Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Astridka, ĎAKUJEM:inlove:;), krásne, aj tie farebné, odložím si, niekedy vymením;)
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Možná ta bílá nemusela být tak natvrdo, třeba kdyby sněžila, potvůrka - ale co do toho budu komu kecat, mně taky nikdo neradí, jak velká má být ta myš.;)
     
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Dani, nemáš za čo ;o))
    Pechfóglinka, je to tak, ja môžem spraviť návrhy na podpis (a boli aj také, ktoré som sem ani nedala), ale ak je predstava žiadateľa iná a je v mojich silách vytvoriť podpis podľa neho, tak to s rešpektom urobím.
    To, že popri tom prevraciam očami, je už druhá vec...ešteže som dnes ráno nedostala kŕč do očí, že Dani? xD
    Podobne to bývalo s Fujtajblinkou, vždy mi poprehadzovala všetko, čo som v podpise urobila, ale aj tak sme sa na tom vždy spoločne bavili a posledný vyšiel tak, že na ňom nechcela zmeniť nič ;o) to bol môj najväčší úspech :D
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    baby, vypnite rozum, zapnite fantáziu, na bláznivej farme, keď neviete, pomôžem, sneží za zamrznutým oknom, na to sa Astridka, naučí robiť viacD obrázky;), budeme si ich otáčať, aby sneh bolo vidno, a treba päsť na oko, nato stromček, kto rozbalí darček?xD
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ať se dívám jak se dívám, chudák, doufám, že tu srážku přežil on i řidič xD
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Prý se tomu říká losí efekt - pochopila jsem to tak, že řidič musí umět narazit do losa tak, aby aspoň jeden z nich srážku přežil. xD
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Y_n_O, iba jeleňa na kapote mal môj muž, 2x, prežili obitraja (jeden chlap a 2 paroháče), jedno auto sa dalo ešte vyklepať:music:
    srnky, nepočítam, ale tie sme nezjedli, nahlásili poľovníkom8)
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Astrid asi spíš ne,ten jsem využil minulý rok,musím to střídat,nebo nevim,všechny tvé podpisy jsou nádherné tak nevím jaký vybrat
     
  9. Agata

    Agata Zelenáč fóra

    ahoj
    Chtěl bych požádat o 2 podpisy se psy. Jeden v univerzálním vydání, druhý v zimě.

    Rozměry 500x200
     
    evainfo, astrid888 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No pokud vezmu v úvahu, že konečně vím co má Danka v podpisu a neřeším jestli to má být svišť nebo medvídek, tak jse zapnula fantazii...jsi z druhé strany a první olíznutí je přece srdíčko :inlove: a jak to dopadlo? Jediná výtka k Astrid, proč nemá helmu ?
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, už nie je čo riešiť, načo prilbu? ja som chcela len čiapku a šál;);)

    ozaj, dostávaš prvý bod:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
  12. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Jejda Gordonka, zas helma?o_O ..ja sem už nebudem chodiť :oops:... furt niečo xD

    Pezt podpis pre Teba :
    [​IMG]
    a ešte jeden:
    [​IMG]

    Pre marketku47:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/12/19
  13. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Astrid,

    teda jako hodně jsem byla zvědavá co pro kolegu pezta vymyslíš a opět jsi nezklamala, ty podpisy jsou tááááááák krásné až se mi tají dech, smekám klobouk, ostatně jako vždy;)
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj astrid888

    Oba jsou perfektní:inlove:, děkuji moc, ale ten druhý je peckovní :music:
    Ještě jednou moc díky ;)
     
  15. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    astrid888-děkuji moc a moc,je krásný a vosičky zalezly a pásovci mají krunýř,takže jim zima nebude;) Super kočičko zlatá:inlove:
     
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Lidka, pezt, nemáte za čo :)
    Pezt, ja som tak trochu aj tušila, že si vyberieš práve tento podpis ...tí malí sú super, že? :D

    No a teraz už podpisy pre -migosa-
    Môžu byť? ;o) snáď sa aspoň trochu priblížil niektorý z nich Tvojim predstavám...pohľad do domova s vianočnou atmoškou,...akurát ten prestretý stôl mi tam nejak nevošiel, no je tam krb, ohník, to je miesto toho stola ;o))
    No a ten prvý podpis je skôr taký zimný.

    [​IMG] ..............[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ano jsou super a i ten velký je takový pro mě :):p

    Ještě jednou díky;)
     
  18. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Astrid, to je taková nádhera. Jeden podpis krásnější než druhý. Vždy něčím překvapíš a ten sobík je k uřehtání. Krása, jdu pohledat své zimní podpisy.
     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Naposledy upraveno: 4/12/19
  20. Agata

    Agata Zelenáč fóra

    díky
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.