Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    pezt
    Já také ;)xDxDxD

    -Jara05-
    Máš ho v liště ;), co bych pro tebe neudělala :D

    -Jara05-
    Máš zprávu od holuba >:(

    -migos-
    Mám je, ale dala bych je za Deštník nebo Melodie :)


    ***Příspěvky sloučeny*** - V tomto vláknu můžeš mít jeden aktivní příspěvek denně
     
    Naposledy upraveno: 4/8/22
    -Jara05-, goro19 a michalka59 tohle ocenili.
  2. Lachlí

    Lachlí Zelenáč fóra

    Ahojky, sháním výrobny na bahu jelikož jsem chyběla v době kdy se daly sehnat a teď už je to asi marné :D boxerské rukavice, gel na vlasy, karate pásek a kužely. Kdyžtak poprosím holoubkem co za to a pokud to bude v mých silách pošlu :) děkuji :)
     
  3. il.ja

    il.ja Pilný autor

    nabízím dekorace dokonalá hůl,golový exekutor,křeččí past za 2x okapi

    nabízím tečkovaný deštník za 2x okapi



    ***Příspěvky sloučeny*** - V tomto vláknu můžeš mít jeden aktivní příspěvek denně
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/8/22
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj il.ja

    To se asi nedočkáš, protože okapi měnit nejdou
     
  5. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Y_n_O dakujem, som to prehliadla, ja ze sa kupuje v jackovom obchode :) trdlo som :)
     
    moncicak7070 a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    PampusikLenusik, není zač. A smaž si první příspěvek nebo oba, jestli budeš ještě dnes psát; tady můžeš mít jen jeden za den :)
     
    Naposledy upraveno: 4/8/22
    moncicak7070 a PampusikLenusik tohle ocenili.
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    moncocak7070 - tak to si zaslouží odměnu - díky moc!!
     
    panda1183674 a moncicak7070 tohle ocenili.
  8. Kalamitka

    Kalamitka Zelenáč fóra

    ahojte. zhanam tieto stromy : pistáciovník, granátovník, juvia štíhla, ohňový strom (delonix královská), rohovník obyčajný, tamarindový strom, grapefruitovník, mangostan, wampi, biribá (rolinie), slonia noha (nolina), čokoládový vinič (akébie), santalovník, myrhovník, drieň obyčajný, zlatý dážď, tamariška, vitex jahňací (drmek), hloh obyčajný, hruška red anjou, divoký kávovník (diospyros), ambrovník styraxový, smutná vŕba, pabuk brezovitý, vŕba rakytová, smrekovec opadavý (modřín). Ak sa u niekoho nieco najde, budem vdacna :)
     
  9. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Ahoj! Sháním růžovou hydrantovou továrnu. Nabízím za ni JC. Pište holoubka
     
    modro.ocko22 a moncicak7070 tohle ocenili.
  10. [petr]

    [petr] Pisálek fóra

    Dobré ráno prosím scháním pokud má někdo navíc skleník rašící a pučící ,díky
     
  11. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Ahoj, nemáte někdo navíc neonové stáje? Postrádám jich dost, tak budu za každou moc ráda :))
    Mám kdyžtak navíc nějaké stromy i zvířata (barevné verze "obyčejných" nebo i nějaké speciální), tak klidně můžeme vyměnit, kdyby něco chybělo i vám.

    Sháním:
    vrána, křeček, škorpion, husa, motýl, včela, páv, pštros, želva, bobr, anakonda, slon, tygr, žralok

    Popř. i nějakou barevnou výrobnou nepohrdnu (aspoň oranžovou, aby dávala 2 ks).


    Nemáte někdo prosím přebytek stromů, které můžete věnovat? Ty úkoly jsou nekonečné:)

    Hodil by se mi dělový strom, jinan, jeřabina, leucadendron, yggdrasil, monstera skvostná, dřezovec trojtrnný, žakie, tulipánovník, sladký kaštan, eugénie, pomelo, vrba černá, citron, černá sapota...
    Ale jinak uvítám skoro každý, který můžete postrádat. Tak pokud byste někdo byl zkušený farmář a nějaké stromy vám ležely ladem, ráda se jich ujmu:):) Děkuju


    ***Příspěvky sloučeny*** - V tomto vláknu je možné mít jeden aktivní příspěvek denně - Dave Lister
     
    Naposledy upraveno: 6/8/22
  12. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Nenájde sa prosím u niekoho navyše niektorý z týchto stromčekov ? Keďze som sa tento rok vrátila po niekoľkoročnej pauze veľa mi toho chýba.
    agát, asimina, akacia, araukaria andska, breza previsnutá, citlivka, čokoladový vinič, dúhový mangrovník, chlebovník, inga jedlá, jaseň, jedľa normanndova, judášovec, ľaliovník tulipankokvetý, leukadendron, lieska, mongongo, myrhovník, pabuk, plavúň, smutná vrba, anona, Caimito zlatý dažd, lončantník
    Prípadne dikobraza, ďakujem
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Ahojky, potřeboval bych doplnit pár zvířat :
    nemám luskouna, duhového pstruha, quokka, jeřáb, kočičí víly
    ze stromů by se mi hodil : granátovník
    a dekorace : párty hry, hvězdný hráč, fanoušci s ocasem, Fandíme! ,Pozor! Had!, turistické oči, svačinobraní
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  14. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky farmáři
    Prosím moc nemohl by mě někdo z vás věnovat tyto stromy XXL, když bude v mých silách popřípadě vyměním.
    Zlatý listnáč xxl- švestka xxl- voskovník červený xxl- ořechovec hořký xxl- buk xxl- ambroň xxl- americký topol xxl- bez černý xxl- citronovník xxl- blahoček ztepilý xxl- morušovník xxl- kamenná pinie xxl- líska nejvyšší xxl- jidášův strom xxl- jasan xxl
    Moc a moc děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 5/8/22
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Ahoj.Chci pomoci začátečníkovi.Pošli holoubka.I já jsem měla dobré lidi kteří mi moc pomohli.Tímto jim všem moc děkuji.
     
  16. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Krásný den všem, prosím nemá někdo dekoraci prázdninový duch?
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  17. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    ahojky moc prosím o tyto dekorace vlaštovková esa,tajemný chameleon,načechraná panda,kraken v krabici,klaunovy chytací kalhoty...
    díky za cokoliv pište oč máte zájem
     
  18. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Ahoj, sháním růžovou hydrantovou továrnu, růžovou továrnu na flabella a růžovou solární elektrárnu.
    Na výměnu nabízím JC nebo jezírko pstruha duhového.
    Dále pokud máte někdo navíc na výměnu, sháním Ledové jezero část A, vyměním za Ledové jezero část D :) děkuji skalara.v za darování Ledového jezera část A :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 5/8/22
    moncicak7070 a Skali tohle ocenili.
  19. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    nabízím křeččí past scháním 2x borovice štětinatá napište
     
  20. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    selene90: myslím že borovice štětinatá nejde ještě posílat;)
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.