Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. slunecnice007

    slunecnice007 Pisálek fóra

    Zdravím, nemůže mi někdo darovat trofejku, Zkušený vejcokrášlič ? Děkuji
     
  2. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    bodlinkaMici
    Pošli holoubka .... jen nevím zda stačím odpovědět ještě dnes o_O
     
    michalka59 tohle ocenil(a).
  3. Veron!ka

    Veron!ka Rádoby autor

    Nabízím růžové dílny, růžové výrobny, neonové, vzácné stromy i stáje, XXL stromy, atd. atd., napište co byste potřebovali.

    Sháním dekorace "rybí překvapení" "hvězdný hráč"

    Jsem 219 lvl. Předem díky.
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    čauky - prosimvás nemá někdo růžové stáje - papouch,rys a motýl ?
    ty 3 nemám a jsou to poslední 3 do sbírky
    děkuji předem a teď poslední dobou moc na farmě nejsem,ale budu se snažit sem chodit,alespoň v době téhle akce
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mám na výmenu modlivku a ešte mám ružové výrobne:farbiareň,liahareň vajec,striháreň angorákov,vraní úkryt,guáno,zberacia stanica peria,hľuzová farma,píla a obchod batožiny.
     
  6. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahojky, dnešní akce obchodovat-darovat pro mě zajímavá není, voskovníky stále posílat nejdou, a protože za dvě poslední akce jsem naopak získala stromečky, které mi chyběly a byly mi zaslány zdarma, pro radost.....chci dnes já udělat radost někomu. Nabízím 1x gel na vlasy(již odesláno), 1x bezpečnostní kužel a 1x bublinky(již odesláno). Kdo nemá a první napíše, obratem zašlu. Přeji príííma hru ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/6/20
  7. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    ahoj mohla bych poprosit o tyto dekorky: mixovací párty, uvolněné pandy, fotbalová horečka, bláznivá věda, bahenní párty, šlofík, kaštanový farmář, perníkový domeček, stánek se zmrzlinou, zmrzlinový kanon, v případě že někdo tyto dekorky vlastní prosím nabídněte a třeba se domluvíme na nějaké výměně ;)
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Sháním 1x Zlatý déšť XXL, ve vzducholodi bohužel nemám žádné nabídky.
     
  9. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    sháním (abych měl jak dodávat do družstva, nemám ani jeden) Opičí pomeranč, Krunýřovce, Perličky a Kudlanku

    nabízím Wolemii, Muďoul, Olši a Kapradí, případně různé starší stromy a stáje (kdyžtak pište, nemám toho moc, ale něco najít zvládnu ;))

    Pěkné výměny všem, M.
     
  10. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Ahojky, sháním gel na vlasy - tedy něco, co ho produkuje :). Nabídky prosím holoubkem.
     
  11. Vasta54

    Vasta54 Rádoby autor

    Zdravím,potřebuji nového souseda za odpadlíka.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Sháním mongongo a láhvovník. Napište co za ně.
     
  13. Gassy

    Gassy Perspektivní autor

    Ahoj, sháním Hedvábnou farmu pokud jí máš napiš co za ní chceš. Díky
     
  14. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym...chcela by som poprosit ci niekto neponukne vyrobu na hodvab...piste postou co pozadujete,,dakujem :p
     
  15. charina

    charina Perspektivní autor

    Zdravím, sháním voskovník červený. Napište, děkuji.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    hubabuba1968 nebyla jsem zrovínka na příjmu, už vše napraveno ;)

    Edit: Všem díky za krokodýly, konečně nějací přibudou a těm, co poslali růžové výrobny také moc děkuji
     
    Naposledy upraveno: 19/6/20
  17. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    poradí někdo - jak poslat "něco" - někomu - když ho nemám v přátelích, dík
     
  18. Gregoraroza

    Gregoraroza Zelenáč fóra

    Dobrý večer. Mám takový troufalý dotaz. Jsem na farmě krátce a nějak nezvládám plnit ani ty základní úkoly, protože nemám ani základní věci (nejsou banány, nený láska :-D ). Prostě to nepobírám, kolik je toho zapotřebí. :D Tak se tak neskromě ptám, jestli by někdo nepostrádal nějaké věci na které se mu práší v liště? :oops: Hlavní kámen úrazu jsou stromky a zvířata na baha-to je bez šance bez těch oblud žlutých, které zase nemůžu hned získat pač nemám co dodat do úkolů. Začarovaný kruh :D Tak kdyby se někomu chtělo udělat dobrý skutek, vychválím ho až do nebes a postavím mu doma bustu.
    Ahoooooooj
    Gregoraroza ... zoufalec non plus ultra
     
  19. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj -bobča-

    musíš si ho do přátel prostě přidat - na Poště ve městě mu pošleš zprávu a pak označíš jako přítele, tím se ti přidá do seznamu přátel a pak mu můžeš nejenom psát, posílat zprávy Zuzinou poštou, posílat dárky ale také při OaD posílat chlívky, stromy nebo dekorace.

    Postupuj podle tohoto návodu - KUK

    Přeji ti fajn obchodování i super přátele Natali
     
  20. ]Nail[

    ]Nail[ Zelenáč fóra

    Sháním opičí pomeranč, perličku, lísku největší, a továrny na kužel, na hrábě, gel na vlasy
    Nabízím XXL strom broskvoň, tisovec, Eugénie... výběh pro gazely
    Napiš mám toho více
     
    Naposledy upraveno: 19/6/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.