Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Moji milí, predstavte si, že dnes som mala predčasné Vianoce. Z ničoho nič, mi na farmu priletela sovička a čosi mi pošepla... Išla som pozrieť, čo sa deje a verte či nie dostala som od našej zlatej Astridky nové podpisíky aj avatara. Najhoršie bolo, že podpisy boli dva. A oba nádherné. Tak si vravím - no včul buď múdra. Vybrať sa dá len jeden... Dlho trvalo, ale rozhodla som sa - zatiaľ - bez padajúceho sniežiku. A keď začne padať v reálnom svete, napadne aj v tom mojom.
    Najhoršie bolo ho sem vložiť, ale dúfam, že sa podarilo.
    Takže, moja zlatá Astridka, veľká, preveľká vďaka za to, že si. Že si taká šikovná, ale hlavne zato, že máš mimo Tvojho talentu, ešte aj dobré srdiečko a snažíš sa nám spríjemňovať chvíle v tejto hre.
    S láskou :inlove:
    Ľubica
     
  2. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    astrid888 je to nádhera, nemohu se vynadívat , moc děkuji
     
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    No teeeda, paráda Krasomila :) nemáš za čo :)...ešte maličkosť a bude to úplne super. Daj si podpis do stredu. Opäť hore v profile klikni na ikonku, ktorú som označila v tomto obrázku a potom na spodku je uložiť zmeny:
    [​IMG]


    Ľubka, ďakujem za krásne slová, Ty si ma tiež minule príjemne prekvapila, tak som sa chcela posnažiť to nejak oplatiť ;o) ♥♥♥
    Ezzri, jasne...a ešte nejakého rottwíka by som mala mať ...pozriem a skúsim niečo vymyslieť :)



    EDIT: len čo som to dopísala, Krasomila si sama podpis vycentrovala ...šikulka šikovná ;o)
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Astrid Díky za nasměrování

    Aha nedošlo mi že vlastně máš seznam hráčů podle abecedy,jsem to popleta xDxD

    EDIT : dobré našel jsem se
     
  5. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým.
    Zimný podpis pre ezzričku:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Astridka ...dakujeeem..dakujeeem krasne..:inlove::p:p:p
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný deň všetkým :)

    Ezzri, nemáš za čo ;o)

    Podpisy a avatar pre raddre :

    ..[​IMG].......[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/11/19
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    Astrid:božské, nemám slov, moc děkuji, jsi opravdu kouzelnice
     
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    raddre, nemáš za čo ;o) ešte Ťa pridám do zoznamu, nejak som na to zabudla.
     
    medved222, evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  10. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Ahoj astridko dlouho sem tu nebyl je pořád na co koukat ty tvoje umělecká díla než sem prohlídl tak mě přechází zrak a přestávám mluvit a bolí ruka od myši no prostě nádhera ;);).
     
  11. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    astrid888
    Ahoj Astridko,pěkně prosim,nemohla bys mi můj podpisek a avatara také zazimovat? Abych byla 8)
    Třeba přidat snížek a na sklo ledové květy?Teda pokud by to šlo.Moc děkuju:inlove::inlove::inlove:

    Edit:

    Astridko už se těším :inlove:


    Edit II:
    Jóóój,ty jsou božíííí!!!Děkuju!!!!:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    Sakra,teď nevim,kterej si vybrat?!?
     
    Naposledy upraveno: 1/12/19
  12. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte :) prajem všetkým príjemnú 1.adventnú nedeľu ;o)

    Pigi, ako rada Ťa vidím, kde si sa túlal? ďakujem za pochvalu ;o) Ty si videl všetky podpisy v tom abecednom zozname? ak áno, tak máš môj obdiv, lebo kým to načíta všetky tie obrázky, niekedy už aj ja strácam nervy a to už je čo povedať,....som docela trpezlivý človek :D:D

    Zahradnice, ale áno, samozrejme zimný podpis Ti rada urobím a už mám aj ako takú predstavu. Dúfam, že to vyjde tak, ako by som chcela. Uvidím, ako sa mi podarí, možno dnes, alebo zajtra by som sa do toho pustila, každopádne Ti dám vedieť, pošlem holuba;o))

    Zimný a rovno už aj vianočný pre Zahradničku4.
    Pri prvom je to pohľad mačičky z vonka dnu a v druhom podpise naopak :)
    Podpisy sú už zaradené aj v Tvojej zložke v abecednom zozname, takže si ich ľahko dohľadáš, keď budeš chcieť vymeniť ;o)

    [​IMG] .......[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/12/19
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Pěkná zimní kočička astrid,Vánoční náladu máš i ty začátkem prosince,doufám že dlouho vydrží :inlove::inlove:
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky astrid888
    Jelikož bych měl obměnit celý šatník podpisů :), tak bych tě chtěl poprosit kdyby jsi měla chvilku a udělala pro mě nějaký podpis se zimním motivem, něco jako jsem měl s tím lvem jestli by to šlo:music:.
     
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ďakujem Honzulka :) som rada, že si využil aj tohto haskáča :) Potom si dáš aj vlka? dúfam, že áno ;o)
    Pezt, jasnačka, zajtra sa do toho pustím ;o)
     
  16. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    astrid888,ahojky,nevím jestli budu vidět,ale nějak mi nejde načíst tvůj seznam,jsou tam jen ty pásovci a ani ostatní hráči se mi na seznamu nezobrazují.Mám to jen já? Nahrála jsem mou zimní náladu z PC přes Pictu,tak nevím.
    Ale kdyby jsi měla náladu a čas,tak vosy a pásovci už jsou také zazimovaný přece;)Myslíš,že by pod padajícíma vločkama byly také vidět? Čárlík by je hlídal a kdyby jim byla velká zima,tak by mě štěkotem upozornil:) (Přece bych si je nenechala zmrznout)xD
     
  17. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Lidka skúsim, neviem či to bude dobre vyzerať, ale ako chceš :)
    Čo sa týka zobrazovania podpisov v abecednom zozname, treba počkať, kým sa to všetko načíta, je tam strašne moc obrázkov. Ja som to už vyššie písala, že tiež mi to vadí, ale čo už ...

    Dani tak kukni, keby to nebolo ono, tak mi písni, čo dať preč a tak..toto sú moje návrhy:

    [​IMG]
    [​IMG]
    A takto je ten základ na bielom, ako si písala, zatiaľ bez nicku:

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/12/19
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    astridko sice nevím jestli je podle představ Danky, ale za mě vede. Už se tu 15 minut řehtám (i pes se přišel kouknout co se děje ;) ) tento fakt nemá chybu. Jsi prostě neskutečná - co ty dokážeš vykouzlit a to vykouzlit myslím doslova. :inlove:
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    sopti, Astridka už išla radšej spať, ťažko so mnou, a som rada, že sa tiež niekomu páči.m;), zajtra dokreslíme:inlove:
     
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ajojte ;o)
    Noo, tak sobík je super, to je pravda ;o))) ale strašne bolelo, to biele pozadie :p:D

    Dani tak tu je to tak, ako si si priala, biele pozadie, zlatý rám, stromček, jabĺčka, darček v červenom balení a Tvoj sobík ;o)))

    [​IMG]
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.