Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    Ahojte, hľadám dekorácie:
    Bláznivá tímová práca
    Udržať sa nad hladinou


    Ak máte náhodou niekto na výmenu, píšte na ...Nepo...
     
  2. sabrinaCZ

    sabrinaCZ Pisálek fóra

    Nabízím neonové koně a neonová prasata a sháním dekoraci malí knihovníci a obrázek knihovnice,prosím.
     
  3. milada29

    milada29 Pisálek fóra

    Dobý den, chci poprosit nemá někdo na darování Plod Mombínu, Tiki strom, Květ Myrhovníku ,Květ stromovitého kapradí , na výrobu-Psací brk, Hrábě, Hit předem děkuji
     
  4. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ahojte mam na výmenu bodkovaný slnečník a kvetinovu melodiu. Zhánam jazero pre pstruha duhového prípadne stajnu pre wendiga.
    Tiež by som veľmi chcela odniekiaľ získať Noky Citron. Ak máte niekto navyše napíšte čo by ste chceli, mam nejaké ružové neonové stajne, novšie stromy a pod. Ďakujem
     
  5. EF78

    EF78 Pisálek fóra

    ahoj,
    prosím nemá někdo půlnoční ovoce, rudé oko, želatinový jírovec, hladový dub?
    nabízím medůzová vrba, strom marshmallownových duchů
     
  6. vrankaJ

    vrankaJ Rádoby autor

    Zháňam výbeh pre korytnačku nádhernú a javor poľný. Ďakujem
     
  7. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    Ahoj, sháním prosím
    • oranžové: gekony a mloka skvrnitého, varana, perličku a šneka
    • továrnu na hrábě, boxerské rukavice

    Nabízím

    • za mloky skvrnité a gekony i JC (za kombinaci tří stájí, kde bude gekon nebo mlok), za první dva v kombinacích i Křeččí past, Nemrtvý poklad, Tečkovaný deštník...
    • hyenu, mrože, želvu nádhernou
    • cukrové, slané stromy, papouščí, medový, vajíčkový, kraví a kozí
    • starší stáje a stromy včetně upgradů
    • neonové starší stáje, upgrady stájí i výroben
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj.. mám ve správě nabídek Johna Citrona a nabízím ho za závěrečnou stromkovou zkoušku.. nemáte ji někdo? Pokud ano a chtěl by jste někdo něco jiného než JC můžeme se dohodnout :) díky všem :)
    Pezt - mám 6x melodie mám 5x deštníky ale nemám závěrečnou stromkovou zkoušku, jestli jí máš a vyměníš vzdám se všech těch dekorek bohaté na BZ :D :D hah
     
    Naposledy upraveno: 9/10/23
  9. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    • V tomto vlákně je povoleno mít jeden příspěvek za den. Pokud chceš napsat další, tak první buď edituj pomocí možnosti "Upravit" nebo ho smaž. Děkuji Skali
    Prosím nemáte někdo jeskyni wendiga? V lodi jsem si spletla nabídku s poptávkou -.-

    Moc děkuji zkusím to

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/10/23
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    michalka59 - ahoj, tak jí napiš, zda by ti jí vrátila. Můžeš to zkusit. Jak zadáváš nabídky do vzducholodě, nahoře je odesláno a přijato. To rozklikni a tam je komu jsi to poslala. Přeji příjemnou hru
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  11. Moník0302

    Moník0302 Pisálek fóra

    • V tomto vlákně je povoleno mít jeden příspěvek za den. Pokud chceš napsat další, tak první buď edituj pomocí možnosti "Upravit" nebo ho smaž. Děkuji Skali
    Ahoj, nemáte někdo prosím Výběh hrůzného Rajčeho? Měla jsem několik let pauzu:p. Mám novinky (píchoš, hyeny atd.) Něco jsem už sehnala ve vzducholodi nebo jak se tomu teď říká, ale Rajče tam není. :sleepy:

    Ahoj, pošlu Ti píchoše, jen co vykoumám, jak Tě dát do přátel, aby to šlo. Děkuji Michalka59 za poslání Rajčeho a platí totéž. Jen se prosím ozvi, co za něj chceš.

    Už jsem to vypátrala, posílám píchoše. Jestli můžeš, spíš pošli toho wendiga, Rajčeho mi poslala Michalka59.

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/10/23
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 14087

    Bohužel navíc tuto dekorku nemám, a ani se asi jen tak nevymění.
     
