Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hani.fojtikova

    hani.fojtikova Pisálek fóra

    Astridko, je to úžasný... Jsi báječná a nejsou třeba žádné jiné úpravy, protože takto je to naprosto perfektní... :) Mockrát ti děkuji a přeji spoustu inspirace při vytváření dalších podpisů, které máš prostě nádherné... :)

    Tvá práce je skvělá, škoda že to nemůžeš mít jako podnikání, protože já bych ti klidně platila pravidelně floreny za to, abych se každý den mohla kochat tvojí prací... ;)

    Krásnou dobrou noc ti přeji... :)
     
    Naposledy upraveno: 15/9/15
  2. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Hanička zlatá, nie je za čo,.. mňa teší Tvoja spokojnosť a tiež spokojnosť ostatných ... viac mi netreba :)
    Prajem všetkým príjemný večer a potom dobrú noc.
     
  3. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Astridko, podpísek pro Haničku je kouzelný, naznačuje pomalu se blížící podzim s jeho krásnými barvami. Toto období, kdy stromy zlátnou a barví se těmi nejrůznějšími barvami mám moc ráda. To žádný malíř nedokáže, to jenom ta kouzelnice příroda! Potom ta krása pomine, listí opadá a hned je člověku smutno. Potom je přikryje napadaný sníh a já už se zase těším, až se na jaře obalí květy a tak to jde stále dokola. Krásný den všem a Tobě poděkování za radost, kterou nám přinášíš!!!;););)
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj Astridko,signatura se moc líbí,ta první co tu není.Dala jsem ji ji,ale ona se nezobrazuje,neuložila jsem si ji do PC.Kdybys byla tak moc hodná a dala ji jsem a já si ji okopíruji.Ještě jednou moc děkuji Majka
    PS:tvoje obrázky jsou potěšení na duši:inlove:
     
    mamča50, zuzánek10 a astrid888 tohle ocenili.
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ano,ano tento je ten tmavší.Dík moc M
     
    JMJH, mamča50 a astrid888 tohle ocenili.
  6. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Modro.ocko nie je za čo :)

    Kašpárek podpis s Tvojim psíkom :) môže byť takto?

    [​IMG]
    [​IMG]

    ....​
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  7. Margziam

    Margziam Stará škola

    Děkuju moc, Astri, že jsi tu napsala, že v tomto vláknu ty obrázky jsou. Myslela jsem, že se ztratily úplně. Tak jsem hledala, našla ten svůj, v nastavení smazala ten křížek, co tam byl místo obrázku a znovu zadala ten obrázek a už funguje.. Nevím, co se stalo...
     
    mamča50, pajaable a astrid888 tohle ocenili.
  8. babioli

    babioli Osvícený autor

    Astridko ty podpisy jsou nádherný. Moc ráda si je prohlížím. Děkuji , jsi šikovmá. Ola
     
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Hani, to som rada, že to funguje...super :) Olinka, ja ďakujem :)
    Podpis a avatar pre dododo53 ....keby si chcela čokoľvek zmeniť, písni mi na farmu, prerobím :)

    [​IMG]
    [​IMG]
    ......
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak jsem opět s němým úžasem nad šikovností a fantazií projela všechny stránečky.
    Moc krásné avatary a signatury. ;) Lidé, kteří dokáží pracovat s programy a vytvořit
    takové nádhery, mají moji velkou úctu. Jak astridka , tak autor mého podpisu
    Bagíra , jsou prostě úžasní.
     
  11. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný deň všetkým :)
    Evinka, ďakujem Ti :) je tu viac tých šikovných tvorcov... väčšinou sú to ale "denníčkari".

    Teraz pred chvíľkou som objavila v denníčku Pachminky krásne podpisy .. stojí za to nakuknúť tam ;)


    No a ja teraz už len dúfam, že som ako tak splnila predstavu hráčky QuentinzMontargis, svojho budúceho podpisu :) ..keby to nebolo to "pravé orechové" tak budem ďalej hľadať a upravovať dovtedy, kým sa to nebude páčiť.

    [​IMG] ......[​IMG]
    [​IMG]

    .....
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  12. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Astridka moja, zase sa raz potešili moje oči. Ďakujem Ti.
     
  13. QuentinzMontargis

    QuentinzMontargis Rádoby autor

    Astrid holt umí. Mně například pasovala z bezejmenného hrdiny na rytíře - vidíte?
     
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Quentin, čo som mala robiť, keď si nechcela Gérarda ... tak si rytier, no :D
    Nabudúce skúsime toho briarda ... :D

    EDIT: jaaaj... tak si na to prišla ..je to on veru :D
     
    Naposledy upraveno: 5/9/15
  15. QuentinzMontargis

    QuentinzMontargis Rádoby autor

    Astridko, já pevně věřím, že pod tím brněním se skrývá právě Gérard. :D
     
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer vám :)

    Dráčik pre sopti

    [​IMG]

    .......

    EDIT :Nie je za čo sopti, ...ja ďakujem :)
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Astridka - jsi kouzelnice. Tvé podpisy jsou nádherné. Člověk se na ně koukne a hned je svět krásnější, jasnější a u srdíčka veseleji.
    Moc ti za ně děkuji. :inlove::inlove::inlove:
     
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Astridko, prostě nádhera. Vzpomněla jsem si, když byly děti malé ,tak byl seriál o Soptíkovi, dráčkovi, který chtěl být požárníkem - dnes hasičem. Ne nadarmo se říká: Život se ve vzpomínkách vrací! Krásný den a ten již mám, když jsem viděla Tvé nové výtvory!;););)
     
  19. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Taky jsem si vzpomněla na večerníčk o Soptíkovi :). Jejda to už je ale dávno ;)
     
  20. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Dneska jsem zas po delší době na fórku a všimla jsem se,že nemám podpísek.
    Šla jsem tedy hledat.
    Díky Astrid,že už jsi na nás myslela a odkazy připravila.Tentokrát jsem si ho raději uložila :)
    No a ty nové jsou nádherné.A Soptíka co chtěl být požárníkem jsem taky jako malá měla ráda.Dodnes se s ním setkávám,protože malý hasiči si ho často dávají jako svůj symbol.
    A krásný podzimní pro hani je úžasný. Tam bych chtěla odpočívat při dovolené,až jsem se zasnila.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.