Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    _Sedmikráska_ - zdravím, nabídky související s akcí Obchodování - darování prosím pouze v době konání této akce (viz pravidla pro toto vlákno). Nebo využij faremní poštu a dotyčnému zkus napsat :)
    Tvou nabídku jsem přesunula do archivu
    Děkuji a hezký den
     
  2. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Ahoj,
    nemá prosím někdo navíc tyto dekorace?

    Malí knihovníci
    Půjčovna knih
    Obrázek knihovnice


    Koupila jsem si v Rama obchodě za pracně ušetřené mince řádek Jůlinčiny knihy, ale nevím, proč jsem si myslela, že tam budu moci dát jakoukoliv dekoraci. Když jsem zjistila, že potřebuji tyto konkrétní dekorace, už jsem, bohužel, neměla mince a teď už ani dekorace v nabídce obchodu nejsou. Takže mám koupený prázdný nefunkční řádek. Prostě "pako":)

    Dále sháním strom:
    Jedle bělokorá
    žakanda
     
    Naposledy upraveno: 5/8/24
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Nazdárek
    poslední půl rok jsem nehrál a chybí mi docela dost věcí

    Stromy: Osika, Dub pýřitý, Hrušeň planá, javor babyka, toromiro, topol eufratský, rafie
    Zvířata: zvířata se seženou akorát nemám růžovky do sbírky: kohout, křeček, škorpion, mýval, rys, želva, nemrtvá ovce, chobotnice, krab

    A pořád tyto dekorace do řádků: Slavnostní levitace, Vikingský přípitek, Fanoušci s ocasem, Fandíme! , Hvězdný hráč, Párty hry, Vyhoď! otoč! skóruj! , zelenáč na ledu, ledová hra, turistické oči, Pomoc! Had!

    Můžu nabídnout růžové a neonové stáje anebo klidně i křeččí past
     
  4. il.ja

    il.ja Pilný autor

    scháním dekorace zvuk ticha a smrdutý poklad
     
  5. Ledvinka01

    Ledvinka01 Pisálek fóra

    Ahojky, neměl by náhodou někdo navíc továrnu na hedvábí? Moc děkuji za případné nabídky. ;)
     
  6. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Sháním dekorace: Hbitý hledík, Bombastický odvar, Jsem volná!Jsem volná!
    rovnou pište co za ně
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketka47

    Ta posílat nejde, je z bonusu za denní přihlášení ;)
     
    lacrima a marketka47 tohle ocenili.
  8. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt,děkuji,nevěděla jsem,smažu to,takže je mi ten stonek se 3 dekorkama v něm na nic? Nikdy už nebude? A ty jiné dekorky z něj jdou někomu poslat?

    Dobře budu,snad se dočkám ještě za životaxD;)
    Deštník máš pro radost,aby jsi nezmoklxDxD
     
    Naposledy upraveno: 5/8/24
    pezt a Y_n_O tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    14087, Y_n_O a marketka47 tohle ocenili.
  10. charina

    charina Perspektivní autor

    Zdravím, má někdo dekorace Pořádek musí být a Kousky dortu? Pošlete holuba a domluvíme se. Děkuji.
     
  11. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    Ahoj, sháním agamu límcovou oranžovou, luskouny, wendiga, muflona a čipmanky a nemrtvé neonové ovce a růžovou stříhárnu.
    Nabízím neonky, najde se i pár křeččích pastí, za nemrtvé ovce a stříhárnu i JC.
     
  12. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Hledám růžové výrobny - bonbony, sítě, vějíře, krabice, parfumerie, z Baha hůlky a butik - výměnou za jinou růžovou výrobnu, resp. za dvě neonové stáje.
    Dále hledám hloh xxl, jinan xxl a albízii xxl výměnou za jiný xxl strom (nebo dekoraci...podle požadavků).
    Prosím o domluvu nejprve holubí poštou, napřed nic neposílejte, děkuji.
    Rosmas34
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Zase se opakuji :)
    Už mi chybí jen 3/4 hlavní louky :p

    Sháním dekorace Tečkovaný deštník a Květinová melodie

    Nabídky holubem díky
     
    Y_n_O, k.vitek a výpliv tohle ocenili.
  14. EF78

    EF78 Pisálek fóra

    zdravím farmářky a farmáře;)

    prosím o pstruha duhového, luskouna.
    prosím o výrobnu hrábě, krejčovna černých pásku, výrobnu bublinek, výrobnu gel na vlasy

    ráda i vyměním
    mám
    manta II.oranžová, medůza II.oranžová atd.


    písněte přes holoubka:);)
     
    Naposledy upraveno: 6/8/24
  15. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Prosím, vlastní neopatrností jsem se zbavila všech klokanů, nemáte náhodou někdo přebytek?
     
  16. lekz

    lekz Pisálek fóra

    Ahoj sháním dekorace : Nebezpečný odpal , Připraveno na výkop , suvenýr cukrové lebky , mrznoucí ovčátka ,zvuk ticha , drzý zloděj dílů skládačky a sousedské přetahování

    Děkuji za nabídky :)
     
  17. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    Ahoj, sháním stáje: čipmankové, sýkořice vousatá, muflon ; výrobna: hedvábná farma
     
  18. bublinka77

    bublinka77 Pisálek fóra

    Ahoj sháním sýkořici vousatou moc prosím, pošlete holoubka za co jste ochotni vyměnit dám klidně i více věcí pokud budu mít. hezkou hru všem.
     
  19. charina

    charina Perspektivní autor

    Zdravím, má někdo dekorace Pořádek musí být a Kousky dortu? Pošlete holuba a domluvíme se. Děkuji.
     
  20. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Nabízím výběh pro čipmanky a hyeny výměnou za květinové melodie, tečkovaný deštník nebo křeččí past. Pište sz
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.