) Pojedu si co chci, padátka napadají a další +1 na kytky se hodí :p
     
  5. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Této akce se vlastně člověk nemůže neúčastnit. Při každé sklizni padátka budou. A buď to vyjde nebo ne.

    Jen já jsem na mýtinu nacpala po minulé akci elixíry stejně jako do parku, takže na akci mám jen dvě plochy. Tentokrát zkrátka teď po ranní sklizni vyndám z lišty také kouzelné stromy.

    A uvidí se, buď to vyjde nebo ne. Padátek je tedy dost. [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  6. herda21

    herda21 Expert fóra

    Stejně jako jsem (hudebnice) chtěla získat "hudební řádek", nyní by milovnice květin ve mně chtěla získat ten květinový. Jako vždy nic hrotit nebudu, ale budu mít radost, pokud se zadaří. Všem účastníkům přeji úspěšnou akci, v klidu a pohodě... ;)
     
  7. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Ve 14.00 na to vlítneme:D
     
  8. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Tak tohle je akce! Radek, odmeny, vsechno super a pestovat si muzu, co chci. Vyslechteny snehovy ker uz mam skoro komplet, misto zakladniho casu 21:30 h mi ted zraje neco malo pres 10 hod, takze idealka na noc. Pres den neco kratsiho.
    Uz se tesim!
    Pokud se bude delat tabulka odmen, hlasim se jako dobrovolnik :) - odmeny jsou pevne, tak by to jit melo.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Něco obdobného zde již bylo, tak budeme psát kombinace, hlásím se pro zkušební vzorek, jestli to někdo dá dohromady
    :)
    Padátek je sice dost, ale nemusí se nic pěstovat, takže jedem expertní plodiny a na ně se druhý květinový řádek bude hodit, sklízím dvoje za den, tak to bude pěkně rozdělené na krátkou i dlouhou, tedy jestli ho získám
    o_O:p
     
  10. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Ahoj, pokud se najde nadšenec, který zorganizuje seznam odměn, tak se hlásím jako testovač.
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdo si vezme na starost RVHP? Hlásím se na 5 kombinací!:eek:
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4, je to ta avízovaná akce, ve které nebude akční rostlina, ale 2 druhy padátek ;)

    EDIT: vilm4 si svůj příspěvek smazala
     
    Naposledy upraveno: 27/3/19
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já si půjdu pro základ jeřábů,aby to červené nezahálelo a ostatní jak to vyjdexD
     
  14. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Jestli budou třeba testovači, ráda přispěju svou pomocí:music:
     
  15. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Děkuji všem přihlášeným.
    Zatím jsem to přiděloval (stejně jako minule) po dvou kombinacích, abychom měli kombinace odhalené co nejdříve.
    Pokud by se nám nedostávalo doborovolníků (což nepředpokládám, minule byl spíš nedostatek kombinací), tak projedu diskusi ještě jednou a ty, kdo se hlásil o víc řádků, doplním...
    dobrovolníci, hlaste se... ;)


    :oops: Tak asi nic... :oops:
    Tabulku mám uloženu, kdyby přeci jen byly odměny stejné, tak ji sem zase nahodím.
    Protože ale naděje umírá poslední, prosím ty nejrychlejší, aby sem napsali odměnu za kombinaci žlutá, růžová, modrá, červená, ať máme potvrzeno, že jsou odměny opravdu různé...
    Sopti, to není nic proti tobě, že bych ti např. nevěřil, ale třeba nám programátoři zapomenou vygenerovat každému jeho unikátní kombinaci...

    :)

    Edit: Do příspěvku #43 jsem nakopíroval seznam všech kombinací.
     
    Naposledy upraveno: 27/3/19
  16. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Modici, v tabulce odmen je napsano, kolikrat muzem danou vec koupit, ale nad tabulkou zrejme omylem zustal text, ze kazdou odmenu lze takoupit jen jednou.
    makak-magot - dekuji, ze se toho ujmes.
     
  17. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    v klidu pro zebru apak bez honičky co napadá
     
  18. michnaj

    michnaj Pilný autor

    makak-magot hlásím se jako dobrovolník
     
  19. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    ahoj, také se hlásím do testovacího týmu
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No mam slabou pamet, ale nebylo to v jedny akci tak, ze sice za stejnou kombinaci dostanu stejnou odmenu, ale kazdy mel jiny kombinace? Tedy vim najisto ze jednou se tu domluvili testovaci ale pak to bylo nanic...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.