Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj milada29 - ovoce tamarilo pochází ze stromu Rajčenka a tu lze získat na baha ve farmářském obchodě pokud máš aktivovanou místnost v opičím chrámu

    Přeji fajn hru
     
  2. il.ja

    il.ja Pilný autor

    nabízím jaký koliv xxl strom za rafii
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121

    To je dekorka z denního přihlášení a ta posílat nejde
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - Vďaka,neuvedomil som si.
     
    pezt tohle ocenil(a).
  5. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ahojte, po dôkladnej "invetnure" som zistila že mi nejaké stajne a stromy chýbaju, resp mam po 1 až 2 kuse, su to stajne a stromy ktore potrebujem hlavne na ulohy v hale, zo stajní mi chýba Stajna pre mloky, stajna pre kamzíky, rybník pre ropuchy, domček pre slimaka, jazero pre prísavníky, hniezdo pre perličky, biom pre pakobylky, krokodílie jazierko, voliera pre žeriavy, výbeh pre agamu golierovu, výbeh pre komodského varana, výbeh pre quokky, výbeh pre varany smaragdové.
    Stromy - strom santal, juka obrovská, papagajový strom, vajíčkový strom, strom s kozím mliekom, strom s kravským mliekom, vodný cyprus, albízia, vitex jahňací,stromova papraď
    asi su to aj staršie stajne aj stromy, no ku farme som sa vratila pred rokom tak toho mam zameškaneho dosť.
    ak by ste mali z toho niekto navyše budem veľmi rada :) Ďakujem
     
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky hledám dekorace
    zelenáč na ledu+ledová hra
    na farmu přichází santa + závěrečná stromková zkouška
    mám to v nabídkách
    ,nepovedlo se mi udělat a vložit obrázek
     
  7. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    Prosím, nemám štěstí na druhého šlechtěnce, sháním růžové výrobny - krabice, parfumerie, sýrárna, houpací sítě, včelín, bio-lep laboratoř, bobří pila, butik s plavkami, koberce, keramická dílna, flabella, trezory, solární panel. Za výrobnu dám i více věcí :)

    Sháním dekorace: Tancuj, tancuj, předváděj; Jednoruká gorila; Hop. Hop. Au!; Skleníková sláva; Kouzelné zahradničení; Tanec v rytmu; Osminohý poklad; Sněžný cherubín; Auvajs!; Vyvážená strava; Melounové neštěstí; Přátelé od táboráku; Hra na obě strany, Medvědova drť, Arktické prázdniny, Sezónní lahůdky, Sladké pokušení, Expres na severní pól, Vanilkové potrubí, Jahodové potrubí, Úklid hřbitova, Školení servírky, Žonglování se sudem

    Mám dost na výměnu, nové stromy a výběhy ; zakřivený strom, tekoma vzpřímená, žakaranda, strom Metuzalém, strom štětkovec, štětkovník, akácie sivozelená, stromy z děsivého světa, kukačka kohoutí, okapi, mrože, kakapo, quokka, hadilov písař, luskoun, stáj pro agamu, gekona, sojku, bílý topol, chlév pro nemrtvé ovce, kaktusovou svíci, mongongo, ořechovec hořký, láhevník, pouterii, strom přání, Slopepointský strom, bombax, boojum, kapličkový dub, opičí pomerančovníky, lísku největší, zmrzlinovník, stromovité kapradí, dvouslivák ježatý, xxl stromy, strašidelné stromy a stáje, mraveniště, havýše, biom pro strašilky, perličky, růžové stáje, červené stáje a výrobny, andulka, nártoun, dekorace křeččí past, nemrtvý poklad atd. :) T.
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte nemá někdo zbytečnou jeskyni pro wendiga?
     
  9. verunkab01

    verunkab01 Zelenáč fóra

    Ahoj, hledám uplatnění pro své stáje i stromy a naopak jich pár hledám.
    Nabídka stromů (farma): americký topol, kapličkový dub, okurkový strom, metuzalém, slopepointský strom, olše oregonská, bílý topol (většinou mnoho stromů, včetně XL i XXL upgradů)
    Nabídka stájí (farma): čapí hnízdo, liščí nora (i oranžová), činčilí nora, domeček pudlí můry, hnízdo sojky chocholaté, mraveniště, krtci, sokolí hnízdo, výběh pro plchy, červené upgrady (kozí chlívek, žabí rybníček, angorská vlna, zavazadla), oranžové upgrady (lišky, krůty, křečci, krávy, kozy, koně, ryby, pštrosi, bobři, chameleoni)
    Nabídka stromů (baha): žakaranda, boojum, borovice elliotova, muďoul trojlaločný, tamarindový strom, rafie, štětkovník, XXL vylepšení obchodových stromů (na dotaz) - opět i upgrady, část stromů několikrát
    Nabídka stájí (baha): jezírko pro manty, surikaty

    Poptávám: bombax, opičí pomeranč, krokodýlí jezírko, morčata, holubník, kivi, ptakopysčí výběh, pásovce, orlí hnízdo, pandy červené, lasičky, bažanty, mrože, lvy (a pravděpodobně i další věci, zkus se zeptat)

    Nabídky prosím přes holoubka :)
     
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Je tu někdo, kdo by měl volné následující 2 dekorace a vyměnil by?
    (mám stále šedivý řádek)

    Na farmu přichází Santa a
    Závěrečná stromková zkouška

    Mám k dispozici např. Tečkovaný deštník, John Citrón nebo Křeččí past. A mnoho dalšího...

    A ještě dívám, že by se mi hodil 1 ks stáje - Jeskyně pro wendiga.

    EDIT: mockrát děkuju za wendiga!
     
    Naposledy upraveno: 16/4/23
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Marně vyhlížím Pudlí můru, kdyby někomu přebývala, prosím ozvěte se. Díky
     
  12. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    Ahoj, závěrečnou stromovou zkoušku mám a jsem ochotný ji vyměnit ideálně za Johna Citróna, protože ho nemám ani jednou a vždycky jsem chtěl aspoň jednoho mít
     
  13. pinkpop7

    pinkpop7 Pisálek fóra

    Ahoj, sháním dekoraci Úžasná beruška a jeskyni wendiga, kdyby někdo měl a chtěl za něco vyměnit :)
     
  14. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Všem děkuji za nabídky Pudlí můry a i za zaslání, za chvíli odejdu do práce a u farmy až cca po 18hod. Přes den se nedostanu. Tak prosím o trpělivost, odpovím po návratu.
     
  15. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Prosím nemá někdo z vás navíc pstruha duhového?
     
  16. vavovi

    vavovi Stará škola

  17. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Navíc v tomto vlákně je povoleno mít jen jeden příspěvek za den. Pokud chceš tedy napsat další, tak předešlý příspěvek smaž. Děkuji Skali
    Ahoj, jestli ještě platí vyměním za JC

    Vyměním Závěrečná stromková zkouška za Johna Citróna
    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/4/23
  18. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ahojte, prosím nenajde sa u niekoho navyše strom s kozím mliekom, vajíčkový strom, medový strom, rybník pre pstruha duhového? ďakujem
     
  19. verunkab01

    verunkab01 Zelenáč fóra

    Potřebuje někdo žakarandu, strom boojum, muďoul trojlaločný, kapličkový dub, americký i bílý topol, slopepointský strom, strom metuzalém, borovice elliotova (včetně upgradů)? Věnuji, já jich mám přebytek :)
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj dnes nabízím 2x JC najde se někdo?? 55 min dokonce :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/4/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.