Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petam

    petam Pisálek fóra

    Ahojky,mohla bych tě poprosit o nějaký červený podpísek třeba s květinkama ? Děkuji prosím bez nicku
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj fujtablinko,děkuji za zprávu.:)
     
    astrid888 a fujtajblinka tohle ocenili.
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Krásny deň vám všetkým :)
    mamči, Monči, Kačenka a ostatní, veľmi pekne vám ďakujem za milé priania tu na fóre aj v hernej pošte, ...dievčence, ste zlaté , tiež som sa na vás veľmi tešila :)
    Fujtajblinka Tebe ďakujem za vybavenie a za všetko Ty moja hovorkyňa zlatá :D
    Teraz už k podpisom
    LmaminkaK, skúsim niečo vymyslieť, dnes by som mohla začať s hľadaním vhodných obrázkov, ale pracovať na ňom budem môcť až od utorka, zajtra budem mimo domova.
    modro.očko, určite niečo vymyslím, napíšeme si ešte :)
    A ešte tu mám podpis pre -pechfógl-
    Ak by si ho chcela zmeniť, daj mi vedieť, môžem ho prerobiť ... upravím ho tak, aby Ti čo najviac vyhovoval

    [​IMG]
    [​IMG]

    .......
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Astridko, vítej zpátky, určitě jsi krásně odpočinutá a plná dalších nápadů, na které se moc těšíme. Chyběly nám tu Tvé nové návrhy!!!Krásný večer a pa pa.;););)
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Astrid, děkuju moc, teď už mi nic nechybí. Zítra se to pokusím vložit, až budou mozeček i prstíky čerstvé a odpočaté.
     
  6. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci :)
    mamči, ďakujem, ďakujem moc ..za všetko :-*

    -pechfógl- nie je za čo :) dám Ti sem návod, ako si vložiť obrázok do podpisu, dobre? :)


    V pravom hornom rohu si nájdi svoj herný nick, na ktorý prejdi kurzorom myšky. Otvorí sa Ti takéto okno:



    Klikni na Signatura a otvorí sa Ti možnosť vložiť obrázok do podpisu.



    Klikni na tú ikonku obrázka, ktorý som označila na obrázku vyššie a do tohto políčka (Image URL)


    vlož link
    Na záver ešte potvrď kliknutím na tlačidlo "vložiť".

    Aby si mala obrázok pekne v strede, tak celý ten link označ "zamodri" myškou a klikni na ikonku ktorou si obrázok umiestniš do stredu



    Avatar si len stiahni do počítača, ulož napr na plochu a potom len cez "Avatar" vlož.


    Keby to náhodou nešlo, napíš mi na farmu, spoločne tam tie obrázky dostaneme :)
     
    Naposledy upraveno: 5/1/16
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zkouška uplatnění návodu od Astrid.
    Avatar se povdl. Teš jdu na podpis, pokud laskavý počítač dovolí.
    Tak počítač to zřejmě dovolil, ale Avasti klasifikoval jako nebezpečný a škrtl mi ho.
    Grrrr:mad:
     
    Naposledy upraveno: 25/8/15
  8. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Moja milá Astridka, dúfam, že na dovolenke si si dobre oddýchla a som rada, že si zase doma. Teším sa, čo pekné vytvoríš. A podpis a avatar pre Pechfógl je naozaj výborný.
     
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Krásny deň vám všetkým :)

    Lubinka ďakujem :) samozrejme,.. som dostatočne oddýchnutá, len ešte do konca prázdnin budem trochu viac zaneprázdnená, ..ale to je v poriadku, podpisy zvládam po večeroch :) Tiež som veľmi rada, že vás vidím ...vždy :)
    Pechfógl, si šikovnejšia, než si myslíš ...naozaj si to zvládla na jedničku a bez problémov. Viem písala si, že Ti blbne počítač, ale čo sa týka Teba, tak si to dala úplne super ;)


    LmaminkaK, môže Tvoj podpis vyzerať takto?

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    ........​
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  10. babioli

    babioli Osvícený autor

    Astrid888 ten je krásný, jsi šikovná a moc ráda si prohlížím tvoji práci. Ola
     
    astrid888, fujtajblinka a mamča50 tohle ocenili.
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Astridka, jsi úžasná, jsi prostě IN, protože vyhotovení se třemi mušketýry, to nemá chybu. Sledovala jsem seriál a herci se mi líbili. Krásný den a ať z něj mají všichni radost!!!;););)
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  12. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým.
    Olinka, mamči, ďakujem vám :inlove:

    avatar a podpis pre formicku ... na prianie - papagáj + more

    Formicka, môže byť takto?

    [​IMG] ......[​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    ......

     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  13. Kašpárek

    Kašpárek Rádoby autor

    Astrid, Kašpárek se řadí do fronty.
     
  14. petam

    petam Pisálek fóra

    Ahojky,mohla bych tě poprosit o nějaký podpísek do červena třeba s květinkama nebo tak něco ? Děkuji prosím bez nicku
     
    naja2 a JMJH tohle ocenili.
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci :)

    Petam, jasne, len musíš vydržať, pretože podpisy robím postupne a pred Tebou je ešte zopár žiadateľov, ktorí písali na farmu.
    modro.očko pre kamarátku Kokrik7

    [​IMG]
    [​IMG]

    .......

     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Astridko - tvé podpisy jsou prostě pastva pro oči. Klidně bych se na ně mohla dívat celý den, znova a znova. Jsi prostě jednička.
     
  17. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Sopti, veľmi pekne Ti ďakujem,... Tvoj milý - krásny príspevok ma veľmi potešil :inlove:
     
  18. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Astridko, já jsem na tom podobně jako Sopti. Chodím se sem kochat s každým novým příspěvkem od tebe. Všechny tvé podpísky jsou tak nádherné a milé (a to i ty hrůzostrašné). Je to pohlazení na duši. Jsi fakt jednička.
     
  19. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj.. Taky se chodím sem koukat.. většinou za keříčkama.. :) Ti papoušci s mořskýma vlnama se mi taky moc líbí.. :)
    A další... A čekám, jestli už budou i animace, nebo ještě ne.. Září se blíží.. Dnes končí prázdniny.. :)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci :)
    Žížalka, Hani, ďakujem vám, ...dievčatá, ste veľmi milé :inlove:


    Podpis a avatar pre hani.fojtikovú - jesenná krajinka ... Hani, môže byť takto ?

    [​IMG] .........[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ......
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.