Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Ahoj, hľadám jazierko pre prísavníka /pri akcii stájbola sa mi úspešne vyhýbal/ Na výmenu ponúkam dekoráciu bodkovaný slnečník/ nemŕtvy poklad/ škrečkolapka, alebo výbeh pre perličky. Ponuky prosím cez holuba.
    edit: Ďakujem krásne za príjemné prekvapenie od Kuteno a Skalara za poslanie dlho zháňanej rybky
     
    Naposledy upraveno: 14/4/23
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ahojte nenájde sa u niekoho navyše strom voskovnik červený, z baharamy ? Mám 1ks a potrebujem na časové úlohy. A tiež akékoľvek produktové stromy,vajíčkovy, strom s kozím mliekom a pod. Ďakujem pekne
     
    Naposledy upraveno: 14/4/23
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  3. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    ahoj, mohla bych poprosit hodného dárce o zaslání STEZKA ENERGETICKÉ TYČINKY aVLK V ROUŠE PEKAŘSKÉM ? Děkuji
     
    sarag68, moncicak7070 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  4. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    hroudov-máš tam tu stezku,tak se energeticky projdixD;)
     
    moncicak7070 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  5. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Sháním dekorku Balzám na duši.Za cokoliv.Pište do zpráv Lenka951967
     
    moncicak7070 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  6. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Hledám růžové výrobny na Baha - Jídelní hůlky a Koberce, vyměním za jiné růžové výrobny.
    Dále hledám strom osika, březule xxl, zlatý déšť xxl, hloh xxl, honduraský mahagoník xxl, kakaovník velkokvětý xxl, bismarckova palma xxl (možná, že něco nejde poslat - postupně upravím) - vyměním za jiné stromy či něco jiného.
    Všem úspěšné výměny.
    hudy536
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  7. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    Sháním mombín sladký, vyměním za osiku, nebo papouščí strom popř. jiný.
     
  8. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    • V tomto vlákně je povoleno mít jeden příspěvek za den. Pokud chceš napsat další, tak ten předchozí smaž. Děkuji Skali
    děkuji moooc

    ahoj chtěla bych se ještě jednou zeptat jestli někdo nemá na darování nebo výměnu VLK V ROUŠE PEKAŘSKÉM, děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/4/23
    sarag68, marketka47 a moncicak7070 tohle ocenili.
  9. Nunca1960

    Nunca1960 Rádoby autor

    Dobrý den všem, sháním domeček padlí můry, komodský drak a pstruha duhového
    nabídnout mohu růžové stáje-vrány, kachny, kozy, krůty, králíka, kravín, kůrník, netopýři, prase, kočky, koně, žáby, myš, mloky, ryby, včely, pávy, pštrosy, osla, bobra, žraloka, opice, velbloud, panda, slon, křeček, anakonda a krab
    neonové stáje-kachny, kozy, krůty, ovce, prase, kočky, koně, pštrosy, osla, žraloka, anakondy a pandy
    pokud bude mít někdo zájem o výměnu prosím na nunca60
     
  10. nisolinka

    nisolinka Pisálek fóra

    Dobrý den., potřebuji dekoraci Závěrečná stromková zkouška.Dám cokoliv,když to budu mít. Děkuji nisolinka
     
  11. bertik53

    bertik53 Zelenáč fóra

    prosím, prosím, moc sháním krunýřovce( omylem jsem ho minule při akci někam poslala a teď nemám žádného), mám toho hodně na výměnu tak pište, určitě se domluvíme
     
  12. il.ja

    il.ja Pilný autor

    nabízím J.C.
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj.. chybí mi: Na farmu přichází Santa a Závěrečná stromková zkouška.. mohl by se mnou někdo vyměnit za to co postrádá pokud to budu mít? Je to jen na domluvě, díky
    Mám.. cesta tuňáka, květinová melodie, krunýřovce tak se mi ozvěte jestli máte moje požadované ;) vložila jsem to i do správy nabídek, tak to najdete kdo budete chtít ;)

    Na farmu přichází Santa už mám díky :D tak ještě Závěrečná stromková zkouška :D
     
    Naposledy upraveno: 15/4/23
  14. milada29

    milada29 Pisálek fóra

    Dobrý večer, chtěla bych moc poprosit jestli nemá někdo k darování stromy - Květ zlatého deště, Ovoce Tamarilo ,Tamarind , Jehněda osiky, Květ Franklinie, Plod durianu , Semínko Santalovníku , Plod Akácie, Bobule bramborového stromu, Míšek Tisu, Květ pouštní růže, Nažka Jílmu, Plod Mombínu a ještě moc prosím o Želvu nádhernou a Jeřába ,Předem moc děkuji
     
  15. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Ahoj, prosím sháním dekoraci Závěrečná stomková zkouška a Na farmu přichází Santa, nabídky prosím holoubkem.
    Nabízím neonové krůty či prasátka...Děkuji moc a přeji úspěšné obchodování a darování
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Sháním dekorace Tečkovaný deštník a Květinová melodie

    Nabídky holubem díky
     
  17. 18500

    18500 Rádoby autor

    nemate prosim navyše stromy uz som davnejsie nehral uhorkovy strom,metuzalem,zemiakovy,rajska palma,dracinec,biela sekvoja,osika,borovica,papagajovy dakujem
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj opět dnes, tohle hledám a tohle nabízím, kdo si to najde a má a chce vyměnit budu ráda a vy určitě taky :D tak hurá do toho ;)

    Stále nikdo nechce co nabízím a nemá co žádám?? :D
    [​IMG]
    Nabízím tedy JC má někdo zájem?? :)
     
    Naposledy upraveno: 16/4/23
  19. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    ahojky, sháním neonové chlívky: mlok oranžový, želva, medvěd, páv, včela, rys, slon
    nabídnout můžu za neonové chlívky: kůň, kočka, prase, krocan, koza.
    Kdyby někdo měl zájem, budu jen ráda :) díky!
     
  20. milada29

    milada29 Pisálek fóra

    Dobrý den, chtěla bych moc poprosit jestli nemá někdo k darování stromy - Květ zlatého deště, Ovoce Tamarilo ,Tamarind , Jehněda osiky, Květ Franklinie, Plod durianu , Semínko Santalovníku , Plod Akácie, Bobule bramborového stromu, Míšek Tisu, Květ pouštní růže, Nažka Jílmu, Plod Mombínu a ještě moc prosím o Želvu nádhernou a Jeřába ,Předem moc děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.