    14087 tohle ocenil(a).
  13. petinka

    petinka Pisálek fóra

    Ahoj, nabízím zdarma a ještě sháním výměnou na poslední chvíli
    Sháním:
    Hrůzný rajče, jeskyně wendiga, noční trubka, páteřník
    Dílny: Sliz, žárovka, hůlka
    Výměnou mohu zaslat cokoliv, co mám a klidně více věcí, mám jak starší, tak i spoustu úplně nových stromů a stájí, John Citron, nemrtvý poklad, klidně neonové atd., nabídky posílejte holoubkem na tento nick: pet*ik

    Zdarma nabízím:
    -Kakapo, agama i oranžová, ocelot, okapi, surikaty i oranžové, žirafa, medúzy, lev, krab, panda a žralok červený, opice, velbloud a anakonda růžové, neonová anakonda (neonová pouze výměnou)
    -Havýš i oranžová, jelen, hnízdo pro hadilova písaře i žluté, hnízdo pro Kukačku kohoutí, hnízda pro roháče oranžová, gekon, dikobraz, vraní hnízdo, osel, křeček, husa a králíkárna červená, kravín růžový, králíkarna růžová, medvěd růžový.

    Budu moc ráda za pomoc a také ráda pomohu :)
     
  14. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Ahoj, nemáte prosím dekoraci Pohodový krokodýl, mám na oplátku zbývající 2 dekorky do stonku, nějak mi to uteklo. Děkuji moc
    Edit: tak už nesháním, tímto moc děkuji Peto121212 za poslání
    Ať se Vám vydaří tato akce
    Martina
     
    Naposledy upraveno: 9/10/23
  15. charina

    charina Perspektivní autor

    Ahoj, máte někdo dekoraci " Kousky dortu?" Chybí mi do stonku. Děkuji moc.
     
  16. ykkor

    ykkor Zelenáč fóra

    Ahoj, kvetinovu melodiu mozem poskytnut
     
  17. večernice05

    večernice05 Zelenáč fóra

    Zdravíčko,
    sháním:
    dekorky:
    přístřešek pro kachny (jako jediný mi chybí do řádku, protože z něho nejde odstranit upgrade :D), kvetoucí zázrak, z louže do louže, lenošení na slunci, věnečky z květů

    nabízím:
    stáje: louka světlušek,bobří hrad IV. růžový, ... (napište a možná budu mít)
    stromy: americký topol, vrba černá, vrba černá XXL, voskovník XXL, baobab, baobab XXL, tisovec montezunův, tisovec montezunův XXL, pouštní růže, eugénie, eugénie XXL, mýdelník, muškátovník, akébie pětičetná XXL, noční třpytivý strom

    Určitě mám na výměnu vícero věcí, takže pokud byste o něco měli zájem tak prosím nejdřív holubem a určitě se nějako dohodneme. (prohrabu celou farmu abych to našla :D)

    Edit: Děkuju mockrát všem ♥ Kdyby kdykoli cokoli napište a pokud budu mít pošlu
     
    Naposledy upraveno: 27/12/23
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    • V tomto vlákně je povoleno mít jeden příspěvek za den. Pokud chceš napsat další, tak první buď edituj pomocí možnosti "Upravit" nebo ho smaž. Děkuji Skali
    Y_n_O já mám odesláno tak snad brzy dá vědět ;) a já tobě moc děkuji za zachránění neúplného řádku :)
    [​IMG]

    EDIT: Super je komplet :D
    [​IMG]

    ještě teda sháním toto a nabízím toto.. kdo má zájem ať se mrkne a kdo má závěrečnou a může vyměnit budu ráda :) díky :)
    [​IMG]
    Promiň promiň Skali omlouvám se a děkuji za sloučení :)
     
    Naposledy upraveno: 27/12/23
    modro.ocko22, bačkora85 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Ajiik

    Ajiik Zelenáč fóra

    Ahoj, sháním poslední dekorku do řádku "Umění šprýmu" - Výbušný doutník

    nabízím naoplátku dekorky z této akce: Šokující podání ruky, Explozivní polévka, Potrhlé brýle, Inkoustové faux pas.

    Případně i něco jiného, pokud budu mít.
    Prosím o zprávu :p:)

    EDIT: Dekorka získána ;) díky všem, kdo se mi ozval.
     
    Naposledy upraveno: 29/12/23
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Zase se opakuji :)

    Sháním dekorace Tečkovaný deštník a Květinová melodie

    Nabídky holubem díky
     
    14087 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.